Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Maj 25, 2017 6:48 Zobacz posty bez odpowiedzi
Temat usunięty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 17:55
PostTemat postu : Temat usunięty
Odpowiedz z cytatem

,,-Myślę że nasza pasja nie ma nic wspólnego z biznesem Pana Pawelca,a forum PZHGP jest stworzone dla hodowców gołębi pocztowych i to jest jedyne miejsce gdzie możemy wymieniać swoje poglądy i doświadczenia ,jak również wspierać adeptów tego sportu.Wszelkiego rodzaju reklamy powinny być w miejscach do tego przeznaczonych.Dlatego więc mam nadzieje ze nasz związek ureguluje tę sprawę ,aby nie pozostały tu same reklamy Pana P .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
obiektywny11

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 18:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

popieram kol.wiarus :D
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wstawiłem temat rano za chwilę go nie było jak widać prawda nie jest korzystna naszym władzom,choć z naszych składek jest te forum z którego ktoś Nas wykopuje.Panowie może mnie wykopiecie ,lecz prawda jest prawdą i też nie jesteście wieczni w tym co robicie. :(

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Wto Sty 10, 2017 18:27, w całości zmieniany 1 raz
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 18:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pełna zgoda . Co jakiś czas pojawia się na tym forum jakiś prawdziwy pasjonat który wnosi swój zapał i wiedzę stara się dzielić z pozostałymi . Nie rozumiem dlaczego takie osoby w perfidny sposób są zniechęcane poprzez ataki personalne tudzież kasowanie ich postów . Dlaczego i komu zależy aby to nasze wspólne forum było ciągłym polem bitwy a zarazem tubom reklamową w dziwny sposób uprzywilejowanych osób . Nie będę wymieniał tych panów którzy tutaj próbowali pokazać trochę z innej profesjonalnej strony prowadzenie stada , wszyscy ci co szukają na tym forum fachowych porad wiedzą o kogo chodzi . Pozdrawiam i dzięki wam Panowie .
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Również w pełni popieram,dziwne zasady panują na tym forum bo hodowcy z doświadczeniem którzy chcieli by się podzielić swoją wiedzą są zniechęcani ,kasuje się ich posty, natomiast panowie z rewii reklamowej zasypują całe forum swoimi bzdurnymi filmikami,reklamami i są tolerowani nic więc dziwnego że w dalszej perspektywie wiele osób rezygnuje z pisania i odchodzi z forum.
kaziu

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

i o to chodzilo jak juz pisalem wczesniej pod nazwa REKLAMY. jak nie 24 golebie to art-wg.
trzcianaBL

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie bedzie,jeden oszolom znika inny sie pojawia.Kiedys ludzie sie spotykali pogaworzyli kielicha wypili a teraz patrza w te filmiki i sie nakreca spirala tych co by chcieli latac dobrze ale latac nie beda i tych którzy sie ciesza ze sa Ci pierwsi wymienieni którzy ostatnia złotówke wydadza w cudowne zapewnienia tych drugich
waldix

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.jak nazwa wskazuje jest to forum hodowcow golebi.handel z hodowla nie ma nic wspolnego.kryptoreklama wszechobecna.to frustruje.pozdr
groszki75-73

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:54
PostTemat postu : Re: Temat usunięty
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
,,-Myślę że nasza pasja nie ma nic wspólnego z biznesem Pana Pawelca,a forum PZHGP jest stworzone dla hodowców gołębi pocztowych i to jest jedyne miejsce gdzie możemy wymieniać swoje poglądy i doświadczenia ,jak również wspierać adeptów tego sportu.Wszelkiego rodzaju reklamy powinny być w miejscach do tego przeznaczonych.Dlatego więc mam nadzieje ze nasz związek ureguluje tę sprawę ,aby nie pozostały tu same reklamy Pana P .

Kolego wiarus daremne żale próżny trud,nieraz już usuwano posty które coś wnosiły do naszego życia hodowlanego,dlaczego?nie mam pojęcia a tu reklama za reklama jakby p.AP nie mógł założyć jednego tematu i tam to upychać.Podam przykład wstawiłem zegar esk na sprzedaż,bo skoro mogą inni to ja też się ,,zareklamuje,,a co😉 no i efekt był taki że moderator wywalił z ogólnych tematów i upchnął temat w ,,krzakach,,Może dlatego że nie zaoferowałem prowizji nie mam pojęcia.A przy okazji sprytne to było😎
marek2

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy rano tego tematu tez nie będzie na pewno go wywala . Macie racie to jest meczące ktoś kogoś ciągle atakuje potem przeprasza reklamy filmiki ktoś daje kase i ciągle mowi to samo jesteś zadowolony , tak jestem a pan P i widzicie jestem uczciwy , i ciągle to samo tylko reklamy i chore filmiki szkoda tego forum nie raz zaprawdę można coś ciekawego sie dowidzieć ale jak tak będzie to tylko będą same reklamy i filmy pana P jaki to on jest uczciwy a to mnie nie obchodzi i będzie sam pan P bo nikogo tu już nie będzie . POZDRAWIAM
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 21:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jest oswiadczenie dewerta ze nie ma nic wspolnego z pawelcem nic !!!!!!!!!!!!!!ani z jego zaną itp ani z spolka...jego
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 21:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

popieram kolege wiarus zreszta widac ze jestes dobrym nie tylko hodowca ale tez człowiekiem,oszolomow tu nie brakuje patrza tylko jak komu dowali jak kogo wyzwac i oczernic i ich posty zostaja nie sa usuwane!
22

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 22:02
PostTemat postu : hod.wrocław
Odpowiedz z cytatem

popieram kolege wiarus zreszta widac ze jestes dobrym nie tylko hodowca ale tez człowiekiem,oszolomow tu nie brakuje patrza tylko jak komu dowali jak kogo wyzwac i oczernic i ich posty zostaja nie sa usuwane!

Dlatego koledzy wyzwani i oczerniani mają się prawo bronić. Przykład nagonki na Kol. Artura Pawelca. Kto by chciał tak bezkarnie obrywać? Moim zdaniem facet jest OK. Pozdrawiam DL.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 5:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Arturze to z kim Pan prowadzi biznes nas za bardzo nas nie interesuje ,wyjaśnił Pan swoją wersję i niech tak zostanie. To jest forum ,a nie portal reklamowy ,które Pan wykorzystuje .Inne firmy tak nie postępują ,a czy jest Pan uczciwym człowiekiem to niechaj osądzi ten co nad nami.
http://golebieodrzutowe.pl/uploads/files/odrzutowce_oswiadczenie.pdf
arti1982arti

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 6:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za link,po obejrzeniu tego materiału będę wiedział jakie preparaty wybrać.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: