Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 28, 2017 2:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Videoreportaż - Wystawa Rejonu VI - OKRĘGU PZHGP KATOWICE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pigebook

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 14:28
PostTemat postu : Videoreportaż - Wystawa Rejonu VI - OKRĘGU PZHGP KATOWICE
Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do oglądania reportażu w zakładce filmy :

FILM : Wystawa Rejonu VI - OKRĘGU PZHGP KATOWICE

LINK : http://pigebook.com/index.php

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 17:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pojawił się ten co przyjął schedę po Kłosie. Kiedy aukcje A Pawelec?

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 17:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:

Witam.
Dodając reportaż z panem Arturem Pawelcem zdawałem sobie sprawę że wywołam kontrowersyjne komentarze i rożnego typu opinie hodowców. Niestety jak hodowcy wiedzą będąc właścicielem portalu informacyjnego/aukcyjnego nie mogę stać po żadnej ze stron a być obiektywny w każdym temacie. Portal PIGEBOOK.COM prowadzimy niezależnie, czy to jest reportaż o panu Pawelcu, Kahlerze czy gołębiach odrzutowych.

Aby nie nakręcać kolejnych opinii i kolejnych komentarzy, jeżeli ktoś z was ma pytania lub argumenty zapraszam do kontaktu telefonicznego. Opluwanie mojej osoby w internecie jest naprawdę bezpodstawne. Prowadząc portal muszę skupić się na dobrym materiale tak by hodowcy z zainteresowaniem przeglądał naszą witrynę.

Z Poważaniem
Furman Wiktor
Tel.668-652-127
zako81

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krec filmy nawet z bolkiem i lolkiem ale jakim prawem zaśmiecasz forum
kslom

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pigebook napisał:
kslom napisał:

Witam.
Dodając reportaż z panem Arturem Pawelcem zdawałem sobie sprawę że wywołam kontrowersyjne komentarze i rożnego typu opinie hodowców. Niestety jak hodowcy wiedzą będąc właścicielem portalu informacyjnego/aukcyjnego nie mogę stać po żadnej ze stron a być obiektywny w każdym temacie. Portal PIGEBOOK.COM prowadzimy niezależnie, czy to jest reportaż o panu Pawelcu, Kahlerze czy gołębiach odrzutowych.

Aby nie nakręcać kolejnych opinii i kolejnych komentarzy, jeżeli ktoś z was ma pytania lub argumenty zapraszam do kontaktu telefonicznego. Opluwanie mojej osoby w internecie jest naprawdę bezpodstawne. Prowadząc portal muszę skupić się na dobrym materiale tak by hodowcy z zainteresowaniem przeglądał naszą witrynę.

Z Poważaniem
Furman Wiktor
Tel.668-652-127

Szanowny Panie Kolego Wiktorze
Żeby być obiektywnym, to musi Pan teraz przedstawić stanowisko drugiej strony czyli Pana De Weerda. Tak mówi zwykła, najzwyklejsza uczciwość ludzka.....dziennikarska (zaangażował się Pan w ta grę). I proszę nie wykręcać się jakimiś problemami dostępu do tegoż Pana itp itd. Podpowiadam , ze wystarczy wysłać maila zapraszając go do spotkania i przedstawienia swojego stanowiska. To taka pierwsza dygresja z mojej strony.
Czy moja sugestia skierowana w Pańskim kierunku jest wg Pana aż tak bezpodstawna? Szanowny Panie, nie trzeba być wielkim Sherlockiem Holmesem aby zauważyć dziwną sytuację. A Pawelec oświadcza publicznie , ze zrezygnował z usług dotychczasowej "miłości" bo tamten wiedział i nie powiedział...i takie tam brednie. I co? Nagle pojawia się niezależny, obiektywny właściciel forum i przedstawia filmik z kolejnymi kłamstwami tej też osoby...ciekawe nie? Panie Wiktorze odszczekam publicznie wszelki wątpliwości pod jednym warunkiem...jeżeli za jakiś czas, nagle tak z niczego sobie, nie pojawią się gołębie, produkty i inne formy biznesowe BELGICA PAWELEC DE WEERD POLSKA SP Z O O (KRS: 0000383591, NIP: 7722394822, REGON: 101032230).
Kolejna sprawa to rzetelność zamieszczonego przez Pana materiału...żeby poświęcił Pan chociaż 10 min i sprawdził to co obywatel AP opowiada to moze jakaś lampka by się zaświeciła....tak na marginesie to DE WEERD, HENDRIK JAN (zauważa Pan że to inna osoba) od 26.06.2015 w firmie wcześniej wymienionej jest likwidatorem spółki BELGA POLSKA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, RADOMSKO a nie Hank De Weerd współwłaścicielem. Bajki co było do 2014 roku mnie nie obchodzą....

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 19:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom:

Zgadzam się z pana uwagami. W dniu wczorajszym został wysłany e-mail do pana DR.Henk de Weerd z prośbą o wypowiedź. Proszę o cierpliwość.

Tak jak pisałem wcześniej wszystko co robi mój zespól PIGEBOOK jest z kierunkiem by docierać do hodowców z dobrym artykułem czy reportażem.

Z poważaniem
Furman Wiktor
Dawid Piechowiak6

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 20:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Furman i tak pan im nie dogodzi i niech pan ich nie słucha i niech robi swoje bo czy pan komuś narzuca by np szedł do gołebnika sprzątał 3 razy dziennie,a no nie więc po co wchodzić z kimś w dyskuje i ulegać presji jak i tak byli są i bedą tacy jak kslom którzy znajdą powód do zaczepki, pozdrawiam
sozian

WysłanyWysłany: Wto Sty 10, 2017 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po co to owijanie w bawełnę? Płacisz - jesteś na pigebook. proste
ARP

WysłanyWysłany: Sro Sty 11, 2017 11:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie kslom jak zacząłeś drążyć temat spółek to trzeba było to zrobić rzetelnie.
Do Pana informacji Henk de Weerd i Hendrik Jan Marinus de Weerd to ta sama osoba. De Weerd poprzez spółkę BELGA POLSKA której udziałowcem jest firma Hendrika (Henka) de Weerd INTERPALOMAS BVBA ma 50 % udziałów w spółce BELGICA PAWELEC DE WEERD.
W likwidacji jest spółka BELGA POLSKA , a nie BELGICA PAWELEC DE WEERD, która działa i ma się dobrze. Numer KRS spółki BELGA POLSKA: 0000374062
I to tyle w temacie.

pozdrawiam R.P.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: