Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 13, 2017 13:05 Zobacz posty bez odpowiedzi
Powstanie Oddziału "ZAGŁĘBIE''
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ryszard Stankiewicz

WysłanyWysłany: Pią Sty 27, 2017 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jaro0106 napisał:

Cóż za diametralna zmiana podejścia do tematu .

Tylko od kiedy ktoś z Zawiercia i Myszkowa chciał przyjść do Sosnowca wel Zagłębie sory za uszczypliwość ważne że schodzicie z obłoków na ziemię .

Tylko jest jeden problem jak namówić hodowców z Dąbrowy żeby utworzyli z Sosnowcem jeden oddział , jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić znając zdanie hodowców .

Ale tak jak pisałem kilka miesięcy temu sytuacja może zmusić każdego jak widmo likwidacji zagląda w oczy.

Szkoda że zaczęliście nie z tej strony co trzeba.

I do czego doszło? Panowie widząc duże zainteresowanie ilością wyświetleń postanowili dołączyć ze swoimi wpisami reklamującymi swoje firmy o czym świadczą ich loga zamieszczone pod swoimi wypocinami. Ja osobiście prosiłęm dr. R..M. ażeby Jaro0106 pozostawił temat „ZAGŁĘBIA” bo on sam nie jest z Ziemi Zagłębiowskiej i jego dorady od początku są odbierane negatywnie chociażby przez swoje logo jakie umieszcza pod wpisami. O tym fakcie informują mnie telefonicznie koledzy z całej Polski. Panie Jaro0106 proszę osobiście o niepodejmowanie tego tematu bo my sami damy radę. Wiele umkneło panu wiadomości i nie można jednym wpisem burzyć wszystkiego, a wdodatku szukać zaczepki. Po prostu tak się nie robi. My na pewno nie popieramy pańskich wpisów i jeszcze raz prosimy o nie reklamowanie się na tym forum. Proszę zobaczyć, sprowokował pan R.Tosnowiec do takiego samego zachowania, który zamieścił swoje logo.

Skajler

WysłanyWysłany: Pią Sty 27, 2017 20:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Ryszardzie, ja uważam, że dzięki wypowiedziom m.in kolegi jaro0106 w tym temacie przeciętny czytelnik spoza okolicy nie mający zbytnio pojęcia jak sytuacja wygląda naprawdę może mieć większe rozeznanie w temacie, w przeciwnym przypadku ''w świat'' poszłaby tylko teoria kolegów z Sosnowca a tak też chyba nie powinno być?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Sty 27, 2017 21:30
PostTemat postu : PROSZĘ PRZYJĄĆ TO Z USMIECHEM
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Stankiewicz...... po trudach tworzenia ZAGŁĘBIA proszę się wyluzować i z uśmiechem wysłuchać tylko dla Kolegi przeznaczoną tę piosenkę. https://www.youtube.com/watch?v=HnptT1U_PvQ Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
zagso

WysłanyWysłany: Pią Sty 27, 2017 22:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy Panie Wiesławie za wsparcie , nareszcie ktoś ma poczucie humoru. Jeszcze raz dziękujemy za tyle wysiłku z pana strony. Pozdrawiamy wszystkich hodowców z Ostrowa tych przyjaznych i tych niekoniecznie.
kedzior262626

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy hodowcy z Sarnowa i Mierzęcic ,chcecie się sprzedać za srebrnika Panu "O" z Myszkowa. Pan "O" z Myszkowa zrobi z nazwisk tylko punkty lotowe i oto mu chodzi. Koledzy zastanówcie się nad tym . Pytanie co zrobi Zawiercie skoro Dąbrowa wybrała Łazy do wspólnego transportu .Hodowcy z Myszkowa , o ile wiem nie preferują Zawiercia jako partnera do wspólnych lotów i tu jest orzech do zgryzienia dla pana Prezesa z Zawiercia , Pana "D". Czekamy na nowe wiadomości , a teraz pozdrawiam wszystkich hodowców z ziemi Zagłębiowskiej.
zagso

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego 26 , ciekawe rzeczy piszesz. Ja znowu słyszałem że jeden hodowca z Zawiercia na wieść o lotowaniu z Myszkowem odchodzi do Piekar. Widać jak to jedna partia polityczna mówi ( DOBRA ZMIANA) Pozdrawiam
Ryszard Stankiewicz

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na temat Oddziału Zagłębia na tym forum napisano wiele ciekawych wypowiedzi. Nadchodzi czas do realizacji tego pomysłu. I tak po zakończeniu lotów gołębi młodych odbędzie się umówione spotkanie hodowców z oddziałów Zagłębia, Siewierza, sekcji Sarnów, sekcji Mierzęcice. Spotkanie to będzie otwarte na, które zapraszamy do współpracy hodowców z terenu Będzina, Czeladzi do nowego oddziału, bo dzisiaj liczy się ilość zakoszowanych gołębi, która to pozwala rywalizować w GMP i znacznie pomniejsza koszty hodowli nie mówiąc o tak doskonałym położeniu gołębników w Zagłębiu.
Z poważaniem
Ryszard Stankiewicz

zagso

WysłanyWysłany: Pon Paź 23, 2017 14:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów z Zagłębia oraz z okolic. Nareszcie doczekaliśmy się pozytywnego rozstrzygnięcia negocjacji o połączenie w całość wszystkich kolegów należących do terenów Zagłębia. W niedługim czasie powstanie MEGA ODDZIAŁ, mam nadzieje że zainteresowane strony zrobią wszystko co możliwe by nie zepsuć tak wielu wysiłków ze strony negocjatorów. Będziemy wielkim oddziałem, i tak jak pisze kolega Dziurkowski na stronie Zawiercia , taka okazja już nie powtórzy się więcej. Myślę że wszyscy hodowcy powinni być dobrej myśli że zarządy oddziałów dojdą do porozumienia . Pozdrawiam
Fabian85

WysłanyWysłany: Wto Paź 24, 2017 7:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwole sobie wkleic informacje jaka zamiescil Pan Dziurkowski na stronie oddziału Zawiercie.

Informuję jednocześnie, iż już w dniu dzisiejszym, nawiązałem kontakt z Oddziałem Zagłębie i powiadomiłem o wynikach głosowania i konieczności pilnego spotkania się, celem omówienia konkretów w ramach przystąpienia Oddziału Zawiercie do nowego Oddziału ZAGŁĘBIE.
W związku z tym i w tym momencie, pragnę zaapelować do kolegów hodowców z Przeczyc, Sarnowa, Będzina, Czeladzi i oczywiście z Sosnowca, połączmy się w jeden duży, samodzielny i samowystarczalny Oddział "ZAGŁĘBIE". Porzućcie osobiste niesnaski między kolegami, popaczcie w przyszłość, gdyż w najbliższych latach taka okazja się nie powtórzy.

Przyłączam sie do apelu kol Dziurkowskiego "porzućcie osobiste niesnaski" !!!!! Stworzmy razem cos wielkiego !
pzhgp1979

WysłanyWysłany: Wto Paź 24, 2017 7:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam, również popieram wpis kol.Dziurkowskiego i przyłączam się do apelu.
zagso

WysłanyWysłany: Sro Paź 25, 2017 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Informuje kolegów z terenów Zagłębia że na stronie Oddziału Zawiercie ukazał się wpis informujący o podpisaniu wstępnej umowy o połączeniu się oddziału Zagłębie oraz Zawiercie , być może dołączą do nich , Mierzęcice ,Czeladż ,Sarnów . Tworzymy nową historie . Popieram i pozdrawiam .
Fabian85

WysłanyWysłany: Czw Paź 26, 2017 5:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Informuję kolegów hodowców, że w dniu 27.10.2017 roku /piątek/ o godz. 18.00, w siedzibie Oddziału w Sosnowcu przy ul. Kościuszki 5, odbędzie się spotkanie przedstawicieli Zarządów Oddziałów Zawiercie i Zagłębie. Celem spotkanie będzie omówienie warunków połączenia się Oddziałów i podpisanie wstępnej umowy tworzącej jeden duży i oczekiwany Oddział ZAGŁĘBIE. Podpisanie umowy będzie pierwszym krokiem do załatwiania dokumentacji i procedur połączeniowych.
Na spotkanie serdecznie zaparaszamy przedstawicieli hodowców z Przeczyc, Sarnowa, Będzina i Czeladzi, którzy także są zainteresowani przystąpieniem do nowego Oddziału ZAGŁĘBIE. Będą wszyscy mogli uczestniczyć na bieżąco w tworzeniu się nowej historii Zagłębia.
feliks197

WysłanyWysłany: Czw Paź 26, 2017 12:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzieki za pomoc :D

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trzymajmy kciuki za kolegów.
Fabian85