Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 5:05 Zobacz posty bez odpowiedzi
Loty tylko w wekendy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
natpol

WysłanyWysłany: Pon Wrz 04, 2017 20:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mnie w ciągu ostatnich 2 tygodni 2 razy przerobiono przekładając w ostatniej chwili datę lotu tak że nie miałem fizycznej możliwości wziąć udziału w locie, niestety taka sytuacja miała miejsce też starymi - skutek braku wzajemnego szacunku dziękuję od następnego sezonu nieodbijam, szkoda czasu nerwów i pieniędzy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lysy1972

WysłanyWysłany: Wto Wrz 05, 2017 3:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mag a loty 750km w upale +35pod wiatr to normalny lot czy calkowicie gnebienie golebi i jaka kara powinna byc .Natpol szacunku nie ma bo w zarzadach przewaznie w skali kraju sa emerytowani klawisze policjanci wojkowi itp. wybierani sa bo my pracownicy nie mamy na to czasu wiec ja tez po przeszlo 50latach hobby z golebiami wolalem zlikwidowac i sie nie wku....c na te kombinacje z przekladaniem lotow powinien byc zmienione kategorie i lotow 12 i jest mozliwosc odwolania lotu a jak plan napiety to jest jsk jest . Narazie jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji jest czas jest kasa na urlop i likendy moge jechac gdzie tylko mi sie chce a jest duzo ladnych miejsc w naszym kraju . Pozdrawiam i dobrych lotow wytrwalym.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Wrz 05, 2017 4:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Również rozważam podobną decyzje z tego samego powodu.W tym sezonie lot przełożony na poniedziałek , musiałem pracować ,awaria prądu nic się nie odbiło.Jaki więc ma to sens :?: Tak jak Przedmówca pisze 12 lotów starych z możliwością przełożenia tylko w niedziele powstrzyma spadek liczby członków.
sopel

WysłanyWysłany: Wto Wrz 05, 2017 6:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lepiej ominac kaluze niz ubabrac sie w blocie !!!Sami wiemy ,ze czasami jeden lot w przewidywalnie zlych warunkach niszczy hodowle na 2-3 lata bo tyle trzeba by przy duzym szczesciu dochowac sie lonika.Przerabialismy to nie jeden raz.Ciekaw jestem co wtedy mowia Ci co to nie maja czasu ?
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Wto Wrz 05, 2017 6:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kol. sopel
wtedy zapewnie mowia to co jest w temacie znajdujacym sie nizej - kompromitacja zarzadu oddzialu bo nie przelozyl albo nie odwolal :)
Mag

WysłanyWysłany: Wto Wrz 05, 2017 9:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Praca to nie jest usprawiedliwienie by nie organizować lotów w tygodniu bo w domu zazwyczaj są jeszcze inni domownicy którzy mogą dostarczyć golebie na punkt wkładań.Można też poprosic innego kolegę hodowcę aby to zrobił.Mamy zegary elektroniczne wystarczy podłączyć i gołębie same się rejestrują.Emeryci i renciści a pracujący.Pracujący zarabia kasę może sobie kogoś wynająć a emeryt czy rencista przy naszych swiadczeniach musi ciężko się "zwijać"aby wystarczyło na karmę bo na wiecej napewno nie wystarczy
Mag

WysłanyWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol lysy pamiętam jak kilka lat temu opowiadano mi/było to dość głośne/jak Polacy wypuszczali golębie w Holandii .Holenderscy hodowcy nagrali to wypuszczanie i publikowali to w swoich pismach hodowlanych które szły na cały świat.Dawali przykład jak to ci gołebiarze ze wschodu postępują z golebiami które wypuszczają w deszczu i mgle.Czy w takich warunkach może się wykazać dobry goląb czy ten co przychdzi dobrze to tylko przypadek?.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: