Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 18, 2017 1:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
W.GOŁĘBIIKI
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gulgot

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 7:49
PostTemat postu : W.GOŁĘBIIKI
Odpowiedz z cytatem

W.G-KOZIEGŁÓWKI
1-TRENING-2749
2-TRENING-2601
3-TRENING-1663
JEST SUPER!!!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 8:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

co sezon to samo!jakim idiota trza być żeby golebie tam dawac ludzie kochani pieniądze prześlijcie potrzebującym nie temu pasibrzuchowi! który 200golebi do finalu doprowadzi. amator zawodowy.trza mu przyznać powtarzalność jest ha ha ha
bogdan1111

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na takie straty jak oni tam mają żeby im tyle gołębi nie wracało z lotów to jest nie do pomyślenia i jeszcze ludzie tam gołębie wysyłają to jest chyba jakaś parodia !!!
Chodowca442

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 9:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno tu na Forum były przeprosiny za obrazę jednego Wgmościa pana. Więc nie radzę zaczynać jaką kolwiek dyskusję. Bo i za publiczną obrazę mocium panowie mogo domagać się worka złota w celu zadość uczynienia...
Za utrratę dobrego imienia...
UFO-99

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 9:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca 442 - Aby utracić dobre imię,trzeba ............. je mieć.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

UFO-99 napisał:
Chodowca 442 - Aby utracić dobre imię,trzeba ............. je mieć.

To fakt.
Każdy taki temat to celowa prowokacja w celu........ Wiadomo Jakim.?.......
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 10:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
co sezon to samo!jakim idiota trza być żeby golebie tam dawac ludzie kochani pieniądze prześlijcie potrzebującym nie temu pasibrzuchowi! który 200golebi do finalu doprowadzi. amator zawodowy.trza mu przyznać powtarzalność jest ha ha ha

Panie Zako81 Gdzie kto wydaje swoje pieniądze jest bynajmniej sprawą indywidualną każdego z osobna i myślę że akurat Panu nic do tego A nazywanie kogoś idiotą jest już całkiem nie na miejscu Jeśli Pan na to czy inne WG swoich gołębi nie posłał jak również nie uiścił opłaty to powinno tyle Pana obchodzić co zeszłoroczny śnieg Ja uważam że każda krytyka jeśli mieści się w standardach przyzwoitości jest wskazana gdyż to właśnie krytyka motywuje do lepszych działań Ale gdy krytyka obraca się w chamstwo to już nie jest to żadna krytyka tylko zwykła buta
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 12:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol spokojny masz racje nikogo nie powinno obchodzić gdzie ktoś wydaje swoje pieniążki . Tyle tylko że nikt za moje składki nie powinien urządzać sobie reklamy na forum PZHGP . Mają swoje strony WG i niech się tam reklamują . Wrzucanie reklam -wiadomości jest jak wkładanie głowy do ula i proszę nie mieć pretensji do pszczół że żądlą .
zako81

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 12:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny twoje tam jeszcze sa czy zginely
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 13:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To też nie powinno Pana interesować Panie zako81 Gdyż to nie Pana problem i nie Pańskie pieniądze Spokojnej niedzieli życzę Pozdrawiam

Panie Szpak65 Co do reklam zgadzam się całkowicie gdyż wiele reklam niema za wiele wspólnego z hodowlą gołębi pocztowych a są nachalne i powtarzające Wracając jednak do tego tematu i chcąc być obiektywnym to tam jest też wielu takich którzy płacą składki tak samo jak Pan i ja gdyż na takie WG dają również gołębie hodowcy zrzeszeni w PZHGP Oczywiście też bym wolał aby na forum PZHGP nie było reklam bez względu czy ktoś sprzedaje zegar gołębie specyfiki lub reklamuje jak w tym przypadku Ale wtedy należałoby potraktować wszystkich na równi i bez wyjątków Pozdrawiam i Dobrych lotów
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwolę się z Panem nie zgodzić . To że tam ktoś daje gołębie nie ma nic wspólnego z tym że jest równocześnie hodowcą zrzeszonym w PZHGP . Są to dwa różne byty finansowane w inny sposób i mnie będącego członkiem PZHGP nic ale to dosłownie nic nie interesuje wynik uzyskany na wg . Loty w jedno miejsce są jak wywózki kol Siwego tu i tu sprawdzenie jakości lotowej poszczególnych gołębi jest żadne a procent zgubionych gołębi jest zatrważający i zastanawiający .
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 13:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ma Pan takie Prawo się nie zgodzić Ja zaś zgodzę się z Panem pod tym względem że tak jak Pan pisze niema tam żadnej wartości którą by można było się zachwycać Dla mnie osobiście jest strasznym nieporozumieniem płacić grube pieniądze aby testować tam swoje gołębie skazane z góry na niepowodzenie Nigdy bym nie kupił gołębia z takiego WG kierując się jego wynikiem bo dla mnie taki gołąb nie wnosi nic Jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi i czym kierują się hodowcy dając tam gołębie to chęć zysku Bo o jakiejkolwiek rywalizacji niema mowy Ja na brak papierków nie narzekam więc i takie wg jeśli idzie o moją osobę mogą nie istnieć I mnie również tak jak Pana wyniki tam nic nie obchodzą Nie upoważnia mnie to jednak aby kogokolwiek kto tam posłał swoje gołębie wyzywać od idiotów Co do reklamowania tutaj to jak pisałem mi to nie przeszkadza a jeśli już to wszyscy albo nikt Osobiście wolałbym żeby nikt nic tu nie reklamował Ale jeśli już tak jest nie pozostaje nic jak to uszanować i nauczyć się omijać pewne tematy DL
zen0171

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwólcie Panowie, że i ja włącze się w dyskusje o wg i reklamach. Pomysł wg uważam za całkiem ciekawy szczególnie dla tych którzy nie mają wystarczająco dużo czasu by podołać wymagającemu sezonowi a wystarczająco dużo pieniędzy by zapłacić za wysłanie gołebi na wg. Niestety wykonanie tego pomysłu w polskich warunkach jest fatalne. Szybka chęć zysku, kombinatorstwo i zwykłe cwaniactwo biorą górę nad uczciwością i rzetelnością. Oczywiścię niektóre WG trzymają poziom i mam nadzieje, że do nich dołączy WG Bieszczady. Sam nie dawałem gołębi na żadne wg, może kiedyś. Nie mam szczęścia do hazardu a uważam, że na wg większą rolę gra szczęście niż jakość gołębi.
Teraz o reklamach.
Nie mam nic przeciwko by hodowcy którzy sa członkami związku dawali ogłoszenia na forum jeśli chcą sprzedac zegar, młode itp.
Nawet jeśli któryś z hodowców prowadzi biznes a jego reklamy nie są nachalne tez je akceptuje. Przykładem niech będzie "Poradnik Hodowcy" czy Pigebook Wiktora Furmana. Dla mnie poza treścią styl ma też znaczenie.
Reklamy WG Koziegłówki są nachalne i w złym stylu. Dla mnie sa jak ostrzeżenie by obchodzić wszystko co jest związane z tą firmą z daleka. Pamiętam jak admin ujawnił ile nicków ma AP i jest ich wiecej niż palców u obu rąk.
Takie reklamy podobnie jak np. Ryszarda T. z Bogatyni czy Bryana powinny być usuwane. Jak ktoś chce prowadzić biznes i szybko dorobić się na naiwności hodowców niech wykupi sobie reklame.
Życzę szczególnie Panom Szpak65 i spokojny24 dobrego niedzielnego wieczorui i powodzenia w lotach młodych. Panów udział w podnoszeniu poziomu dyskusji na tym forum jest zauważalny :-)
manix

WysłanyWysłany: Nie Sie 13, 2017 20:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZEN 0171 WSZYSTKO NA TEMAT DL.
Medalikxxl

WysłanyWysłany: Pon Sie 14, 2017 8:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziś. Znow będą. Baty bo w Częstochowie. Leje :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: