Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Sie 20, 2018 17:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
FINAL na WG GIEWONT
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pogoda jest dla bogaczy a deszcz dla lapaczy. Dla uczestnikow sa prognozy zle. Szkoda kasiory i golebi. Sam tego doswiadczyle.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Józek77

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 17:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A mnie ciekawi co z pula na nagrody jak nie zostanie podzielona między gołębie które wróciły to dla mnie czemu Janek wybrał taki dzień na lot z 530 km
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 17:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jan ma cupage , poradzi sobie.
stachna

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 21:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czy wypuszczenie w takich warunkach jest złe https://www.youtube.com/watch?v=q8CP-rE-J4Y

a prognoza niemiecka prognozowała to

http://mwggiewont.pl/uncategorized/lot-finalowy-2/

więc robicie z igły widły gdyby w tych warunkach poszło 500 gołębi na lot
to było by w domu 200 lub 300 i było by ok.
należy również pamiętać że gołębie przeszły 4 lot który trwał 2 dni to musiały to odczuć ja pamiętam jak na WG Krakus w zeszłym roku nie było ani 1 gołębia w 1 dzień jakoś na 2 się zlatowały..
A na 2 dzień na południu też była pogoda to mogły przylatywać moim zdaniem te gołębia miały juz dość latania po 4kon. i żadne warunki nie sprawiły by lepszego przylotu warunki były idealne wiat w ogon i super start a to ze 20 czy 30 km przed giewontem był deszczyk to napewno by i ch nie zatrzymało a nawet gdyby to doszły by na 2 dzień takie są 500tki dla młodych
moim zdaniem wyszło najlepiej jak mogło proszę obserwować dalej pogodę to dopiero są warunki teraz to nawet 10 by nie przyszło
LES

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stachyna wszystko ok bo sam jak zobaczysz pierwszy mój wpis to pisałem optymistycznie o locie finałowym, ale niestety tak nie wyszło

Stachyna i niepisz że z 500 zostało by 200-300 bo skoro ze 142 jest 38 to z 500 było by około 100 ale niema co pisać o 500 bo ich tyle do finału nie dotrwało

Krytykujesz tych co krytykują obecne wyniki tego wg ( na początku działalności tego wg sam hotel chwalilem)

To powiedz mi uznajesz taki wynik za przyzwoity że z 800 gołębi na początku po finale zostało 40 szt
To jest według ciebie dobrze prowadzone wg?
stachna

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 18:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie twierdziłem że ten wynik jest przyzwoity jest katastrofalny sam organizator to stwierdził .
Ja uważam powtarzam JA że finał był super najlepszy w histori tego wg każdy gołąb przylatywał solo pokonując morderczy dystans w morderczych warunkach byłem rok w czesniej na finale przyleciało na raz 12 gołębi zatoczyło koło ten najsłabszy z grupy wycięczony lotem z wiatrem na dystansie 400km spadł na deskę i odbił się 1 wygrywając dom a ten 12 co miał jeszcze dużo siły walnoł 3 kółka przepuścił towarzystwo i wygrał 2tyś
więc sam pomyśl jak by ten 12 był twój jak byś skomentował taki finał.

A mówi się ze na wg wyłania się twardzieli więc pomyśl kto był twardzielem
ten co leciał z grupą czy ten co latał nad gołębnikiem czy ten co sam machnoł 530km w deszczu i mgle co prawda ani deszczu ani mgły nie było ale moi przedmówcy tak stwierdzili to nie będę się kłócił.
zako81

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 4:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stachna przestan te brednie pisać bardziej osmieszac.tu masz racje ze lot powinien być wymagający,ale lot katastrofalny nazywać udanym to trza mieć naje.pod czapka niezle.!Po mojemu jest tak Jakby lukasz był to wygladalo by to calkiem inaczej ,forma zdrowie ,i przygotowanie.Pielegniarz to podstawowa sprawa nie amator bez doświadczenia.Ponad 90%golebi wykonczyl tu masz dowod.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZAKO ..A WIECIE CO SIĘ STAŁO Z ŁUKASZEM ? BO ON BYŁ ......ON JEST CHYBA NIE DO ZASTĄPIENIA

stachna

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 6:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako u was co wekend są takie loty i mistrzowie chodzą z klata do przodu a ze ty masz plewy które lecą z wiatrem i nie możesz ugrać 2 konkursów za rok a udajesz fachowca i próbujesz doradzać oceniać wg giewont. jak ty byłbyś opiekunem na giewoncie to loty zakonczyły by się po 2 km.
albo wszystkie by padły.

kol. Mirek z tego co wiem to Łukasz ma uczulenie na pył ale chyba nadal odwiedza WG bo był na finale. a nowy opiekun to prawdopodobnie Mistrz Nowego Targu.
zako81

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 11:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

srtachna w nowym targu jest oddz ty se jaja robisz nadal nie wprowadzaj ludzi w blad 20hodowcow ty nazywasz oddzialem.pofatygowalem się żeby zobaczyć wyniki i chlop zadnej czolowki nie bil na 20hodowcow.a wygral bo se wlozyl na bruksele ha ha..dowod jaki to mistrz masz na wg
mirek.m

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 16:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czytam opinie o dobroduszności organizatora wg giewont i śmiech mnie bierze jak opisujecie jego dobroduszność i to jak uczciwie przyznaje się do winy w stratach gołębi, tylko nikt nie zauważa że przeznaczeniem niewypłaconych nagród finansowych na przyszły rok zapewnia sobie już dziś 40% obsady wg a co najważniejsze nie za darmochę bo kasa jest właśnie z niewypłaconych nagród , ten sam chwyt marketingowy zrobił wg-poker w zeszłym roku chociaż w tym sezonie zaliczył też totalną klapę. Na giewoncie zostanie nie wypłaconych kilkadziesiąt tyś zł , poleży rok na dobrze oprocentowanej lokacie i... ;) niby dobroduszność organizatora wychodzi na plus. Czasem trzeba zdjąć klapki z oczu a nie brnąć w ciemności jak koń w kopalni .
borsuk100

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 17:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

moze mi ktoś wyjasnic dlaczego żadne golebie nie dochodza od dwóch dni na tym wg ? a moze juz wloty sa pozamykane ?
LES

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja już o tym pisałem w zeszłym roku[że dziwnie gołębie nie dochodzą] to mnie stachyna opiepszył

Jasiek już się do błędu przyznał a stachyna dalej jest w amoku jak pięknie jest

jakby miał u siebie na gołębniku 80 młodych i po pięciu lotach oddziałowych zostało mu 4 szt to by mówił super lotowi ,został mi najlepszy materiał ;-]
Kedlaw

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym doczekać WIELKICH WYŚCIGÓW, a nie lotów na wyniszczenie! Czym WG różnią się od metod stosownych przez hitlerowców?
Pozd. hodowców DL
stachna

WysłanyWysłany: Nie Wrz 10, 2017 8:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek a jak niby organizator ma zarobic przyjmując za darmo gołębie załużmy ze oddadząto 150 za darmo i nic więcej a pula co pozostała jest w całości do podzielenia jak mżna być takim imbecylem twierdząc ze 10 - 10 =5
nie mam więcej pytań jak takich mamy w polsce Ansztajnów

no i zako a na krakusie z 600 było 15 w 1 dzien i też to jest żeznia nie to jet piękny finał a co do dolotów to koledzy jak po 5 dniach z 500 młode mają dochodzić tym co twierdzą ze mają to proponuje z własnym ku.....sem na główki się pozamieniać to zobaczą jak swiat naprawdę wygląda.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: