Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lis 15, 2019 5:00 Zobacz posty bez odpowiedzi
Poszukiwany kontakt z Hodowcą
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
stronyhodowcówgołębi

WysłanyWysłany: Wto Sty 21, 2014 1:04
PostTemat postu : Poszukiwany kontakt z Hodowcą
Odpowiedz z cytatem

Witam, Pani Agnieszka (z Gorzowa Wlkp.) zgłosiła do mnie gołębia o nr PL-083-12-18727 gołąb ten ma pewne problemy z lataniem, przesiaduje i biesiaduje na balkonie u Pani Agnieszki. Proszę o kontakt z Właścicielem gołębia lub osobę która by odebrała gołębia od tej Pani, nr tel do Pani Agnieszki nie podaje "na ogóle" gdyż nie zapytałem się czy sobie życzy. Sprawa Pilna i z góry Dziękuję za pomoc.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
stary wiarus

WysłanyWysłany: Wto Sty 21, 2014 16:59
PostTemat postu : Re: Poszukiwany kontakt z Hodowcą
Odpowiedz z cytatem

stronyhodowcówgołębi napisał:
Witam, Pani Agnieszka (z Gorzowa Wlkp.) zgłosiła do mnie gołębia o nr PL-083-12-18727 gołąb ten ma pewne problemy z lataniem, przesiaduje i biesiaduje na balkonie u Pani Agnieszki. Proszę o kontakt z Właścicielem gołębia lub osobę która by odebrała gołębia od tej Pani, nr tel do Pani Agnieszki nie podaje "na ogóle" gdyż nie zapytałem się czy sobie życzy. Sprawa Pilna i z góry Dziękuję za pomoc.

PL-083 Oddział Gorzów wlkp.Brak danych kontaktowych do Zarządu Oddz. Kontakt do sekretarza Okręgu Gorzów wlkp.Pan Henryk Góral telefon
Nr. 501 092 201.Ten Pan na pewno udzieli bliższych informacji.Powodzenia.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: