Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 05, 2019 18:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Krzysztof Kawaler
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz140, czy mam Ci przypomniec jak oddales spis dzien po terminie w oddziale Kepno i uwazasz ze to bylo super i go odrzucono, a moze to ze powiedziales ze ustawie wam loty ze golebie bedziecie szukac po calej polsce, niszczenie hodowcow i ich dorobku hodowlanego upowaznia ciebie do zajmowania jakich kolwiek stanowisk w oddziale. Tak jeste dobrze zorietowany w okregu Kalisz, i jesli dyskusjia ma trwac to nie po cichu przez telefon na to nie ma mojej zgody, hodowcy maja prawo wiedziec. Spytaj Irka M znacie sie doskonale z oddzialu Sycowsko-Ostrzesowskiego, to ze ktos ma kase to nie upowaznia go do manipulacji. Znasz tresc pisma ZG ja tez go znam dotarle swoimi kanalami do niego i moge powiedziec ze przybilo to cwaniakow do parteru. Mam racjie czy sie myle i powtarzam nie bede rozmawial przez telefon z kim kolwiek to ma byc na forum i nie zmuszaj mnie bo wiem bardzo duzo jak dla ciebie za duzo. Oczekuje tez przeprosin pod adrese K. Kawalera i zaznaczam ze nie znam nikogo osobiscie z ZG ale ta sprawa lezy mi na sercu bo tu padlo oskarzenie na nasze wladze zwiazkowe. Dawaj tadziu siedzisz w temacie to sie podziel wiedza.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Jan7493

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony wyjaw tajemnice 5km
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zadzwon do tadzia140 on wie wszystko.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz janie ukrywasz sie za nickiem a moze wypadalo by sie przedstawic bo jak do tej pory plujesz jade na wszystkich ale do tego trzeba odwagi a widac ze ci jej brakuje.
Jan7493

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak trudno sie przedstawic janie.
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 9:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony 1363 nie przypominam abym kiedys oddal spis po terminie i go odrzucono a odnosnie niszczenia hodowli hodowca to powiem tylko tyle ,jak bylem lotowym w kepnie przez niecale 5 lat podczas puszczania golebi nie mialem ani jednego lotu ktastrofalnego w tym okresie 2razy wrocilem kabine z golebiami do oddzialu bo nie bylo warunkow do !otu gdyz twierdzs ze golebie na locie maja sie scigac ktory pierwszy a nie leciec zeby jokos przyleciec.Nowy lotowy co roku tak puszczal ze raz na lotach starych i mlodych jest lo ktory czysci golebnik.Kolega ja niemamnic do ukrycia ,a odnosnie spisow to kiedys prezes oddzialu po terminie pod stolem chcial przemycic bylemu prezesowi okregu .A teraz te 5 km.napisz czy dotycza bylego prezesa okregu. Czy naszego oddzialu kepno do ktorego naleze i nie jestemczlonkiem zarzadu bylem ale do niego nie pasowalem bo czytam regulaminy .
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 9:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

HENIU WYBACZ......... ŻE ZWĄTPIŁEM :(((
Pamietaj każdy Macierewicz ma swojego Misiewicza:((((

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 9:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony ja nazywam się Peksa Tadeusz - to i ty się przedstaw.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 9:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale nie musiałeś się przedstawiać doskonale to wiedzieliśmy .Twoja sława jest wielka ;)

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="Tadeusz140"]Czerwony ja sie nazywamPeksa Tadeusz to i ty sie przedstaw.[/quote

Czerwony to nowy członek nazywa się Henryk Trzybuski.

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 12:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz140 ja wiem jak sie nazywasz spokojnie. Mamy tutaj tez oszusta z Bogatyni, moje nazwisko nic ci nie powie, jesli bedzie trzeba to podam kiedy to bylo i jak wyrolowano hodowcow z Kepna i przez kogo. Dalej czekam na ujawnienie dokumetu z ZG ale brak odwagi swiadczy o ulomnosci sygnatariuszy chcacych miec nowy oddzial. Mirek2001, Kolego PZHGP powinien byc wolnym od takich ludzi i zapewniam ze ZG zrobil dobra robote, zadna wladza nie jest idealna ale w tym przypadku uchronili nas od osob niekompetetnych a wiec szkodzacych calemu zwiazkowi i nie jeste wielki a uczciwy, bo jak mamy nazywac sie KOLEGAMI jak jeden drugiego oszukuje a Kawalerowi sam kupie meble jesli pozbedzie sie swoich 15-nich gratow ale widac ze mu pasuja i nie nie bede liczyl na zadna przychylnosc ZG, maja sie trzymac statutu i to zrobiono, mam tez kilka wnioskow dotyczacych wynagradzania naszych mistrzow ale to juz przyszlosc i poddam to pod debate na tym forum. Tadeusz powiedz ze klamie a udowodnie ze nie, hodowca polski ma prawo wiedziec a zwlaszcza ten z oddz. Kepno, chociasz to juz historia ale tak bylo a jan co do ciebie to te 5km sam wiesz o co chodzi pajaca graj sobie gdzie indziej i slusznie moderator zrobil ze usowa twoje zaczepki.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 13:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz tadziu ty wiesz to co ja i nie prowokuj czerwonego bo rozpetam tajfun i udwododnie to. Zamnknij ten temat, warunkiem jest przeproszenie K. Kawalera. janek i rychu to s badziewie.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 14:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Widzisz tadziu ty wiesz to co ja i nie prowokuj czerwonego bo rozpetam tajfun i udwododnie to. Zamnknij ten temat, warunkiem jest przeproszenie K. Kawalera. janek i rychu to s badziewie.

MASZ RACJĘ KOLEGO WŁADZA JEST NIE NIEOMYLNA, ALE JEST I NALEŻY JEJ SIĘ SZACUNEK . REPREZENTUJE URZĄD ,A TO ŚWIĘTOŚĆ .
KAŻDĄ WŁADZĘ ROZLICZAMY I JEST NA TO CZAS PRZY WYBORACH .
W DEMOKRACJI TO WIĘKSZOŚĆ WYBIERA SWOICH PRZEDSTAWICIELI I PRAWEM JAK I OBOWIĄZKIEM JEST SIĘ TEMU WYBOROWI PODPOŻĄDKOWAĆ JAKO GRUPA KTÓREJ TO DOTYCZYŁO .JAK SIĘ NIE ZGADZAMY MOŻEMY TO POWIEDZIEĆ I POSTARAĆ SIĘ ZMIENIĆ (DAĆ SIĘ WYBRAĆ MAJĄC LEPSZY PROGRAM ) A JEŚLI NIE DALIŚMY SOBIE TEJ SZANST TO MOR...... DO WIAD...... I POŁKNĄĆ GORYCZ PORAŻKI . A KULTURA OSOBISTA DO CZEGOŚ TEŻ ZOBOWIĄZUJE JAK POWIEDZIAŁEŚ ,,A'' POWIEDZ I ,,B'' NIKT CI NIE NAKARZE SZANOWAĆ CZŁOWIEKA TO TYLKO DAJE ŚWIADECTWO O TOBIE ,TWÓJ WYBÓR SZANUJ URZĄ

WysłanyWysłany: Pią Lut 24, 2017 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://www.0418.oddzial.com/ link do pisma zarządu głównego
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: