Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Paź 22, 2020 12:25 Zobacz posty bez odpowiedzi
golebie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dd
Gość

WysłanyWysłany: Sob Lut 11, 2006 14:05
PostTemat postu : golebie
Odpowiedz z cytatem

Mam golebie czy ktos moglby ocenic je? mam zdjecia ale za bardzo sie nie znam prosze o kontakt na moj e-mail shadow89d@wp.pl
Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 17, 2007 8:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czy to aby nie przesada ze w calym sporcie golebia pocztowego tylko jedna osoba potrafila ocenic golebia po wzieciu go do reki? i ta osoba juz nie zyje , przepraszam ale to chyba nawet nie jest lekka przesada tak mowic , to bardzo duza przesada . To ze sie gosc znal napewno nie podlega dyskusji ale ze jako jedyny ?
poza tym na zdjeciu to i brzydal moze wyjsc ladnie, wiec kolego dd , daj je na wystawe a tam zostana one poddane weryfikacji czy sa ok czy tez nie, pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
SOKOLNIK2

WysłanyWysłany: Sob Mar 17, 2007 8:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley ale zaskoczyłeś z tą odpowiedzią...hehe rok póĽniej.
A co do osób,którę mogą coś powiedzieć o gołębiu po wzięciu go do ręki,to mogę powiedzieć że jest takich osób więcej.Sam znałem jednego hodowcę który miał 99%trafnych decyzji co do wartości gołęba po jego oglądnięciu.Ten hodowca w ciągu trzech lat doszedł do pierwszej 20 GMP.
Niestety już nie żyje.....
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 17, 2007 10:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

:) no rzeczywiscie nie spojrzalem na date :) , lekki balagan na forum , zreszta sadze ze temat bedzie zawsze aktualny wiec nie ma problemu, pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: