Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 16, 2019 7:03 Zobacz posty bez odpowiedzi
Krzysztof Kawaler
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kslom

WysłanyWysłany: Sob Lut 18, 2017 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zg napisał:
Adrian1,zbyszek2, Leszek2,Kaziu19 - takiemu dziadowi piszącemu pod 4 nickami i jemu podobnym Prezydent nie będzie odpisywał. Natomiast za oszczerstwa, oczernianie i przypisywanie zachowań korupcyjnych Prezydentowi i jego rodzinie, na tym i podobnych forach odpowiecie w postępowaniu karnym. Nie myśl, że jesteś anonimowy. Za dziadostwo jakie istnienie w Oddziale Kępno odpowiada jego Zarząd i popierający go Zarząd Okręgu. Zakres tego dziadostwa( na razie tylko w ograniczonym zakresie) opisany został w Uchwale przesłanej do Zarządu Okręgu, a w piśmie przewodnim wskazano drogę odwoławcza. Niech Zarząd Okręgu nadal będzie taki odważny i w postępowaniu sądowym obroni swoje stanowisko w zakresie powołania z tych "słupów", nie hodujących gołębi, nowego Oddziału, ponadto na terenie istniejące już Oddziału. Proponuję aby Zarząd Okręgu zamieścił na tym forum otrzymaną Uchwałę i pismo przewodnie Z.Gł. Słowa "dziadostwo" na co dzień nie używam, ale jest ono ulubionym zwrotem w tym temacie używanym przez wymienionego wyżej klona. Jan Kawaler

Szanowny Kalego zg
Rozumiem ostra słowa które padły w/w poście. Ja również nie cierpię "dziadów" czyli inaczej kłamców, cwaniaków i wszelkiej maści kombinatorów.
W związku z powyższym mam prośbę aby zrobić z tym porządek!!!
Usunąć oraz uniemożliwić ludziom pokroju "dziada" na zaszczyt pisania na Forum PZHGP.
Dzień po dniu jesteśmy faszerowani, jak dobra kasza skwarkami, różnymi reklamami , filmikami oraz cudownymi produktami przez tych samych ludzi ale o innych nickach.
Czy to jest w prządku???? W mojej ocenie nie!!!!

WysłanyWysłany: Pon Lut 20, 2017 14:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Miałem nic nie pisać w tym temacie pomimo tego, że zostałem wielokrotnie obrażony i pomówiony przez "kolegów" z Kalisza. Oświadczam, że pełnię funkcję Wiceprezesa Oddziału Skoczów i Okręgu Bielsko – Biała oraz Wiceprezydenta PZHGP społecznie, za żadną z tych funkcji nie pobieram wynagrodzenia, jedynie na forum czasami dostaję „zapłatę” od hodowców tak jak w tym temacie. Do tego wpisu zmobilizował mnie dzisiaj "hodowca" z Kalisza, który przed chwilą zadzwonił do mnie, przedstawił się jako duży przedsiębiorca, który dużo może, bo zatrudnia między innymi prawników w swojej firmie. Przedsiębiorca ten, już nie obrażał, nie pomawiał, ale zaczął straszyć mnie ( źle trafił, bo od dziecka nie jestem strachliwy ) i cały związek dużymi kłopotami finansowymi, jeśli nie powstanie nowy oddział w Kaliszu. Poświęcam dużo czasu na sprawy związkowe i nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Te karalne groźby usłyszałem z telefonu nr 607 949 404 – może jest Wam znany ?
Pozdrawiam Krzysztof Kawaler
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Jan7493

WysłanyWysłany: Pon Lut 20, 2017 17:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus, a z jednego konta moze pisac kilku forumowiczow?
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 20, 2017 17:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom. Prezydet to SWIETOSC, mamy prezydeta POLSKI i chociasz sie z nim nie zgadzam w pewnych sprawach, to On jest moim PREZYDETE. Prezydet PZHGP powinien miec pesjie za swoja dzialalnosc i telefon najnowszej generacji by nagrac rozmowe z goscie 404 koncowka telefonu, ja osobiscie dzwonile pod ten nr. i nie odebrano a jak jest taki biznesmen i ma adwokatow to q..wa powinien odebrac. I nie pitol mi o kosmitach masz ich w TV.
kslom

WysłanyWysłany: Pon Lut 20, 2017 18:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Kslom. Prezydet to SWIETOSC, mamy prezydeta POLSKI i chociasz sie z nim nie zgadzam w pewnych sprawach, to On jest moim PREZYDETE. Prezydet PZHGP powinien miec pesjie za swoja dzialalnosc i telefon najnowszej generacji by nagrac rozmowe z goscie 404 koncowka telefonu, ja osobiscie dzwonile pod ten nr. i nie odebrano a jak jest taki biznesmen i ma adwokatow to q..wa powinien odebrac. I nie pitol mi o kosmitach masz ich w TV.

Zobacz na priv

WysłanyWysłany: Pon Lut 20, 2017 18:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niektórym się wydaje, że jak mają trochę kasy to wszyscy muszą tańczyć tak jak oni zagrają.
Kupią kilka kolorowych rodowodów i koniecznie muszą być mistrzami.
Jak się nie da w starym oddziale, bo mają za małe pojęcie o hodowli, to na siłę chcą sobie utworzyć swój prywatny, dopisując 20 czy 30 figurantów i tam panoszyć się na całego.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom na prv nic nie ma przynajmiej pod moim adrese moze wyslales to do biznesmena kaznodzieji ze swojego miasta. Wstyd hodowcy juz jeden dzieli narod na dwoje i nic z tego nie wychodzi [tylko wrogosc], obudzil sie teraz bo jego kot nie ma drzewa i gdzie pazury ostrzyc, wycinka trwa a minister z jego nadania, zenada delikatnie mowiac. Co nie ktorym odpowiada plucie przez neta, a moze tak sie przedstawic i poprosic Krzysztofa. Kawalera by pokazal swoje meble a nie lepiej zrobic cos dobrego i utworzyc fundusz reprezetacyjny dla naszych najwyszych wladz i jak komus sie nie podoba sweterek czy spodnie pana Kawalera to niech sobie kupi i nech reprezetuje i pamietajmy ze GOSC pochodzi z rejonu polski gdzie golebie i wiedza tamtejszych hodowcow jest nie oceniona i nie mowie tu o hodowcach co sie przeproiwadzili w inne rejony polski bo to oni tam wioda prym i tu trzeba zrobic uklon w strone hodowcow calej poludniowej polski. D.L
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 10:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Niektórym się wydaje, że jak mają trochę kasy to wszyscy muszą tańczyć tak jak oni zagrają.
Kupią kilka kolorowych rodowodów i koniecznie muszą być mistrzami.
Jak się nie da w starym oddziale, bo mają za małe pojęcie o hodowli, to na siłę chcą sobie utworzyć swój prywatny, dopisując 20 czy 30 figurantów i tam panoszyć się na całego.

MAM PROŚBĘ CZY MOŻESZ NIE BEZOSOBOWO TYLKO NAZYWAJ RZECZY PO IMIENIU ......?

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 13:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Krzysztofie... Nie oczekuj zrozumienia i podziękowania za to co robisz dla Naszego związku... Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie niezadowolony... Takie jest niestety środowisko nasze...Co do sprawy Kalisza... Zrób z tym porządek raz i po męsku...frustratów którzy szkodzą zdyscyplinowac...Lub usunąć... Nie mogą robić co chcą i wymuszać decyzji... O zastraszaniu nie wspomnę...Pozdrawiam
tedy

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 15:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

może Czerwony tam w UK niedożywiony chodzi i tak mu się w baniaku pomieszało. Drzew zabraknie, co niektórym to rozumu brakuje a nie drzew. Człowieku zajmij się gołębiami, wyrzuć telewizor to może będzie jeszcze z Ciebie jakaś pociecha.
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2017 18:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Prezesie Okregu kalisz prosimy o opublikowanie pisma z Zarzadu Glownego bo z tego co wiem to juz przyszlo jestesmi ciekawi odpowiedzi.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2017 10:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widac ze nie dotarlo co do nie ktorych, wyjasnie dlaczego napisale o wycince drzew a to mozna porownac do naszego tematu jak do tej pory nie opublikowano pisma z ZG, uzasadnienia decyzji wladz zwiazku a to moze sie wiazac tez z tym ze juz bylo w tym okregu oszustwo [5km] i sprawa zostala dokladnie zbadana i jesli sa tam slupy w deklaracjiach i zostanie to udowodnione to sygnatariusze wnioskujacy o powstanie nowego oddzialu automatycznie powinni byc wykluczeni z PZHGP i dane geograficzne tych golebnikow tak samo i nie ze zmieni sie wlasciciela, wypad. Idac dalej jesli sygnatariusze chca wymusic nie uczciwie nie spelniajac warunkow statutowych nr oddzialu to co bedzie dalej za 2-3 lata bedzieli mieli w tym oddziale OLIMPIJCZYKA a co za tym idzie OSZUSTWO, majac na wzgledzie wlasnie dobro hodowcow, olimpijczyk zostanie sprzedany za duza kase za granice a jego brat corka siostra itd. beda widniec na rodowodach i tu sie oszukuje automatycznie polskich hodowcow bo jak nie leci po takich asach a leci przecietnie i nie jednokrotnie hodowca chcacy kupic takiego potomka olimpijczyka ciula kase i za przeproszenie gowno nie leci a nie daj BOG wstawi to do wojlery, cofa sie o pare lat . Dobrze ze sie w pore zorietuje co jest grane ale to sa nie liczni i tu sie klania KAPSULA CZASU. Jesli okaze sie ze ZG na czele z naszym Prezydetem Krzysztowe Kawalere ma racjie i dopatrzyli sie uchybien to im chwala i takiego nam trzeba czlowieka w tym zwiazku. Wycinka drzew byla katastrofalna decyzjia a Kawaler stanol na wysokosci zadania i za to mu chwala, sprawdzil przeanalizowal i kropka. Oszczerstwa pod jego adrese ze wziol meble itd. to prosze udowodnic a nie pluc jade panowie A, H. i jeszcze paru cwaniaczkow. Mario nie musze cpac by zyc jest to mi nie potrzebne do zycia. Jesli Krzysztof Kawaler ma racjie to prosze przeprosic PREZYDETA na tym forum. Nigdy nie pisale na temat PZHGP ale od stycznia jeste czlonkie trego zwiazku i wypowiadam sie w tematach zwiazkowych. Poczekajmy na ujawnienie decyzji ZG zaznacze jedno mojego prezydeta widziale jedynie na paru zdjieciach i jednym filmie i nie przeszkadza mi jak sie ubiera. Robi dobra robote moim zdanie. Moze to nie ktorych zaboli ale brak uczciwosci w tym zwiasku powinno skutkowac wykluczenie dozywotnim. Nie ma litosci dla oszustow , moim zdanie ... czekamy na decyzjie ZG. Panie I.Z masz decyzjie opublikuj ja, nie zgodna z prawda twoja, prawda boli a nie znajomosc statutu tego zwiazku wyklucza was sygnatariusze zwiazku nawet nie powinnice byc czlonkami PZHGP i jak was nazwac kolegami.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2017 10:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czekaj na decyzjie i nie bede sie z toba wdawal w pyskowke m.m , wiesz dlaczego pisze z malej litery bo nigdy nic sesownego nie wnoiosles tu do dyskusji. Czekam na pozew jednego barana z dolnego slaska na pozew i on juz mnie straszyl sadami i adwokate ale on wie to ze mam dowody ze klamie i jakos do dzisiaj nie ma pozwu do sadu. Byles baranie kiedys w wojsku nie mowi sie podporucznik bo ma 2 gwiastki a porucznik i tacy maja siedziec w partyzantce, zesral bys sie jak ruski by pierdyknol granate nie wspomne o armacie a wlasnie pierdyknie armata ze strony ZG. Cwaniaczki juz by opublikowali decyzjie ZG jak by byla po ich mysli, juz by sie posypaly gromy i gnidy bo tak to nazwac powinni byc wykluczeni z PZHP. Dawaj I.Z ujawnij decyzjie ZG.
Fuks

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2017 10:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Brawo czerwony 1363 , raczej nacpany nie jestes .Tu duzo sie pisze o czytaniu ze zrozumieniem , a ma takie pojecie jak w temacie biblijnego ucha igielnego. Popieram to co napisales , porzadek musi byc K.Kawaler jest dobrym organizatorem, wiem bo w tym samym rejonie lecimy to znam to z "autopsji". Błedem prawa Polskiego jest to ze byle łajza może oskarżać bezpodstawnie i nic mu za to nie grozi.Procesy z powództwa cywilnego sie ciagną latami ...... to tyle , niekiedy wstyd mi ze niektoży sie przyznają do tego ze należą do PZHGP. Pieprzą opinie nam wszystkim.Pozdrawiam Tomasz Szarfenberg 020
ZbigniewM

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2017 17:59
PostTemat postu : Krzysztof Kawaler
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy Hodowcy w tym temacie już tyle napisano ze czas dać sobie spokój. Kiedy ja wstępowałem do PZHGP mając 15 lat uczono mnie
abym się zwracał nie na Pan tylko Kolego bez względu na wiek. c
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: