Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Sie 17, 2017 1:48 Zobacz posty bez odpowiedzi
Prezes Oddziału Stąporków
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kslom

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 12:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbych57 napisał:
Nie dziwię się postawie Kol,,Ksolm i Wiarus;; Oni będą bronić pseudo działaczy do upadłego,, ponieważ sami pełnią odpowiedzialne funkcje w Okręgach.. Nie mogę odnieść się do tej sprawy bo jej nie znam, ale Panowie uwierzcie ;;złodziejstwo i bezprawie szerzy się w związku na niespotykaną skalę!! A wszystko dla tego że złodzieje są powiązani układami i są nie - tykalni;;

Człowieku o czym ty piszesz. Ja nie ma zamiaru nikogo bronić. Mam tylko inny punkt widzenia na pewne sprawy. Bardzo łatwo jest zaszczuć człowieka, tym bardziej kiedy jest to osoba publiczna. I to chciałem powiedzieć. Nie znam tej sprawy dogłębnie i swoje wywody opisywałem tylko i wyłącznie na podstawie słów autora postu. Wg mnie mnie źle się dzieje w tym oddziele kiedy za pełnienie funkcji społecznych ktoś pobiera wynagrodzenie. Kolejna sprawa to pieniądze na funkcjonowanie sekcji. Co to jest?
Jeżeli jest tak jak przedstawia autor to skazać, wywalić i zapomnieć o sprawie ale jeżeli jest inaczej to autora skazać i również wywalić.
Trochę zdrowego rozsądku....
A jak wiesz coś o "złodziejstwo i bezprawie szerzy się w związku na niespotykaną skalę" to zrób z tym porządek! Podziel się konkretnymi sprawami. A nie piszesz głupoty nie podparte żadnymi faktami.

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 12:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to super Kolego że jesteś tak zorientowany....Tylko co z tego?
Czytałem o Bydgoszczy. Jeleniej Górze oraz Olsztynie. Problem tylko w tym , ze jak do tej pory to nic z tego nie wynika. I są to zupełnie różne sprawy.
Masz dowody to zrób to o czym pisałeś i podziel się wynikami a nie pustymi słowami!

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 13:13
PostTemat postu : Re: Prezes Oddziału Stąporków
Odpowiedz z cytatem

Nero napisał:
Do prokuratury w Końskich wpłynęło pismo przeciwko prezesowi oddziału Stąporków Waldemarowi P. Waldemar P jest oskarżony o przywłaszczenie sobie pieniędzy oddziałowych, wypisywanie faktur na firmę swoją i swego syna Jarosława P. za paliwo z samochodu oddziału Stąporków są to bardzo duże kwoty. O tym incydencie zostały powiadomione także Władze Okręgu Kielce, z tego co mi wiadomo tam mu się upiecze ponieważ Waldemar P. jest Przewodniczącym Komisji Dyscyplinaryjnej . Przygotowane jest kolejne pismo do Prokuratury za przywłaszczenie przez Waldemara P. pieniędzy za prace Komisji Lotowej i Zegarowej z sekcji Staporków. Mam nadzieje,że przeczyta to ktoś z Zarządu Głównego i nie pozwoli na okradanie członków oddziału Stąporków przez własnego prezesa.

A ja mam nadzieję, pod warunkiem że to prawda, że za to (i nie chodzi mi o przygotowywanie pisma do prokuratury) "Przygotowane jest kolejne pismo do Prokuratury za przywłaszczenie przez Waldemara P. pieniędzy za prace Komisji Lotowej i Zegarowej z sekcji Staporków. " ktoś poniesie odpowiedzialność dyscyplinarną. Jeżeli Komisje pracują za pieniądze to może i wyniki powstają za pieniądze?????
A teraz taka bajka z rodziny ciekawostek..... do przemyślenia.
Jak zapewne wiesz Kolego to na paliwa mamy w Polsce 23% podatek VAT. Wiec hodowca A który ma swoja działalność zaproponował zarządowi ,ze najlepiej będzie jak faktury będą wystawiane na jego firmę a on będzie zwracał do kasy oddziału kwotę po odliczeniu podatku VAT. Było super, paliwo nie kosztowało 1 za litr zaledwie 77 groszy. Fundusz na nagrody był bardzo duży...ile to nie było klasyfikacji...hmmm
Trwało to jakiś czas dopóki nie usłyszał o tym hodowca K który był niezadowolony ponieważ pomimo tylu nagród on nie załapał się na większy pucharek....no i zaczęło się....pismo o przekrętach, że hodowca A kradnie paliwo itp itd...
A teraz oceń sam kto był większą kanalią??? Oczywiście bez ocen pod względem fiskusa...
Finał taki , ze hodowca A duże problemy z fiskusem a oddział nie istnieje ponieważ koszty tak wzrosły , ze mało kogo było stać na lotowanie.
Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 13:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kazimierz 411 napisał:
kslom

Czy nie sądzisz że powinna być opracowane coś w rodzaju instrukcji jak prawidłowo prowadzić finanse oddziału.
Z tego co piszą tu na Forum można wywnioskować że jest wielkie"bagno"

Uważasz, ze jak taka instrukcja powstanie to nie będzie podobnych wpisów jaki wkleiłeś czy tematów , ze gdzieś zabrakło złotówek ?

TERAZ WIEM DLACZEGO TAK NAPISAŁEŚ.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 14:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kazimierz 411 napisał:
kslom napisał:
No to super Kolego że jesteś tak zorientowany....Tylko co z tego?
Czytałem o Bydgoszczy. Jeleniej Górze oraz Olsztynie. Problem tylko w tym , ze jak do tej pory to nic z tego nie wynika. I są to zupełnie różne sprawy.
Masz dowody to zrób to o czym pisałeś i podziel się wynikami a nie pustymi słowami!

Chyba jednak wynika
kliknij link
[url] http://imgur.com/a/CCDAc [/url]

I co w ten sposób udowodniłeś???? Ze będzie posiedzenie sądu w sprawie uchylenia uchwał. Podejrzewam , ze to sprawa Olsztyńska. To jest takie rewelacyjne??
Gdzie te dowody na kradzieże, malwersacje i inne przestępstwa.

To wróćmy do historii
Uchyliłeś się odpowiedzi na pytanie : Uważasz, ze jak taka instrukcja powstanie to nie będzie podobnych wpisów jaki wkleiłeś czy tematów , ze gdzieś zabrakło złotówek ?

Kolejne sprawa to może rozwiniesz ten wątek "TERAZ WIEM DLACZEGO TAK NAPISAŁEŚ"

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

piaskownica
tedy

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 14:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan1111
Kod:
Panowie hodowcy co się porobiło z tym naszym związkiem ?? brak słów!!!!

ze związkiem się porobiło? z ludźmi się porobiło, jacy ludzie taki związek a nie odwrotnie, zauważ że w tymże "ZWIĄZKU" jest wiele Oddziałów które doskonale funkcjonują dla dobra wspólnego.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 15:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy - masz rację co do innych oddziałów ale tego co teraz się dzieje w tych innych oddziałach to skandal ja wstąpiłem do pzhgp w 1979 r i nie pamiętam do teraz takiego czegoś to chyba coś się porobiło z tymi hodowcami ale sam musisz przyznać tedy że to już nie ten sport :cry: Pozdrawiam.
tedy

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 15:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

i po co to publiczne pranie brudów? czemu ma ono służyć? sprawy i tak trzeba rozwiązać na miejscu a nie na forum PZHGP, może ktoś z ZG ma udać się z misją naprawczą do waszego Oddziału? nie potraficie się sami rządzić trzeba rozwiązać oddział i wstąpić do oddziałów które to potrafią tak ja to widzę.

To jest ten sam sport Bogdan, bo jak lotuję sobie dla swojej własnej satysfakcji to co mnie obchodzą jakieś ambicjonalne przepychanki?
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 15:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zbych 57 dlaczego w takim razie nie zgłosiłeś gdzie trzeba ,czy może sam nie byłeś w porządku :?:
wieslawr61

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 16:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

koledzy rozumiem niektore oddzialy ze zarzad pracuje za pieniadze u nas tez tak bylo kilka lat ale miarka sie przebrala ,zawsze byly szantaze ze jak nie zwolnia ich delegaci z oplat to podadza sie do dymisji kazdy sie bal tych funkcji ,sprawa w sadzie byla iwszystkie uchwalydocztyczace zwolnien z oplat czy jakis prowizji zostaly cofniete przez sad i musza zwracac ,wszyscy z dawnego zarzadu juz nie lotujazrezygnowali,my jako mlody zarzadnie pobieramy za nic zwrotow ,nanet delegacji zadnych nich nie zada jezdzimy na swoim paliwie na zebrania okregu ,wysylajac poczte tez nie biezemy zwrotow chcemy kupic mowe auto ,oszczedzamy ,nawet naszym kosztem nie zwiekszamy oplat ale i tak zostaja nam pieniadze nawet spore ,a budzet od tamtego zarzadu mamy mniejszy o ponad 30.000 tys im nigdy nic nie zostalo chociaz 8 lat zbierali na nowe auto zwiazkowe ,uczciwoscia galej mozna zajechac
waldix

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 17:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.ja uwazam ze na dobrze ponad400 oddzialow nieprawidlowosci sie zdarzaja,przekrety i oszustwa takze.wezcie koledzy tylko jedno pod uwage.ta liczba tzw przekretow jwst marginalna,stanowi niestety o o naszym wizerunku.ponadto to co opisuja co niektorzy tu na forum niekiedy mija sie z prawda.jedna pani drugiej pani a ta jednemu panu cos w trawie piszczy i robi sie afera.tylko na zebraniach wyborczych trudno wybrac zarzad i komisje gdyz ci co najwiecej maja do powiedzenia nigdy nie chca popracowac na rzecz oddzialu.a przeciez za to jest taka wielka kasa!!!!pozdr
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Osobiście co zauważyłem to niegospodarność,pieniądze społeczne dla niektórych nie mają wartości .Są też ludzie którzy to tolerują ,a nawet bronią takie działania.Trudno powiedzieć dlaczego.Są też ludzie uczciwi co chcą coś zrobić ,dlatego nie wolno mierzyć wszystkich jedną miarą.Jednak jak jest patologia ,trzeba reagować.
Stanislaw2

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 18:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy hodowcy.To co wypisujecie na tym forum,prosi o POMSTĘ DO NIEBA.Powiem tak gdyby nasze gołebie umiały czytac to na pewno z nie jednego gołębnika w Polsce by sie wyprowadziły.Dajcie na LUZ
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 19:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czytając zamieszczone wypowiedzi tak się zastanawiam co stało się z tym forum aż niewiarygodne Dawniej to forum było nasze hodowców gołębi pocztowych tu można było spokojnie zapytać Dziś to forum opanowała grupa pieniaczy których na palcach u rąk można wyliczyć i wszechwiedzących bogów tego forum gdzie normalni zwykli ludzie boją się zapytać aby nie zostać zaraz obrzucony błotem A pamiętam początki i tą starą gwardię aż miło było tu coś napisać i spędzić wolny czas Dziś już nikt z ZG nie chce z nami rozmawiać bo i poco narażać się na chamskie wypowiedzi i docinki Kiedyś można było z każdym porozmawiać nawet Pan Prezydent tu bywał pamiętam spotkania tu na forum lutym w 2009 r i w innych latach Jak Pan Kawaler odpowiadał na pytania które nurtowały hodowców w temacie Pytania do Pana Prezydenta PZHGP Pamiętam jak Pan administrator tego forum Pan Mazurek robił ankiety pytał hodowców co by tu jeszcze poprawić aby to forum było bardziej przyjazne Koledzy podsuwali pomysły bez chamskich docinek i aż miło było poczytać Dziś jak sfora psów jakby mogli toby się pozagryzali piorąc swoją nieudolność i własne brudy na publicznym forum Kiedyś pewna pisarka napisała takie słowa Gdyby do nienawiści jaką Polak żywi wobec wszystkich i wszystkiego podłączyć elektrownię można by sprzedawać prąd na cały świat Dobrze że administratorzy tego forum jeszcze trzymają rękę na pulsie A Pan Prezydent nie wdaje się w dyskusję przy załatwianiu i praniu brudów bo byłby wstyd na cała Polskę Pozdrawiam Pana Prezydenta i ukłony dla Panów administratorów i mam taką nadzieje że jeszcze kiedyś wrócą tu normalne czasy i my tu wszyscy których łączy wspólna pasja porozmawiamy o sprawach które nas nurtują w kulturalny i cywilizowany sposób tak jak to było kiedyś Pozdrawiam kolegów z forum DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: