Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 16:05 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Mistrzów
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 9:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mają racje...
Tylko tak się zastanawiam po co te żale i prowokacje...
Co rok jedno i to samo jest tu wałkowane...
Jedni i drudzy doskonale wiedzą o co chodzi i co jest grane...
Nie daję gołębi więc nie krytykuję...
Za różne reklamy,promocje i żale serdecznie dziękuję
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
LES

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 10:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wg mistrzów ,prowadzisz działalność gospodarcza z tym wg i to jest twój produkt , no normalne że go ludzie oceniaj, jak np pralkę czy lodówkę, ale ty wolisz zabraniać by wyrażać opini na temat twojego produktu,
usprawiedliwiasz sie jakimiś oddziałami co ponieśli straty puszczając je w nieodpowiednich warunkach,jeśli pamiętasz w zeszła niedziele lało i nieodpowiedzialni lotowi puścili gołębie i spada na nich fala krytiki a ciebie należy chwalić tak jest "cudownie", wg mają do wyboru 7dni tygodnia a i tak mają problem
Dawid Piechowiak6

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Znam Grzegorza osobiście i powiem tylko ze ptak ważniejszy dla niego niz kasa a można to zobaczyć mniej wiecej po wpisach na jego stronie wg caly czas szuka pogody by te ptaki miały idealne warunki a to ze nie wyjdzie to druga sprawa a trzecia to taka że dlaczego te 200 parę potrafi a te 100 parę nie ? Sami ocenić możecie
LES

WysłanyWysłany: Sob Sie 26, 2017 20:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

100 pare=150
zbych57

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 6:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zbyszek---masz rację tylko teoretycznie!! Gdybyś tak zechciał spojrzeć na to co stało się na WG----Rogowo a potem Mazowsze- pewnie zmienił byś zdanie!! Tam chodziło o tysiące gołębi!!!
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 6:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

byłem anty fanem kozich i takim będę mistrzów jak nie wezmą się do roboty zamiast piepszyć na forum dbając o swoją dupe .
Artur zadbał trochę lepiej o gołębie leciał 240 i ponad tysiąc miał co uważam za osiągnięcie (bo zawsze + -150 było )..Z CZEGO SIE TŁUMACZYCIE MISTRZOWIE WNIOSKI CZAS WYCIĄGNĄC !!!!

KOLEGO LES ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 6:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie fakt waszej nagłej aktywności dotyczącej WG kilka postów niżej była awantura dlaczego temat WG jest zamieszczony na forum PZHGP przecież to REKLAMA tak co niektórzy się krzyczeli, a teraz co? Panowie hodowcy śledzą poczynania na tych WG i jak tylko zdarzy się niepowodzenie to od razu zapominamy i walimy temat za tematem WG ŁĄCK, WG GIEWONT, WG MISTRZÓW. Teraz ja zapytam p.moderatorze jest pan już po wakacjach jak tak to do
roboty bo tu reklamują WG.
Osobiście nie biorę udziału w zawodach na WG więc nie piszcie że staje w ich obronie.
PoRaPI

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 7:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To czy ktoś uczestniczy czy nie w WG, czy w takim lub innym

To każdego indywidualna sprawa.

Z tymi co piszą o WG jest jak z kibicami.

Jak idzie to wszyscy (prawie wszyscy) siedzą cicho, a jak nie to każdy lepszy od trenera :-)

I zawsze trener winny :-)))

Kolego LES
Pralkę czy lodówkę oceniasz jak ją kupisz. Ty uczestniczysz w którym WG ?
zbyszek663993442

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 18:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PoRaPi popieram.Dawid Piechowiak6 dobrze powiedziane część potrafi a część nie .Tak samo karmione,opieka ta sama ,wypuszczone razem więc o co chodzi .Może kol.przedmówcy na to mają jakieś logiczne wytłumaczenie. Kol.Nakrapiany2102 ,mirek2001.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Sie 27, 2017 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Zbyszku proste a takie zawiłe zdrowie i jeszcze raz zdrowie .
PODAM CI PRZYKŁAD MIAŁE 28 ZAKOSZOWANYCH 26 BYŁO W DOMU DO 10.30 JEDEN DOSZEDŁ PO 14 ,A JEDEN DZIŚ RANO .TEN PO 14 TO PRZYPADEK BO BYŁO FAJNIE NA PODLOTACH I OBLOTACH A PO TYM PŁOWYM BYŁO WIDAĆ ŻE COŚ NIE TAK . MALO SPRĘŻYSTY SPOWOLNIONY JEDNYM SŁOWEN NIE TAK .I JEST EFEKT DZIŚ JEST SKAPCIAŁY .POWINIEN WCZORAJ NIE LECIEĆ . MASZ PRZYKŁAD NA 20 PARU GOŁĘBIACH KAŻDY WZIĘTY DO RĘKI OBEJRZANY JEDEN WYCOFANY ,A NA WG LECĄ PRAWIE WSZYSTKI NOSZĄ JE KOLEDZY Z KOMISJI. NIE JESTEM WSZECHWIEDZĄCYM BO PIERWSZY RAZ TAK DOBRZE MI WYCHODZI JA TYLKO NIE PRZESZKADZAM ZBYTNIO MOIM ROBACZKOM UDAJĄC ŻE SIE ZNAM ALE,, OKO PAŃSKIE KONIA TUCZY ,,

DODAM JESZCZE ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE MA GŁUPICH GOŁEBI SĄ TYLKO NIEODPOWIEDZIALNI TRENERZY TAK JAK PRZEDMÓWCY PISZĄ O TRENERACH

WysłanyWysłany: Pon Sie 28, 2017 18:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbyszek dawid ma racje bo nawet do 150 nie umie policzyć

obrońcy uciśnionych wytłumaczcie jak to jest, wczoraj mieliśmy 1 lot a planowo drugi[1 planowego nie było bo w zeszłym tygodniu decydenci stwierdzili zła pogoda, i ten w wczorajszy miał 160km, czli gołębie miały 1 próbny i drugi już 160km,hodowcy mają straty pojedyncze sztuki, u mnie 35/34,niebo pełny praktyczne wszystkie oddziały leciały więc młyn duży,a wg w tygodniu cicho na niebie lot 100km i straty że zgroza,
LES

WysłanyWysłany: Pon Sie 28, 2017 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbyszek a ty swoje jednakowo karmisz?,jednakowe warunki mają?

a jak miały adeno to wszystkie w jeden dzień zaczeły chorować i w jeden przestały, czy jedne zaczynały chorować a inne już dochodziły do siebie

bo takie głupoty niekiedy piszecie
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Sie 28, 2017 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wielkie gołębniki chciałbym wybudować...
Wziąść tysiąc gołębi i je przelotować...
Chętnych nie brakuje w tym dzisiejszym świecie...
Dam dobrą zabawę nagrody znajdziecie...
Kilą lotów próbnych się zorganizuje...
I wszystkie gołąbki srogo przetestuje...
To że będą straty, to nie moja wina...
Bo wszysto jest w normie winna jest przyczyna...
Na lot finałowy weźcie żony, dzieci...
Niech płaczą z radosci że nic nie przyleci...
Ważna jest zabawa i dobre mniemanie...
Może w przyszłym roku choć jeden zostanie...
zbyszek663993442

WysłanyWysłany: Wto Sie 29, 2017 6:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol LES co ma piernik do wiatraka ? Co to za przykład i pytanie ? Przecież odpowiedż jest oczywista (w żadnym gołębniku w tej samej chwili nie zachoruje i nie zachorowało 100 % stada przynajmniej ja o czyś takim nie słyszałem).Odpowiedż była i jest oczywista .A co do lotów katastrofalnych to w większości przypadków powodem strat nie jest tzw"ruch na niebie" spowodowany dużą ilością lotów w tym dniu tylko niewytłumaczalnymi anomaliami w przyrodzie,pogodzie ( jeśli gołębie latają w miejscu wypuszczenia 2 godziny w tą i z powrotem przy dobrej pogodzie to w/g mnie nie świadczy o tym że są chore czy "zakręcone" przez inne lotujące grupy gołębi tylko powodem jest coś innego .Tylko co ?) A jeśli piszesz że w/g Ciebie piszę głupoty to wskaż miejsce .W Twoich wcześniejszych postach też można znależć jak to piszesz głupoty ale ja się nie chcę czepiać i wracać do nich skoro dyskusja jest na inny temat .Chyba że zaczyna brakować Ci kolego merytorycznych argumentów i zaczyna się nerwówka i pojawia się chęć za wszelką cenę "dowalić "oponentowi .Miłego dnia wszystkim życzę.
LES

WysłanyWysłany: Czw Sie 31, 2017 18:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

może jakieś fatum jest że przy ładnej pogodzie nie odlatują przez 2 h

dokopać ,przeglądnij sobie moją historie na forum, np o wg giewont, staram sie być obiektywny,i w moich wpisach znajdziesz i wysokie oceny o tym wg gdy szło mu dobrze i słabsze gdy idzie mu gorzej

i dlatego zadam ci pytanie,jak oceniasz dzisiejszy lot na wg mistrzów, też niechciały odlecieć
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: