Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Maj 23, 2018 16:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
Koniec Sezonu na Mlode
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
grześ

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 8:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krzychu84 napisał:
A hodowcy to rozumu nie mają. Pogody nie oglądają. Każdy ma swój rozum,a że porcie na pucharek to wszyscy pchają wszystko. Zapowiadają zła warunki ,kładzie się polowe czy 1/3 .Ja tak zrobiłem w zeszly weekend a lotowy i tak lot odwołał i 100% w domu :D
Witam.Panowie co nie którzy to takie dyrdymały piszą że słów już brakuje.Że niby hodowcy nie patrzą na nic tylko w kabinę ładują.Może czasami tak jest ale nie w niedzielę 27-08-2017.Pogoda w centralnej Polsce w miarę ładna,[całą niedzielę na kajakach w Radomce prze pływałem] słoneczko ,ciepło.Co prawda nad Radomiem jakaś tam burza była ale przeszła i było słońce.A baty też u nas były porządne.Tak poresztem jak w całej Polsce.Oddział Pionki puszczał dzień wcześniej w sobotę i to samo,na pierwszym locie zakończyli loty.I nie można tu mówić o błędach konwojęta, decydujących czy nawet jak ktoś tam mówił kierowcy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
skladak

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzesiu, w sobotę 26 nie bardzo były z rana warunki żeby puszczać u Nas gołębie. Widoczność była licha do samego południa. DO mnie wszedł w poniedziałek młody z Pionek, rozmawiałem z hodowcą ich ptaki zostały na miejscu i w obrębie 30-40 km. Co potwierdzają telefony innych hodowców...
Więc trzeba by się zastanowić czy aby napewno była pogoda ok.
marko-donata

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W sobotę 26 08 byłem konwojentem, lotowy nawet nie zadzwonił do mnie chociaż była pogoda do wypuszczenia gołębi. Zadzwoniłem podałem swoje sugestie ale na przylocie była lekka mgiełka więc czekaliśmy jak w domu będzie miał pogodę. Wypuściliśmy gołębie jak nie było warunków (inne oddziały puściły cit wcześniej gołębie tłukły się po niebie). Straty od 20 do 50 %
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 17:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdanie, warunki pogodowe w miejscu startu to podstawa powrotu golebi do golebnika. Na ostatnim locie mielismy deszcz po drodze ale w miejscu wypuszczenia byly dobre do lotu i golebie wracaly w deszczu co bylo widac po przylocie. Straty sa byly i beda nawet przy idealnych warunkach na calej dlugosci trasy. Sa tez wyjatki pogoda dobra a straty duze ale to juz inny temat.
diabel

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 19:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Moim skromnym zdanie, warunki pogodowe w miejscu startu to podstawa powrotu golebi do golebnika. Na ostatnim locie mielismy deszcz po drodze ale w miejscu wypuszczenia byly dobre do lotu i golebie wracaly w deszczu co bylo widac po przylocie. Straty sa byly i beda nawet przy idealnych warunkach na calej dlugosci trasy. Sa tez wyjatki pogoda dobra a straty duze ale to juz inny temat.

to jedno a drugie, Kolego tylko kto trzyma młode dwie noce w kabinie heh tym bardziej podczas pierwszego lotu konkursowego :((
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Wrz 20, 2017 15:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak tam Panowie Hodowcy z oddzialu 0246. Wladze stoja twardo na nogach. Jeden lot i juz macie mistrza oddzialu na lotoch . Pendolino nie dogoni takiego EXSPRESU na lotach. Wcale sie z tego nie smieje to jest tragedia dla hodowcow. Czy sa juz jakies dymisjie we wladzach oddzialu?.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: