Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lis 26, 2020 9:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
Jastrząb Mięso Wiatr pierze a Hodowca G... świeże
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 6:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To samo laicy mówili, gdy lotowalem młódki z Suwałk 650 km! - 😁 teraz ta linia gołębi nazywa się Wyźymacze tzn. za wszelką cenę powrócić do rodzinnego gniazda... Temu też służą obloty zimowe by hartować organizmy... Natomiast cieplarniane warunki to porażka zdrowia... Gołębie są ptakami przestworzy a niewolenie ich jest wbrew naturze...Jastrzębie i gołębie mogą żyć w jednym ekosystemie bez ingerencji człowieka.

Ostatnio zmieniony przez RyszardTosnowiec dnia Czw Lis 26, 2015 6:27, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Crashash.

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 6:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak obserwuje Rysia i tego siwego7 czytalem ich posty to tak mi sie wydaje ze oboje maja cos nie teges pod wlosami nadaja na tych samych falach. Bez obrazy przepraszam ze tak sadze ale takie jest moje zdanie
Pozdrawiam HODOWCOW
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 6:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Założyłeś post o jastrzębiach więc opisujemy nasze spostrzeżenia, natomiast ty gnoju robisz nam osobiste uwagi... Czy to jest normalne? - Uważam, że nie ❌
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 7:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard sieje propagande.
czerwony1362

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rychu tak dzialaja twoje filmy na ludzi i troszke ostro [GNOJU]?. Twoje wyzeracze sa dobre w jedzeniu z koryta, jeszcze nie widziale bys wstawil zdjecie golebia ktory ma piekne upierzenie takie polyskujace swierze. Hodowcy wiedza o co chodzi. Zerknij na golebie w temacie Moje Golebie sa tam 4 pary i wszystkie siedza w wojlerze. Golym okie widac ze golab jest zdrowy a u ciebie sa jakies matowe, czym ty je karmisz?. PLEWAMI
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 9:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie >>czerwony <<pisz o sobie jak dałeś swoje ciężko zarobione pieniądze i najlepsze gołębie na WG Gostyń... Zostałeś wydymany czyli pieniądze 💵 ci zabrali a gołębie jastrzębie rozebrały...
czerwony1362

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 10:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rychu te pieniazki nie sa ciezko zarobione, mam dobrze platna prace z dziedziny chemi, wyuczona w naszym kraju i mam wiele uprawnien np. kat. prawajazdy A.B.C.D.E z wszelkimi dodatkami ADR pojazdy samobierzne lacznie 13 kategori. Wszystko to jest uznawane w UK. Uczyla mnie bieda bo pochodze z takiej rodziny gdzie sie nie przelewalo. Teraz mam 12 funcikow na godzine a za dzien dodatkowej pracy [10 godzin], policz sobie razy 2 i w cale nie uwazam sie za bogacza a jedynie stac mnie na przyzwoite zycie. Pracuje w firmie 9 lat i jeste na samym dole hierarchi zrobkowej, jednak tu doceniaja to co robie. Wszedzie sa plusy i minusy. Teraz tez daje na WG Gostyn bo kolega chce rywalizacji koniec i kropka. Te twoje pakiety mlodych po 800zl. po tak bladych golebiach nic sa nie warte bo jak rodzice nie dozywione to i dzieci cherlawe. Nie chce tu wchodzic w parade hodowca znanym i uznawanym w tym sporcie ale wielu przesadza z cenami i oszukuje mlodych hodowcow. Ty oszukiwales i oklamujesz caly czas. Co toba kieruje jestes jak goru sekty gdzie nie ma wyznawcow. Widzisz ja sprzedale golebie za worek karmy za sztuke i cos tam sie pokazalo za mlodego ale zawsze mowile ze to sa goklebie srednio-daleko dystansowe i na wyniki trzeba poczekac. W nastepnym roku pojada na testy do dobrych hodowcow okolo 30sztuk nie wiem jak pujda legi i wszystko gratis. W moim golebniku w kraju juz jest 16 sztuk z uk. Nie z zysku to robie bo golab bedzie za worek karmy i pierwsze z mojego golebnika musza przejsc loty a w 2017r mozna cos powiedziec i to nie jest regula. Dam ci jedna rade rychu; szanuj ludzi a sam bedziesz szanowany. Puki co jestes PALANT I OSZUST.
Lotar87

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 14:28
PostTemat postu : Re: jastrząb
Odpowiedz z cytatem

wacław napisał:
Czyńcie sobie ziemię poddaną .Tak to zostało napisane często chciwość ludzka uczyniła wiele szkód w przyrodzie .Niektóre gatunki znikły ,na obecnym etapie człowiek potrafi zapanować choć nie zawsze .Obecnie jest taki trend że to właśnie drapieżniki trzeba chronić .Ekolodzy się zapomnieli ,nadmierna ilość drapieżników spowoduje że nie będziemy mogli wyjść z domu w plener bo nasze życie będzie zagrożone choćby przez wilki dzik itd. Ekolodzy tego nie potrafią zrozumieć ,jak drapieżnik atakuje w zagrody to znaczy że jest danego gatunku za dużo i tak jest z jastrzębiami nie potrafią się wyżywić w środowisku .Ekolodzy powinni wyjść z domowych pieleszy i przejść się po terenie czy spotkaj ptaki śpiewające w lesie czy na łąkach ,kuropatwy bażanty i inne no nie bo ich nie ma a było bardzo dużo jak spotkają to jakiś niedobitek natomiast jastrzębi każdego gatunku Czyńmy sobie ziemie poddaną w rozsądny sposób.

Tutaj autor chyba za bardzo się zagalopował :D
Na obecnym etapie człowiek potrafi zapanować czy nie potrafi? Uważam, że niestety nie potrafi przewyższyć natury i nie odzyska już tego co zniszczył.
Nadmierna ilość drapieżników i wypisujesz tutaj DZIKI? Dzik to nie drapieżnik, a jest go za dużo bo nie ma właśnie WILKÓW. Więc radzę zaczerpnąć naukowej lektury niż pisać sprzeczności....
Crashash.

WysłanyWysłany: Czw Lis 26, 2015 19:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiek byśmy się spotkali w normalnym życiu to nogi z waty ;) wyłapał byś trzy spacerowe na te sztuczne kły i żona by Cię pozbierała z ziemi.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: