Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Mar 27, 2017 2:47 Zobacz posty bez odpowiedzi
Promowanie naszego hobby w TV
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tedy

WysłanyWysłany: Czw Sty 12, 2017 8:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Groszki, tym co pasuje taplanie się w aferach toż niech się w nich taplają cóż mnie czy Ciebie one mogą obchodzić. Ważne jest że sam przekazujesz wiedzę o naszym pięknym sporcie, pokazujesz tak jak ten film innym ludziom naszą piękną pasję od jej najpiękniejszej strony i to jest istota sprawy. To dobrze że ludzie mają możliwość poznać nasz sport i to tak fajnie przedstawiony jak na tym filmie. I oby takich filmów w telewizjach ogólnopolskich i regionalnych było jak najwięcej.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Sty 12, 2017 13:09
PostTemat postu : NASZE PIĘKNE HOBBY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolego groszki 75-73 .....pozdrawiam serdecznie i przekazuje swoje uznanie i szacunek za tak piękna wyszukaną wstawkę filmową pokazującą naszego sportowego Kolegę Trójczaka uśmiechniętego,zadowolonego,pełnego życia,ale troszkę nerwowego,bo ptaki ........ w drodze z lotu do domu.Pamiętam tragedię jaką przeżył ten Hodowca,gdy wspólny ich gołębnik z Kolegą Skoniecznym został spalony i rozwijająca się hodowla leżała w gruzach.Zdjęcia pokazywały przerażający widok.Wiele jest pięknych,ciekawych,bardzo pouczających filmów,czy reportaży i powinniśmy być wdzięczni ich twórcom,co nam tych wrażeń dostarczają.i tych Kolegów należy szanować,i zachęcać do dalszej pracy w krzewieniu naszego hobby wśród hodowców i sympatyków,a także wśród tych,co na co dzień nie maja z tym sportem nic wspólnego.Miło i przyjemnie jest Szanowny Kolego groszki czytać tak przyjemne i piękne wpisy pod Twoim adresem,co i ja szczerze i serdecznie się do nich dołączam.Ale jakże inny oddzwięk miałby ten krótki reportaż gdyby zamiast pary redaktorów pytania zadawali Koledzy; Pawelec,czy Tosnowiec.Z góry wiem,że nie byłoby pochwał,a całkowicie coś odmiennego.Prosiłbym,Szanowni Koledzy,nie uważajmy wszystkiego za nachalne reklamy,za wciskanie swojego towaru,za zwykłe kitowanie,a dostrzegajmy bardziej pozytywne i edukacyjne formy.Bardzo proszę,by mój wpis nie był przyczyną hałasu,grandy,czy awantury,bo nigdy bym tego nie pragnął,a będę Wam wdzięczny za uszanowanie mojego w tej kwestii zdania.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
kslom

WysłanyWysłany: Czw Sty 12, 2017 18:50
PostTemat postu : Re: NASZE PIĘKNE HOBBY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Wiesławie
Dziękuje za pouczający wpis ale niestety jednaj rzeczy nie zrozumiałem. Może Kolega odnieść się bardziej konstruktywnie do tych słów "...Koledzy,nie uważajmy wszystkiego za nachalne reklamy,za wciskanie swojego towaru,za zwykłe kitowanie,a dostrzegajmy bardziej pozytywne i edukacyjne formy..."
Niestety jestem ociemniały i nie widzę nic edukacyjnego w filmikach jednego osobnika z Bogatyni a tym bardziej pana z Radomska. Widzę tylko i wyłącznie dbanie o własny interes, gadanie głupot oraz dbałość o to aby źródełko nie wyschło...Czy edukacyjne jest pokazywanie dwulicowości, dziwnej moralności...
Może Kolega podpowie gdzie jest ta edukacja....
Z szacunkiem i poważaniem
Kolega z Torunia

WysłanyWysłany: Czw Sty 12, 2017 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.super material i posty pod nim takie jak byc powinny,czyli podziekowania'pochwaly,normalny,powtarzam normalny jezyk.ostatnio na forum tego brakowalo.dzieki kol groszki.co do postu p wieslawa to rozumie ze chodzi mu o to by nie zwracac uwagi na na to co zle tylko wyluskac to co dobre,bo w kazdym materiale mozna widziec zle,ale i dobre strony.pozdr
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Sty 12, 2017 20:39
PostTemat postu : PROMOWANIE NASZEGO HOBBY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....Szanowny Kolego waldix......to święta prawda,w każdym materiale można widzieć złe,ale i dobre strony,i....... wyłuskać to co nam odpowiada,i co uważamy za najcenniejsze,i pomocne nam w życiu....Szanowny Kolego ksłom....wiem,że widzisz doskonale,a mówisz o niewidomym,Jesteś spostrzegawczym i bystrym obserwatorem życia związkowego i wyjątkowo cennym hodowcą i doradcą tu na forum.Proszę mi nie brać tego za złe,i nie gniewać się na mnie,ale prosiłbym,by Szanowny Kolega nie raz był nieco inny,bardziej słodszy dla adwersarzy niż wspaniałe pierniki z Kolegi miasta.Pozdrawiam serdecznie Ciebie Szanowny Kolego i Twoją Rodzinkę.Z należytym szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Sty 15, 2017 19:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kobiety też się znaja na gołebiach wydanie świate…: http://youtu.be/t-IOeMMHDgA
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Sty 15, 2017 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://m.youtube.com/watch?v=GYEJteen9sM
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Sty 15, 2017 20:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://m.youtube.com/watch?v=uv6b3yVIN6g
mik

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2017 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zaczyna się od 14 min. 20 sek.

http://tvtoya.pl/catchuptv/show/toya_lajf

Promowanie naszego sportu w Łodzi.
groszki75-73

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2017 21:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Brawo kol.,,mik,, bardzo się ucieszyłem że ktoś znowu wypatrzył w TV program o naszym hobby.
azatho

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2017 7:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mik napisał:
Zaczyna się od 14 min. 20 sek.

http://tvtoya.pl/catchuptv/show/toya_lajf

Promowanie naszego sportu w Łodzi.

Bardzo fajny materiał o hodowcach. Oby było więcej takich nagrań w TV. To najlepsze hobby pod słońcem!

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: