Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lis 14, 2019 4:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
gmp
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dakos1

WysłanyWysłany: Sro Cze 25, 2014 20:38
PostTemat postu : gmp
Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy ktoś poruszał ten temat ja proponuje zmianę nazwy na GLP główna loteria polski ,bo z mistrzowskimi hodowlami drogi się rozeszły ;gdy wszedł ślepy los i szczęście
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Czw Cze 26, 2014 4:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakie szczęście?.........na każdy lot trzeba wybrać 10 gołębi, z których 5 zdobywa na liście wysoko punktowane konkursy. Mnie się to GMP bardzo podoba. Na 1. lot kładłem 44 ptaki i chyba tylko z niego nie mam tej piątki :-)
Józej1944

WysłanyWysłany: Sro Lis 05, 2014 17:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kol dakos ,coś bardziej głupiego nie przeczytałem tu na forum w temacie GMP . wszystkie klasyfikacje w naszym sporcie są na pewno "umowne" i jedynie loty ze wspólnego gołębnika są sprawiedliwe .Mistrzostwo Oddziału czy Sekcji też nie są mistrzostwami bo każdy mieszka w innej części miasta, osiedla i ważny jest kierunek wiatru, położenie gołębnika i inne okoliczności . Uważam że GMP jest jedną bardziej sprawiedliwą klasyfikacją ,jeśli można mówić tu o sprawiedliwości. Modne stało się pisanie o niczym ,jeśli komuś to nie odpowiada to nie musi brać udziału w takiej konkurencji ,znam kilku "wrogów" tej konkurencji ale nie wymyślili nic ciekawszego a jedynie piszą pewnie temu aby mieć więcej postów i aby "zaistnieć" Kolega krytykuje ale nic mądrego nie wymyślił .Uważam że ktoś kto nigdy nie mógł zaistnieć w GMP będzie wielkim krytykantem . Jestem tego samego zdania co mój poprzednik w tym temacie
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: