Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 16, 2017 22:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Mistrzów
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gulgot

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 14:36
PostTemat postu : WG Mistrzów
Odpowiedz z cytatem

A WG Mistrzów
Jak na mistrzów przystało pierwszy lot jako trening i jako konkurs ,ale jest dobrze jest połowa , inni mają gorzej lub katastrofy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Walbis

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 16:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dla Ciebie polowa wracających gołębi ze 100 km to DOBRZE to niech ci MISTRZYNIU będzie dobrze
LES

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 17:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hehe , gołębie miszczowsko przygotowane hehe
Większość organizatorów widać na jedno szkolenie jeżdżą hehe
MATEUSZ 34

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 17:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TO KATASROFA!
WG MISTRZOW

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 18:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldek , les darujcie sobie te głupie komentarze w końcu. nie dawno czytałem ze to forum dla hodowców nie reklamy a tym bardziej anty WG. Tak że dziękuje wam o wielcy mistrzowie forum i zajmijcie się własnymi hodowlami.
Walbis

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 18:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Grzegorzu ja tylko STWIERDZAM FAKTY i nie jest to GŁUPI KOMENTARZ odpowiadałem Kol Gulgotowi na jego wpis. ale jeżeli włożono 389 szt a do teraz jest 203 to jest coś nie tak. Miejmy nadzieje że wrócą jeszcze jutro
WG MISTRZOW

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 18:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Waldku a ja tylko proszę żebyście pilnowali swoich hodowli i patrzyli żeby wszystko było tak i życzę mistrzowskich wyników
LES

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 19:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mi zostaje tylko wg mistrza przeprosić za to zę go uraziłem ,że ze 100km zgineło połowe gołębi
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Sie 25, 2017 20:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

LES napisał:
mi zostaje tylko wg mistrza przeprosić za to zę go uraziłem ,że ze 100km zgineło połowe gołębi

LES TO TAK JAK BYŚ SAM SOBIE W KOLANO STRZELAL :((

WG MISTRZÓW CO JESTEŚCIE PRYWATNO INCJATYWO. JWŚLI ZAREJSTROWAŁEŚ DZIAŁALNOŚĆ I ZAPŁACISZ OD NIEJ PODATKI TO CO MAMY CI BIĆ BRAWO BO MASZ MNIEJ PRACY O POŁOWE .
NIE WOLNO NAM ,, ZŁEJ PRASY ,, POD TWOIM ADRESEM PISAĆ . WIDZISZ JANEK Z GIEWONTU MA JAJA POTRAFIŁ STANĄĆ PRZED KAMERO I PRZYZNAĆ SIE DO BŁĘDU .WY NIE BARDZO !!!
JEŚLI DZIŚ GIEWONT ZROBIŁ BY NABÓR PEWNIE MIAL BY KOMPLET A WY ZASTANÓW SIE BO ZLE WAM NIE ŻYCZE ALE JAK BYM MIAŁ PŁACIC PIENIĄDZE A POTEM BYĆ UCISZANY ZA CZYJEŚ NIEROZWAGE TO WYBACZ .

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 2:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a ja już nie płacę podatku od głupoty. kiedyś dawałem na kilka wg
LES

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 5:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek ja się z tych przeprosin śmieje, miszczowsko zamiast mieć trochę pokory to ma jeszcze pretensje, śmieszne, my się zajmujemy swoimi hodowlami miszczowsko zajmij się wg wspólnym gołębniki em bo tego się podjołeb a blado to wygląda
WG MISTRZOW

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 7:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Straszny z ciebie cwaniak kolego pochwal sie lepiej pozostałym twoimi wynikami. Nie ucz mnie pokory tylko sam patrz na siebie. Mało jest na forum ludzi którzy piszą na temat za to dużo mistrzów forum i teoretyków którzy o lotowaniu nie maja pojęcia łapią gołębie z lotów i ciągną z nich. Dwa tygodnia był płacz z lotow próbnych 70-80 km nie którzy ponieśli do 70 % strat w tamtym tygodniu to samo płacz i straty z pierwszych lotów w niektórych oddziałach czy sekcjach. Zobaczymy jaki płacz będzie teraz po sobocie i niedzieli. Nie wiem dlaczego ginie wszędzie tyle gołębi może ich spytaj o to. Jeszcze raz proszę zajmij się gołębiami swoimi, rodziną i sprawdź czy piwko chłodzi się w lodówce na sobotę i niedzielę. i nie ucz pokory innych a najlepiej załóż swoje WG i pokaż jak się lotuje po mistrzowsku skoro takim wyjadaczem jesteś i nic Ci nie ginie. Dziekuje i to mój ostatni wspis bo dalej nie ma sensu ciągnąć juz tego jeszcze byś przedstawił się i gdzie lotujesz to było by super. Dziekuje życze dobrych lotów w oddziałach
wkic

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 8:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobrze robisz rob dalej.
zbyszek663993442

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Popieram wpis WG Mistrzów .Jeden mądrzejszy od drugiego . Wytakać i siać zamęt ,pomawiać ,plotkować ,oczerniać itp taka jest mentalność niektórych . Niektórym wydaje się że jeśli jakieś WG (w tym wypadku WG Mistrzów) gołębie celowo wygubi (jak to niektórzy twierdzą ) to ma to jakieś wymierne korzyści materialne ,miej pracy ,miej karmy , dodatków itp. Jakim trzeba być bezmyślnym żeby coś takiego myśleć i mówić . Ile taki WG teoretycznie zaoszczędzi ? 10 worków karmy ? 500 zł? Jaki w tym rozumowaniu sens ?Przecież WG zależy żeby zostało jak najwięcej gołębi ponieważ to się wiąże z wymiernymi korzyściami po finale takimi jak np.zyski z aukcji i grono zadowolonych uczestników którzy potencjalnie zapiszą się za rok ,brak bzdurnych komentarzy itp. Kiedy to wreszcie dotrze do waszych (niektórych ograniczonych) głów. WG Mistrzów i inne WG które obserwuję mam nadzieję że gołębie będą dolatywać i dalej cieszyć swoich właścicieli w trakcie powrotów z lotów.
zako81

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 9:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wg ty jeszcze masz czelność dyskutować i pouczać? przecie ludzie tylko oceniają twoja prace która jest udokumentowana wynikami wg. golebi nima ale kasiorka jest.a twoja praca widoczna
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: