Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 16, 2017 22:29 Zobacz posty bez odpowiedzi
OLIMPIADA 2011 w Polsce?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sylwek

WysłanyWysłany: Nie Sty 21, 2007 19:39
PostTemat postu : OLIMPIADA 2011 w Polsce?
Odpowiedz z cytatem

Prezydium ZG PZHGP podjęło decyzję o zgłoszeniu na kongresie F.C.I. który będzie miał miejsce w Ostendzie , wniosku o zorganizowanie
32 Olimpiady Gołębi Pocztowych 2011 roku w Polsce.

WysłanyWysłany: Nie Sty 21, 2007 21:16
PostTemat postu : Olimpiada
Odpowiedz z cytatem

A czy wiesz już, w którym mieście by ją zorganizowano, oczywiście gdyby
powierzono nam jej zorganizowanie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
sylwek

WysłanyWysłany: Nie Sty 21, 2007 21:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślę ze taką decyzję może podjąć dopiero Walny Krajowy Zjazd Delegatów, lub nowy ZG.
Mój typ to KRAKÓW.

WysłanyWysłany: Nie Sty 21, 2007 22:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zgłaszac to sobie moga i tak nie zorganizuja :) [ takie jest moje zdanie ]
sylwek

WysłanyWysłany: Nie Sty 21, 2007 22:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanse są małe, prezydent wypowiadał się na ten temat jakiś czas temu, a temat poruszył Piotr Patas kilka miesięcy temu.Ale...

WysłanyWysłany: Wto Sty 23, 2007 15:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale... temat podjęto a inicjator tego jak i wielu innych ciekawych i inowacyjnych pomysłów jest notorycznie krytykowany przez (niektórych) członków kierownictwa związku dla których zbytnia aktywność i wprowadzanie zbyt daleko idących zmian jest poprostu nie wygodna.
Pozdrawiam kol.P.P
Roko

WysłanyWysłany: Wto Sty 23, 2007 16:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem osobiście z prezesem okręgu Kraków i jest niemal pewne że się odbędzie w Krakowie.
Zjak

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2007 8:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wg mnie jest bardziej realna niż organizacja M? w piłce nożnej.

A Kraków ma odpowiednie miejsce, pomieszczenia? Mnie się wydaje, że lepszą lokalizacją byłby Poznań, Katowice czy nawet Kielce.

Pozdr.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
sylwek

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2007 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zjak olimpiada to wydarzenie międzynarodowe , miast wymienione przez ciebie mogą być świetne na Wystawę Ogólnopolską, jednak na olimpiade musi to być miasto jak najbardziej reprezentacyjne pod względem estetycznym, turystycznym itd.
I pamiętajmy ,że wszystko zależy od FCI

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2007 14:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

z moich wiadomosci ta olimpiada odbedzie sie w Krakowie i to raczej jest pewne , jednakze pewne to bedzie w 2009 roku i na pewno ogloszone oficjalnie , moim zdaniem Wroclaw nie ustepuje takiemu miastu jak Krakow i wasnie we Wroclawiu powinna odbyc sie olimpiada jednak za dwa lata sie przekonamy wtedy na pewno bedzie oficjalna decyzja w tej sprawie , pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Karol_0282

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2007 10:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym żeby ta Olimpiada się odbyła w Poznaniu.W Poznaniu jest tyle kompleksów,budynków i hal gdzie można taką Olimpiadę walnąć że ludzią wyjdą gały nawiechrz!!Super baza Hotelowa!!Pozdrawiam

marcin0112

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2007 11:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a w krakowie tego nie ma?

ale ale aleoooo Nasz Ruch Chorzow tylko on...
barkley

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2007 12:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak szczerze powiedziawszy jak przyjada do nas zagraniczni goscie ta wspaniala platna autostrada do krakowa gdzie placi sie dwa razy przy wjezdzie i przy wyjezdzie to na pewno beda mieli co opowiadac kolegom :) , poza tym niewazne gdzie bedzie , wazne zeby organizcja sie udala a to juz inna historia :) , pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
marcin0112

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2007 13:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

do krakowa nie trzeba jechac ta dziurawa na dodatek platna autostrada wystarczy jechac przez olkusz gdzie jedynym mankamentem sa swiatla
pozdRawiam

ale ale aleoooo Nasz Ruch Chorzow tylko on...
Piotr Patas

WysłanyWysłany: Pią Sty 26, 2007 20:24
PostTemat postu : Olimiada 2011 jednak w Polsce!
Odpowiedz z cytatem

Olimiada 2011 jednak w Polsce!

Dziękujemy Panu Prezydentowi Kawalerowi, że dał się przekonać i wystąpił do władz FCI o przyznanie nam prawa do zorganizowania Olimpiady w Polsce. Jak pamiętamy, początkowo twierdził tu na Forum, że sprawa Olimpiady w roku 2011 jest przesądzona i odbędzie się ona na Węgrzech. Jesteśmy także zadowoleni z pozytywnej decyzji Międzynarodowej Federacji FCI. Jednym słowem – dziękujemy!

Piotr Patas
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: