Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 20, 2017 13:24 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wysyłka gołębi do Skandynawii
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 10:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lotny14ABC napisał:
https://m.youtube.com/watch?v=z0tjDYNTIB4

Dzięki Kolego.

A więc panie Baro nie pamiętam dokładnie i nie będę szukać tematu "parowanie gołębi " czy coś podobnego od którego to się zaczeło pan tosnowiec wstawił zdięcia tego gołębia (był i nawet filmik) i na zapytanie z mojej strony czemu ten gołąb nie ma obrączki zdięcia znikneły . Żadnego wyjaśnienia z strony tosnowca . To już ten fakt o czymś świadczył . Sprawa przycichła rysiu się wyciszył. Za jakiś czas pojawił się filmik w internecie gołąb został wydany żadnej wzmianki o pochodzeniu nie ma .
Dzięki pewnemu Koledze z tego Forum udło mi się nawiązać kontakt z Patrykiem potwierdził że tosnowiec scioł obrączkę nie podając powodu cyt." bo coś tam mu się działo" ten fakt też o czymś świadczy. Żeby zrobić badania przydał by się gołąb a Ja nię będe prosił lub groził czy nasyłał policję jeśli ktoś nie chce więc odpuściłem temu młodemu chłopakowi.
Gdyby nie było tych dwóch faktów nie było by sprawy .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 11:29
PostTemat postu : PREZENTY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny młody Kolego.......przeglądając ten Twój filmik prosiłbym o małe wyjaśnienie.......Z prezentów należy się cieszyć,choćby nawet nie zaspokajały oczekiwań.Pokazane ptaki są naprawdę piękne,i chwała ofiarodawcy.Jednak w/g mnie na jednej karcie błędnie odczytujesz.Tam jest domostwo braci Cattrysse,a nie dom Pana Ryszarda.Poza tym do kogo należały narodowi zwycięzcy,które jak piszesz....teraz posiadam.Życzę powodzenia.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 12:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisal Chodowca442 nikt nie chce mlodemu chlopakowi nasylac policji i robic awantury ale jesli Patryk by go oddal to badania DNA by byly przeprwadzone i sprawa by sie wyjasnila, rychu wielokrotnie pytany o tego golebia milczy i pousuwal fotki. Baro 100% pewnosc mozna miec po badaniach DNA , ja twierdze ze rychu sciol obraczke i przywlaszczyl sobie cudza wlasnosc a wiec jest zlodzieje tego golebia.
jastrzab

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 13:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam hodowców ciekawa dyskusja na temat ścinania obraczek ja osobiście po twierdzę że Ryszard ścina nawet przed sądem ja
Jastrząb dobry lot
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 17:57
PostTemat postu : Może to Eskimosi ???????
Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie jestem ciekaw czy ci domniemani nabywcy ze Skandynawii tych "pięknych" gołębi jak piszecie znają "wyczyny" lotowe tych gołębi w oddz.SEVER 2017r. ??? odbyło się 20 lotow= 27 konk.wylatanych !!!Na 152 włożone=27 konk=18% wydolność lotowa pewnie tym domniemanym nabywcą aż dech zapiera z wrażenia jak i nam w Polsce,życzę im wszystkiego najlepszego tak trzymać Panowie "Skandynawowie"a może to Eskimosi ???.pozdrawiam "Dobry Lot".
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 20:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam serdecznie 😃 Ryszard Tosnowiec

Ostatnio zmieniony przez RyszardTosnowiec dnia Czw Sie 10, 2017 20:53, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 20:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiek na tym forum nigdy nikomu nie napisalem ze ktoś jest jakiś tobie też nie jeśli chcesz to napisze jaki naprawdę jaaki jesteś tylko nie obchodzi mię życie osobiste za stanów się co piszesz potwierdzam że scinales obrączki swoim golebiom nie obchodzi mie twój polowy tylko prawda
baro

WysłanyWysłany: Czw Sie 10, 2017 22:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się wierzyć, żeby długoletni hodowcy nie mieli przypadku, że musieli rozcinać obrączkę. Ja miałem dwa razy taki problem u swoich gołębi, gdyż kulały z powodu obrączki. Były to wprawdzie gołębie wiekowe, rozpłodowe. A tak na marginesie, to przecież nie od dziś wiadomo, że dobra reklama jest dżwignią handlu. I o to chodzi. Nikt nikogo do kupna nie zmusza. A że Ryszard jest operatywny, to kasę zarabia. Ja mu nie zazdroszczę. Ode mnie niestety nie zarobi, bo swój rozum mam.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 3:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeden puści bąka ( hodowca 442) a już wszyscy krążą wokół jego gaci i delektują się smrodem myśląc, że to Pierre Cardin.

Otóż nie to stek zmysleń i urojeń...

Zcięcie obrączki jest podyktowane u mnie tylko zbyt grubą nogą w starszym wieku lub jej zmaźdźeniem w wypadku.
Również złamanie nogi nieraz wymaga pozbawienia obrączki....
Pozdrawiam Ryszard Tosnowiec.

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 6:23
PostTemat postu : PUSZCZANIE BĄKÓW........NIEPRAWDA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Panie Ryszardzie.......z tym puszczaniem bąków to nie prawda.Znam kilkunastu chłopaków i dziewczyn o tym nazwisku,i żadna,powtarzam ŻADNA OSOBA w naszym gronie nigdy nie puściła tzw.bąka,więc dla tych osób to jest wyjątkowa obraza.Uważam,że nazwy powinny być inne np.ciszec fotelowy,podkołdernik zgryżliwy,a w wannie dwubulgot kąpielowy.Panie Ryszardzie,z Pana inteligencją,ze sposobem wysławianie się,z prawdziwą kulturą biznesmena,która zachwali i przekona do kupna wielu uważam,że Szanowny Pan nawet lód sprzedałby Eskimosom,a co dopiero gołąbki Skandynawom.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 7:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

RyszardTosnowiec napisał:
Jeden puści bąka ( hodowca 442) a już wszyscy krążą wokół jego gaci i delektują się smrodem myśląc, że to Pierre Cardin.

Otóż nie to stek zmysleń i urojeń...

Zcięcie obrączki jest podyktowane u mnie tylko zbyt grubą nogą w starszym wieku lub jej zmaźdźeniem w wypadku.
Również złamanie nogi nieraz wymaga pozbawienia obrączki....
Pozdrawiam Ryszard Tosnowiec.

:-))).... Dzięki Rysiu za racjonalną wypowiedź. Gdybyś ty wtedy umiał się powstrzymać od "tajniaka" nie było by tego dziwnego zapachu który przez twoją nieświadomość wydostał się z twoich kaleson . Gdybyś szybko wtedy otworzył okno a nie jeszcze zamykał drzwi, ta dziwna woń wypłyneła by na zewnątrz twojego ogrodu a tak to podusiłeś gości, bo tylko ty jeden miałeś maskę .
Powodzenia.
zbych57

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 9:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie!! nie podniecajcie się tak wpisami Ryszarda!! Jak będziecie reagować tak alergicznie to zapewniam że następna wysyłka będzie na Madagaskar!!! A tak apropo to nikt nie zauważył że nie ma takiego kraju ,, Skandynawia..Ryszard jak zwykle przygrywa w kulki!!
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 10:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i Zbysiu ma rację bo nabywca zabronił ujawniania szczegółów... Tak czy inaczej są już na promie nakarmione i w dobrej kondycji....

Milusiego dnia kochani internauci....

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 11:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie to stara śpiewka to zgrana płyta wszyscy którzy kupili są zawsze anonimowi a zwłaszcza ci którzy lotują tymi "dobrymi i szybkimi"gołębiami jakoś to dziwnie-podejrzane nikt nie chce się pochwalić dobrymi wynikami domniemani nabywcy wręcz się pewnie wstydzą tak to można rozumieć.Mam wiele kontaktów jeszcze z dawnych dobrych czasów w całej Polsce pewnie w każdym okręgu mam z kimś kontakt i nie tylko ale nikt nigdy nie wspomniał aby ktoś u nich kupował takie "dobre" gołębie w Bogatyni ? to bardzo dziwne ? jak slowa wspaniałej piosenki"GDZIE ONI SĄ " ??? a może ktoś z piszących na forum zna takich hodowców chętnie zobaczymy jak lotują i pogratulujemy wyników oby nie takich jak w oddz.SEVER !!!.pozdrawiam :Dobry Lot".
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 12:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A kto się chwali gdzie kupuje?! 😬

Poto by inni tam pospieszali i ceny podbijali?! 😬

Tak więc spokojnie zazdrośnicy to tylko dobre bo szybkie Wyźymacze od Ryśka.

Milusiego popołudnia, dalej pędzę do robótek teraz odmawiam golebniki...

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: