Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 20, 2017 13:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Saszetki TKK PLUS - BELGICA PHARMA-VET. Czy to oszustwo?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nocny lotnik

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 16:58
PostTemat postu : Saszetki TKK PLUS - BELGICA PHARMA-VET. Czy to oszustwo?
Odpowiedz z cytatem

Przeczytalem dziś na forum temat o lekach w saszetkach firmy DAC, że są to podróbki...

Zastanawiam się jak to jest z innymi lekami bez recepty dla gołębi, które można kupić w całym kraju w sklepach dla gołębi.

Kupiłem jakiś czas temu w sklepie dla gołębi środek w saszetkach po 10g, który zwie się TKK PLUS.
Producent - BELGICA PHARMA-VET.

Jest adres w Belgii podany, strona WWW - http://belgica-pharma.com/ niedziałająca i adres email, opisy są po polsku, angielsku i niemiecku.

Miał ktos styczność z tym środkiem?
Jest to produkt dobry czy też jakaś podróbka?

Jeszcze z tej samej firmy jest TKK w tabletkach po 50 sztuk w takiej malej, białej buteleczce plastikowej.

Wrzucam zdjęcie saszetki

https://www.fotosik.pl/zdjecie/664ae4564c320b21
https://www.fotosik.pl/zdjecie/664564fd75af1b83
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jeśli to nie podrabiane g.to strona czemu nie działa?dzis u każdego sklepikarza trzeba patrzeć sprawdzać dochodzić skad i od kogo dany srodek pochodzi.w mojej ocenie 70%saszetek roznych firm to podróbki
domino

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 17:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ludzie polskie leki są takie same jak zachodnie u weta nie porabiane i 5 razy tańsze i po co dajcie się w tambuko robić
condor

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 17:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pod tym adresem jaki jest na opakowaniu jest taka firma :

ACAR N.V. Industriepark-West 59, 9100 Sint-Niklaas

a tu jest jej strona web :

http://www.acar.be/start.html

więc wygląda to na podróbkę

pozdrawiam DL

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
jeśli to nie podrabiane g.to strona czemu nie działa?dzis u każdego sklepikarza trzeba patrzeć sprawdzać dochodzić skad i od kogo dany srodek pochodzi.w mojej ocenie 70%saszetek roznych firm to podróbki

Witam!
Nikt nie musi udzielać Ci odp.skąd ma produkty.Masz napisane,czytaj.
PZDR
Mag

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 18:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystkie te "produkty" są g.... warte.To co trzeba gołębiowi hodowca powinien sam zrobić i wielu to robi nie czekając aż ktoś ich wyręczy.
labtek

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 20:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem z tej samej firmy tabletki ornispecjal. Podałem kilku gołębiom które miały katar... Żadnej poprawy...
trzcianaBL

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 20:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja sie Wam dziwie.Jeśli jade do weterynarza na np wymaz z wola w kierunku rzestistka i cos by wyszlo kupie bezposrednio od weterynarza oryginalny Ronidazol bądz Metro.Jeśli sa problemy z drogami oddechowym ornitozą kupie polska Doksycykline zdecydowanie tansza, jest stuprocentowa pewnosc ze to jest to a Wy nabijacie kabze handlarzom za towar spod lady?Bez składu?
Jeśli ktoś sie orientuje to powinien wiedziec badz zapytac sie weterynarza co potrzeba na dana jednostke chorobową.Kurcze nawet dostaje sie od niego oryginalna recepte przelicza on dawke i przy odpowiednim podawaniu widac efekt a tak co niektórzy z Was widza efekt ale spie.. pieniedzy z kieszeni.Koledzy poco to wszystko skoro sa pewne odpowiedniki u weterynarza jesli pojawia sie choroba.Oni sa w stanie zamowic i to bedzie na drugi dzien nawet jesli nie maja tego pod reką i napewno oryginalne
kslom

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 20:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy
Czy w dobie internetu, telefonów komórkowych tak ciężko jest sprawdzić oryginalność produktów? Wydaje mi się , że nie. Wystarczy chwila i wszystko jasne.
Adres i telefon "legalnych" przedstawicieli Belgica w Polsce
http://www.belgicadeweerdpolska.pl/
telefony: Tel: 77 55 20 820, 696 888 908

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 20:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bardzo mądrze napisane Panie Trzciana BL Ja też się dziwię że ludzie są tacy naiwni i kupują nawet nie wiedząc co tam jest Żaden weterynarz zdrowy na umyśle nie sprzeda tego syfu A ci co sprzedają to robią to nielegalnie i bezprawnie Tyle jest bardzo dobrych leków krajowych na które jest atest i pewne źródło A ludzie kupują podrobione prochy i pchają tym gołębiom bez opamiętania a później piszą o czarnych niedzielach jeśli ktoś mówi że sprzedaje to legalnie to zapytajcie czy rozmowę z nim i zakup możecie nagrać telefonem i zaraz się przekonacie o legalności Pozdrawiam
antoni1010

WysłanyWysłany: Nie Sie 06, 2017 21:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślałem że koledzy choć troszkę mają pojęcie. Więc informuję że producentem w.w saszetek jest polski producent karmy Kolega M.......a .....pozdrawiam
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Sie 07, 2017 11:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

antoni1010 napisał:
Myślałem że koledzy choć troszkę mają pojęcie. Więc informuję że producentem w.w saszetek jest polski producent karmy Kolega M.......a .....pozdrawiam

Panie Antoni1010 A ten Polski producent wstydzi się tego że podaje inne dane
Jeśli jest Polskim producentem to powinien być adres firmy i skład co zawiera dany produkt Pozdrawiam
nocny lotnik

WysłanyWysłany: Pon Sie 07, 2017 12:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

domino napisał:
Ludzie polskie leki są takie same jak zachodnie u weta nie porabiane i 5 razy tańsze i po co dajcie się w tambuko robić

trzcianaBL napisał:
Ja sie Wam dziwie.Jeśli jade do weterynarza na np wymaz z wola w kierunku rzestistka i cos by wyszlo kupie bezposrednio od weterynarza oryginalny Ronidazol bądz Metro.Jeśli sa problemy z drogami oddechowym ornitozą kupie polska Doksycykline zdecydowanie tansza, jest stuprocentowa pewnosc ze to jest to a Wy nabijacie kabze handlarzom za towar spod lady?Bez składu?
Jeśli ktoś sie orientuje to powinien wiedziec badz zapytac sie weterynarza co potrzeba na dana jednostke chorobową.Kurcze nawet dostaje sie od niego oryginalna recepte przelicza on dawke i przy odpowiednim podawaniu widac efekt a tak co niektórzy z Was widza efekt ale spie.. pieniedzy z kieszeni.Koledzy poco to wszystko skoro sa pewne odpowiedniki u weterynarza jesli pojawia sie choroba.Oni sa w stanie zamowic i to bedzie na drugi dzien nawet jesli nie maja tego pod reką i napewno oryginalne

Tak koledzy, wiadomo, że lepiej iść do weta i polskie produkty stosować znanego producenta i z podanym składem.
Ale często człowiek ma mało czasu i idzie na skróty.
Praca, dom, rodzina, gołębie i ciężko jeszcze znaleźć czas by jeździć do weterynarza, a tak jak ja mam ok. 30 km do takiego co gołębiami się zajmuje.

I tak człowiek coś kupi na szybko u miejscowych handlarzy...

labtek napisał:
Ja kupiłem z tej samej firmy tabletki ornispecjal. Podałem kilku gołębiom które miały katar... Żadnej poprawy...

Dzięki za info.

condor napisał:
pod tym adresem jaki jest na opakowaniu jest taka firma :

ACAR N.V. Industriepark-West 59, 9100 Sint-Niklaas

a tu jest jej strona web :

http://www.acar.be/start.html

więc wygląda to na podróbkę

pozdrawiam DL

Faktycznie wygląda, że ta firma ma nie wiele wspólnego z medycyną gołębi...

Sprawdziłem dane strony http://belgica-pharma.com/ i wygląda, że domena (adres www) został zarejestrowana w firmie z Malezji a serwer jest na chińskich serwerach...

Prawdopodobnie saszetki też gdzieś w Chinach robione i do Polski sprowadzane, możliwe, ze przez tego znanego producenta karmy...
Tylko ciekawe co w nich jest.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Sie 07, 2017 18:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No właśnie co w nich jest?
borsuk100

WysłanyWysłany: Pią Sie 11, 2017 5:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja wiekszość leków kupuje od weterynarza ... uważam że nie sa gorsze a na pewno sa tańsze ... i na pewno nie podrabiane i chyba o to chodzi...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: