Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Wrz 16, 2019 20:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kilka moich gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 12:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie w żadnym razie kolegami nie jesteśmy więc proszę się do mnie nie zwracać per chłopie . Odnośnie pomocy i rad to Panu się pomyliły dwie części ciała niby podobne ale służące do czegoś innego. To że psuje Pan nerwy już 10 lat forumowiczom to tylko błąd administratora że toleruje tu Pańską obecność bo na innych forach szybko pokazują Panu jego miejsce w szyku .Jak już kiedyś pisałem proszę pisać na temat lub wcale .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pzhgp272

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 12:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Tosnowiec kolegami nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy ponieważ ja kolegów tu nie szukam i nawiązywać żadnych kontaktów z nikim tu nie muszę Mnie kupno gołębi ani żadne porady nie interesują i niech Pan nie bierze tego sobie do serca piszę ogólnie Jeśli jest ktoś kto kupuje takie gołębie to mi nic do tego to sprawa pomiędzy Panem a nim ja mogę tu tylko w myślach takiej osobie współczuć i życzyć powodzenia Jak ktoś leci jakie ma wyniki i jakie gołębie jak się nazywa itp to ja mam to w 4 literach jestem tu dla zabicia czasu Jak będę chciał fachowych porad to mam swoich kolegów z którymi zawsze mogę się podzielić spostrzeżenia i zapytać co o tym sądzą Zaś jeśli się tyczy gołębi Jak będę chciał kupić gołębie to dwóch synów mieszka na stałe w nl to tam pojadę i kupię uczciwie to co powinienem kupić w pl interesują mnie tylko gołębie naj lotniki z dokumentacją Piękne rodowody i bajery handlarzy są dobre dla Ja nie muszę być wielkim mistrzem moje wyniki w zupełności mi wystarczą Pisze Pan że się specjalizuje w sprzedaży gołębi a czy w sprzedaży starych ruin odpicowanych dla zysku też czy to tylko taka fantazja aby zabłysnąć Wie Pan ile takich obiektów jest w każdym mieście u kolegów tu piszących to jak każdy wklei taką fotkę to gdzie będzie miejsce na reklamę Pańskich asów dl
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 13:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Ryszardzie czy zna Pan znaczenie słowa HONOR ? czy mam Panu napisać co to takiego ?
cynik

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 13:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Ryszardzie, napisałeś prawdę, że tylko specjalizujesz się w SPRZEDAŻY "szybkich"(?) gołębi. Otóż my, zrzeszeni, specjalizujemy się w HODOWANIU I LOTOWANIU gołębiami pocztowymi. To zasadnicza różnica.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

cynik napisał:
Kol. Ryszardzie, napisałeś prawdę, że tylko specjalizujesz się w SPRZEDAŻY "szybkich"(?) gołębi. Otóż my, zrzeszeni, specjalizujemy się w HODOWANIU I LOTOWANIU gołębiami pocztowymi. To zasadnicza różnica.

Pan cynik wreszcie stanął na wysokości zadania - nazywajmy sprawy po imieniu ...

- każdy robi to co lubi :

* jeden pisze bzdety dla zabicia czasu

* drugi lotuje z dobrym skutkiem

* trzeci hoduje

* a ja sprzedaję

- i wszyscy są zadowoleni ...miłego popołudnia , idę dalej odnawiać gołębnik rozpłodowych , sprzątanie , dezynfekowanie , bielenie , suszenie , jeszcze wokół samic tyle pracy przygotować do zimowania - efektami się podzielę ...

Fot. Mój pierwszy lot z Le Havre 1070 km - 1991 rok - trzy włożone ( Janseny ) trzy w domu . wygrał poniżej siwek kol. Wolnego Heńka ...

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o moje fotki to ja je robię właściwie dla siebie i czasem aby wysłać jakiemuś koledze na PW. Nigdy nie bylem zwolennikiem fotografii "ustawianych",a "pstrykam aby mieć pamiątki oraz aby mieć co oglądać w jesienno-zimowe wieczory. Gołębi nie sprzedaję to i reklama mi niepotrzebna.
Wszystkich fotek w kompie mam niewiele.

Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 14:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Tasnowieć twój tok myślenia jest dla mnie prawdziwą zagadką chociaż zaczynam powoli Cie rozumieć .Pan nie hoduje gołębi Pan je tylko sprzedaje
naiwnym a materiał do sprzedaży hodują sąsiedzi po oborach ktoś tu już pisał o podobnym przypadku .
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 14:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i w końcu wszystko jasne Pan Tosnowiec nie jest hodowcą tylko handlarzem-naciągaczem i tylko sprzedaje swoje wydymacze a raczej próbuje nachalnie to robić ale że większa część społeczności hodowców już się poznała na Panu to myślę że to będzie początek końca Pana wygłupów na tym forum jak i na pozostałych. Także radził bym Panu zamienić to forum na allegro i tam opowiadać pierdoły innym bo tu już jest Pan spalony.
161najcul

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 16:34
PostTemat postu : Re: 1q1q1q
Odpowiedz z cytatem

Kolego Ryszardzie Tosnowiec do bycia 10 lat na forum PZHGP to Ci jeszcze trochę brakuje , 10 lecie będziesz obchodzil 21 03 2019r , oj będzie się dzialo pozdrawiam zza miedzy D LOT ..
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 17:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No cóż będę obchodzić dwa razy ...

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 17:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po Pańskim zachowaniu Panie Ryszardzie można przypuszczać że Pan coś co dziennie obchodzisz :)
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 18:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie << Waldi >> gratuluję 20 - tego posta o mnie , czyli 100 % , no no , czyżby Pan kochał inaczej - bo ja jestem tradycjonalistą !

Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 18:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja w przeciwieństwie do Pana mam swoją drugą połówkę i mam się czym pochwalić bo jest to bardzo ładna i mądra kobieta a Pan coś wygląda na bardzo samotnego ,zdenerwowanego i sfrustrowanego chyba wszyscy od Pana uciekli na dodatek Pański handel nie idzie po Pana myśli jeżeli wspomina Pan o tradycjonaliźmie to z takim podejściem do świata wątpię żeby zainteresowała się Panem jaka kolwiek kobieta ,a co do postów to myślę że jak każdy na tym forum mam dość Pana nic nie wartych rad, nachalnej sprzedaży i wcinania się z nią do każdego tematu. Więc pora Panie Ryszardzie wziąć się za uczciwa pracę a nie naciągać ludzi na kasę.
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 27, 2015 19:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No Panie Ryszardzie na Złotym Skrzydle odezwała się pierwsza osoba która twierdzi że chciał Pan go naciągnąć na kasę po 250 zł za młódka i gdzie ta Pańska uczciwość i chęć pomagania młodym hodowcom ? Zaczyna się Panu palić grunt pod nóżkami proponuję spakować walizki z tego forum póki jeszcze czas.
Szpak65

WysłanyWysłany: Sro Paź 28, 2015 5:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Ryszardzie po tym jak Pana przyjęto na tym drugim forum i jak Pan tam się dalej zachowuje ja osobiście przestaje się odnosić do pana wpisów . Przestał mnie Pan już denerwować , ja zwyczajnie zaczynam Panu współczuć bo w jakiej trzeba być desperacji aby ciągle się pchać gdy plują w twarz i mówić że to deszcz pada dlatego żegnając się z Panem naprawdę szczerz życzę zdrowia i opamiętania bo trzeba być naprawdę masochistą i wysłuchiwać co dziennie tyle uszczypliwości pod swoim adresem i się nie spalić ze wstydu .Żegnam .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: