Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 5:10 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ktoś ma kłopoty z liczeniem!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Sro Lis 27, 2013 5:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przecież zamieściłem Tobie wyciąg z regulaminu i gdzie tam jest napisane że lot 100-400 km jest również lotem kat B.W nowym regulaminie jest to wyrażnie rozgraniczone co jest lotem A a co B,wystarczy bo lot mieścił się w granicach 300-400 km i jest zgodnie z regulaminem lotem kat A no i kilometraż pasuje do GMP.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kristofer177

WysłanyWysłany: Sro Lis 27, 2013 11:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie, że ustalenie harmonogramu lotów to jedna wielka łamigłówka:D . Jedno pytanie nasuwa się na myśl: Czy to będzie miało pozytywny wpływ dla Naszych gołębi? :D
Kolejny fakt jest również godny uwagi, czy rzekome ulepszenia mniej obciążą kieszeń hodowców? :D - w tych trudnych czasach :roll:
Uważam, że aby wypromować polskich hodowców należy zachęcać do rywalizacji w większych grupach lotowych i to od pierwszych lotów. Nowy regulamin ni stąd ni zowąd ogranicza łączenie się oddziałów na odległościach poniżej 500 km w rozgrywkach do GMP. :lol:
Ponadto czytając "najnowsze dzieło PZHGP" doszukałem się pewnych niejasności.
1. Jeżeli harmonogram ma zawierać te 14 lotów, to wiadomym faktem jest, że każdy Oddział chciałby zrealizować górny próg ilości lotów. W jednym z pkt. regulaminu znajduje się informacja, że na wypadek złych warunków atmosferycznych lub problemów technicznych ze środkiem transportu śśśśśśśśąąąąązezwala się na skrócenie odległo?ci planowanego lotu lub jego przełożenie o ile nie będzie to kolidowało z "Regulamin Współzawodnictwa Lotowego o Mistrzostwo Polski w kategoriach na lata 2014-2015". Wniosek taki, że regulamin niby jest bardzo elastyczny, ale jednak nie do końca. :) - każde skrócenie odległo?ci planowanego lotu w większo?ci będzie kłóciło się z powyższym regulaminem, gdyż może zachwiać się proporcja pomiędzy ilo?ci? lotów do Kategorii (max. 7 do każdej).
2. Jak już jest mowa o Kategoriach, to niech ZG okre?li ograniczenia odległo?ci dla wszystkich A, B, C oraz M za pomoc? przedziału np.: A (100-399), B (300-599), C (500-799), M - powyżej 700.
Kończ?c moj? wypowiedĽ chciałbym się zapytać władz PZHGP, czy s? czynione jakie? kroki w kierunku pozyskiwania młodych hodowców :?: - gdyż obecna liczba członków PZHGP jest chyba jednym z ważniejszych problemów teraĽniejszo?ci.
Pozdrawiam! :) [/list] :) :D
wiechu313

WysłanyWysłany: Sro Lis 27, 2013 15:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A mnie ciekawi jeszcze taki temat... skoro miało być zmieniane wg.projektu tylko w gmp !!!, (tak głoszono w komunikacie w kwietniu? , to po co maczano paluchy przy kategoriach!!??, czy ktoś się nas pytał czy chcemy zmian i jak mają one wyglądać??, w końcu nie wiem czy to my jesteśmy dla związku czy związek dla nas??, panowie to nie jest prywatna firma by właściciel mógł robić sobie co mu pasuje!!
andrzejdudek

WysłanyWysłany: Pią Lis 29, 2013 18:53
PostTemat postu : regulaminy
Odpowiedz z cytatem

Panie Prezesie Kawaler i delegaci do zarządu głównego czy myślicie,żę słabsi hodowcy są już do odstrzału? Czy tylko do płacenia składek na tych najlepszych? bo według nowego regulaminu tak to wygląda,który żeście zatwierdzili.Prosze o odpowiedĽ.
Pp026

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2013 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja bym chętnie poznał który zapis Regulaminu ustawia słabych hodowców do odstrzału.
Mam wrażenie, że najbardziej krytykują Ci co mają coś do stracenia.
Tylko nie do końca wiem co ?

Ostatnio zmieniony przez Pp026 dnia Czw Gru 05, 2013 11:01, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Pon Gru 02, 2013 15:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

J. Kawaler napisał:
Chcę Wam Koledzy delikatnie tylko zwrócić uwagę, że przyjęliście błędne założenia do sporządzania planu lotów. Nie ma potrzeby organizowania 4 lotów w kategorii maraton, bowiem żaden zapis nie zabrania zaliczenia lotu w przedziale kilometrażowym 300 - 400 km tylko do kat A lub tylko do kat. B. Podobnie lotu 500 - 600 km tylko do kat. C lub kat B.

Jedynie na planach lotów muszą być z góry zaznaczone które loty są zaliczane tylko do 1 kategorii (przy czym do wystawy wyniki mogą już być brane do dowolnej kat.)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: