Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Lis 20, 2017 15:37 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ostatnie dni promocji na produkty CHEVITA w e.animal.pl
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
eanimal

WysłanyWysłany: Sro Maj 17, 2017 9:12
PostTemat postu : Ostatnie dni promocji na produkty CHEVITA w e.animal.pl
Odpowiedz z cytatem

Co proponujemy:

Po pierwsze przypominam, że posiadamy pełen asortyment produktów Chevita. W załączeniu przedstawiam cennik (ten sam od kilku lat), ale uwaga do czerwca 2017 sprzedajemy taniej, tak jak zwykle robimy to na wystawie.

Dla ułatwienia przygotowałam produkty w podziale na pakiety zakupowe. Pakiet podstawowy – dla spóbowania.
Pakiet dla lotników – tylko to co jest konieczne.
Pakiet dla lotników młodych – z uwzględnieniem potrzeb gołębi młodych
Pakiet dla wytrawnych graczy – cały asortyment lotowy, zgodnie z planem.

Po drugie, wyselekcjonowałam najlepszy i najnowocześniejszy produkt na który chciałabym namówić każdego, bez wyjątku każdego Hodowcę.

Ten produkt to LIFE GUARD – perła wśród produktów na rynku.

Jedyny, unikalny, nowocześnie skomponowany, oparty na sprawdzonych znanych substancjach. Coś pomiędzy probiotykiem a antybiotykiem, coś co wywodzi się z mleka matki, coś naturalnego, prawdziwego, działającego. Coś co rozwija przewód pokarmowy, czyniąc młodego gołębia gotowym do zmierzenia się z trudami dorosłości, a dorosłego zamieniając w pełnego werwy młodzieniaszka.

Life Guard stosowany regularnie w hodowli zabezpiecza przed chorobą młodych, zabezpiecza przed każdą chorobą, a w przypadkach zachorowania wspomaga znacząco działanie innych preparatów.

Po trzecie, przygotowałam małe i większe pakiety zakupowe oparte na pozostałych, dobrych i sprawdzonych produktach.
Szczegóły w załączeniu, ale nie tylko.
Dla hodowców, którzy lubią zakupy internetowe mam dodatkową informację.

Wszystkie nasze produkty można znaleźć pod jednym wspólnym internetowym adresem:
www.e-animal.pl

Serdecznie dziekuję i zapraszam do współpracy,
Lek. Wet. Aleksandra Dobrzyńska
Specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych
Tel: 602 108 369, e-mail: kontakt@e-animal.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: