Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 21, 2019 18:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
Jak stosowac
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
lysy1972

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 9:28
PostTemat postu : Jak stosowac
Odpowiedz z cytatem

Prosba do kol hod. Zakupilem w granulacie Kehlsand- jenne moje pytanie kiedy i jaki dzien tygodnia i w jakiej ilosci podawac . Opis jest ale wole wypowiedzi hod ktorzy to stosowali z gory serdeczne dzieki . Dobry lot.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
jacek333

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 9:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"KELHLSAND" nadal numer 1 tak dobry

Znający się na rzeczy hodowcy wiedzą: Gołębie z napuchniętą głową nie zdobywają

nagród! Prawie co trzeci gołąb cierpi na nadmiar śluzu. Wydzieliny na powierzchni błony śluzowej zapychają drogi oddechowe. Możesz nie wierzyć, ale tak jest naprawdę! KEHLSAND usuwa zanieczyszczenia dopiero kiedy drogi oddechowe są wolne, gołąb jest w stanie w pełni wykorzystać cały zasób tlenu. Chętniej lata, trenuje bez specjalnych namów i odpłaca się doskonałymi wynikami.

Kiedy stosować "KEHLSAND"?

Bezpośrednio na 14 dni przed parzeniem się. Na tydzień przed sezonem lotowym oraz na 4 dni przed ważnymi lotami. W czasie lotów w każdy tydzień (1x tydzień) poprzez pokarm lub wodę .
lysy1972

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 12:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jacek333 dzieki z za odp to jest w opisie ale konkretnie teraz w czasie lotow wczoraj to kupilem i jak to teraz zastosowac zeby nie zaszkodzic w jaki dzien i ile i czy tylko rano i wieczor czy tylko rano moze cos napiszecie na priv .czekam na odzew ze strony Hodowca082 czy bok98 z gory dzieki za odp Dl Koledzy
rav_poraj

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 12:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam ja kupilem 2 buteleczki flega sept jedna dla siebie a druga dla kolegi. kolega zakraplal w piątek wieczorem a ja w czwartek w poludnie jemu pomogło bardzo a mnie niekonecznie wiec możesz sprobowac podać dzisiaj. ja poczekam po niedzieli będę robił aplikacje 2 raz we wtorek i zobacze efekty po3 locie.pozdr
trzcianaBL

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 13:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To ja ci rav_poraj cos doradze chcesz to posłuchaj jak nie to nie.Jak stosujesz flegasept i inne krople trzeba dokładnie usuwac wydzieline ale nie w tym rzecz.Nie możesz ddopuscic do wysuszenia błon śluzowych.I jak sie chce stosowac te krople czesciej niz raz na tydzzien to trzeba kupic drugie nawilzajace.Niechce robic reklamy ale moga byc Avisana.Bo jak sie podrazni i przesuszy zbyt mocno zaraz infekcje beda sie szerzyły
A odnosnie Kehsland ja jestem tego zdania ze kropie golebie indywidualnie bagietka i jesli cos tam jest to usuwam a tak zasypie sie do wody lub na karme i co?to co splywa trafia do wola tchawicy i bakterie sie mnoża wiec to bez sensu jak dlamnie.Poto sie wypierdziela pieniadze zeby to mialo efekt pozytywny a nie na odwal sie podam i nic z tego.Trzeba zakropic odstawic i potem bagietka usunac i wtedy jest efekt.A potem nawilzajacymi kroplami zakropic i gwarantuje ze jest ok
Odnoscie flegaseptu.Niedrogi bardzo wydajny i bardzo skuteczny tylko ma jeden minus dwa moze.Przesusza troche i ma strasznie denerwujaca koncowke do zakrapiania bo ciezka krople wkropic i cieknie z tego ale ja to przelewam do kropli po Sasie i niema problemu.Ale fakt faktem swietny produkt i widac dzialanie jesli cos tam golebiowi w glowie siedzi
rav_poraj

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 13:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego Trzciana miałem info od kolegi wiarusa(dzięki jeszcze raz) co i jak odnośnie usuwania śluzu i robilem to patyczkami higienicznymi do uszu ,cały śluz usunięty po 10 minutach od zakraplania nie spieszylem się zajęło mnie to ponad 2 h a gołębi było ponad 30 wiec nie na odwal się ale dzieki za rade. kropli nawilzajcych żadnych nie kropilem.
TRABEL 16

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 13:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=u7wSGoueGQk od,2,15 Producent inny działanie to samo.
zdzislaw366

WysłanyWysłany: Pią Maj 01, 2015 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam a ja zakraplałem tymi kroplami i stała sie taka rzecz ,że gołąb zaczął mi charczeć i nie wiem co za przyczyna? co nie tak zrobiłem proszę o radę bo szkoda mi tego ptaka.Pozdrawiam.
rav_poraj

WysłanyWysłany: Sob Maj 02, 2015 10:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pewnie jest tak zawalony .... zrob jeszcze raz
Kuba 9977

WysłanyWysłany: Sob Maj 02, 2015 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a czy krople z naturala orni drops to coś podobnego? znajomy je chwalił ale nie wiem czy o to samo chodzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: