Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lis 14, 2019 14:44 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kilka moich gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
łsk Andrzej

WysłanyWysłany: Pon Paź 26, 2015 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak dobrze interes idzie ze na cele nie stać wiec stosujemy kartony legowe A co do złotych par siwego zostawiam to bez komentarza nie wiadomo w jakim stopniu leczenia jest i co bierze Nawet obroczek brakuje Pozdrawiam hodowców nie handlarzy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mario1111

WysłanyWysłany: Pon Paź 26, 2015 21:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super kabaret! Bez tych gości to forum było by nudne!(zd. z lodówki najlepsze ha, ha, ha,)
pzhgp272

WysłanyWysłany: Pon Paź 26, 2015 21:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie a jaka to różnica czy te zdjęcia zrobiono w lodówce czy w wiaderku wymalowanym na biało bo i takie tu były czy w zrobionym kartonie jakie to ma znaczenie chyb tylko takie że je zrobił kolega siwy Bo gdyby zrobił ktoś z autorytetów tego forum to nikt nawet uwagi by nie zwrócił Ważne że są widoczne i odzwierciedlając naturalną sylwetkę danego gołębia a nie jak te manekiny wszystkie od jednej matki na tych profesjonalnych aukcjach widzisz coś innego a kupujesz kota w worku większości o jednej nodze. Przecież nikt nie musi ich kupować a że ktoś należy do PZHGP nie świadczy że ma już takie asy Gołębie jak gołębie jak tysiące innych a że właściciel uważa że ma najlepsze to może dla niego takie są dl
bok98

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 6:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pzhgp272
Czy Siwy7 to dla Kolegi jakaś rodzina?
pzhgp272

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 7:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie Bok98 to nie rodzina i nawet nie wiem kto to jest i nie chcę wiedzieć Przytoczyłem tylko przykład że jakby takie fotki wkleił ktoś z autorytetów tego forum to żeby były nie tylko w lodówce ale w muszli klozetowej to i tak byłyby ładne Ja mam w d,,e co sprzedaje siwy i każdy handlarz na ty forum ja tego nie kupuję
bok98

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 8:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie jestem tutaj autorytetem i fotki robię tak:

jak Ci się podoba?
pzhgp272

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 8:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładny gołąbek i co najważniejsze odzwierciedla fotka naturalny wygląd ptaka Też mam 3 szt takich z brązowymi pasami z tego roku wywodzą się u mnie z gołębi Ś.P M Wagnera ale jakoś nie mam do nich szczęścia często mi się gubią na lotach przeważnie jako roczne w tym roku mam 3 szt postara się je zaoszczędzić na lotach rocznych i jak mnie nie poniesie to przelotuję te gołąbki tylko do 500 km może wtedy jako dwuletnie już się zatrzymają
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 8:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

>> siwy << zdecydowanie robi ładniejsze fotki ...z tego co pamiętam to Pan Kłos robi miniaturowe atelier do robienia fotek dla gołębi - warto zamówić , a wtedy fotki będą całkiem , całkiem ...

Fot. org. Brugemann ( Aarden ) z hodowli Ryszarda Tosnowca

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Crashash.

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 9:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy ladne golebie pzdr
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 10:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

P.Tasnowiec może się Pan pochwali jaka owację na stojąco zgotowali Panu hodowcy i administrator na Złotych Skrzydłach .
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 10:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

>> szpaku << chyba do mnie pijesz.... chłopie ja już 10 lat ! piszę na Forum PZHGP i nie jednego przeżyłem nickmena !!!

...wolne żarty żeby prawda się tłumaczyła , rozbawiłeś mnie , tłumaczyć się , że ktoś jest frustratem !!!
- miłego dnia biorę się za robotę ...nowy gołębnik dla młodych do wiosny musi być gotowy !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 10:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie PROSZĘ SIĘ NIE WSTYDZIĆ I NAPISAĆ JAK PANA PRZYJĘTO NA FORUM ZŁOTE SKRZYDŁA JAK SZYBKO SIĘ POZNANO NA PANA FACHOWOŚCI I ZWERYFIKOWANO PANA OSIĄGNIĘCIE . Z POWAŻANIEM GRZEGORZ BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ POLSKA PÓŁNOC .
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 10:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że Pan Panie Ryszardzie wrócił na stare śmieci, próbował Pan rozkręcić interes na złotym skrzydle ale niestety został Pan szybko sprowadzony do parteru i niczego tam nie zwojuje ,administrator szybko pokazał Panu gdzie jego miejsce i nie będzie Pan nikogo naciągał ani psuł zdrowia normalnym ludziom, mam nadzieję że i tu tez w końcu ktoś z administracji się tym Panem zajmie i wróci spokój i zdrowy rozsądek na forum :) a po R. Tosnowcu zostaną tylko wspomnienia i śmieszne filmiki :) Teraz niech idzie Pan na słońce uprawiać plażing :)
pzhgp272

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 11:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Tosnowiec Szybko się Pan ostatnio denerwujesz a to jest błąd człowiek w nerwach popełnia błędy i pokazuje co ma w środku. Kiedyś uczono mnie aby się dowiedzieć wiele o człowieku wystarczy wyprowadzić go z równowagi i prowadzić psychologiczną rozmowę ale to dawne czasy Na Złotym skrzydle na początku przyjęto Pana dość ładnie ale Pan zaraz zaczął wszystkich pouczać i wklejać swoje ulubione reklamy i dlatego odzew złotego był natychmiastowy Pokazuje Pan jakiś dom zegarmistrza trzeba było go pokazać w pierwotnej wersji jak wyglądał a nie teraz zresztą jaki to ma związek z gołębiami To że wkleja Pan fotki swoich gołębi to mi nie przeszkadza każdy ma takie prawo zwłaszcza że forum jest związane z gołębiami ale jakieś kamienice Pan chyba pomylił fora już lepiej patrzyło się na te kwiatki dl
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 11:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie , ja służę radą i pomocą a to , że nieraz odpowiem na anonima to nie znaczy , że już jesteśmy kolegami...jak wcześniej wspomniałem jestem tutaj już 10 lat i nie skaczę z kwiatka na kwiatek .

Lubię pisać , ale tylko merytorycznie natomiast nie interesują mnie słowne potyczki ...
To , że wklejam reklamy to tylko dlatego , że specjalizuję się w sprzedaży gołębi .

Każdy może sprzedawać - rynek jest ogromny - spójrzcie tylko na mnogość aukcji i zawrotne sumy...

Interes tak dobrze rozkręciłem , że mam wyprzedane wszystkie młode gołąbki i nie muszę jechać na wystawy by resztę sprzedać ...

Hodowcy chcą się zasilać w dobry i szybki materiał więc kupują - ogłaszajcie się z imienia i nazwiska , podawajcie swoje osiągnięcia a z pewnością nie będziecie się martwić o karmę , opłaty i budowy nowych pomieszczeń hodowlano - lotowych tak jak ja .

Życzę powodzenia z poważaniem Ryszard Tosowiec www.sunloft.pl

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: