Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 18, 2017 18:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Bieszczady
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zen0171

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 19:37
PostTemat postu : WG Bieszczady
Odpowiedz z cytatem

Nasz nowy wspólny gołębnik WG wyróżnia się na tle innych, które wygubiły przed lotem finałowym co najmniej 2/3 gołębi.
Z dzisiejszego lotu na WG Bieszczady do Strzelc Opolski 255 km. na 843 zakoszowane gołębie wróciło 765. Przyznacie, że to imponujący wynik.
Jednak można. Ciekaw jestem czy to szczęśliwy traf czy umiejętność prowadzenia gołębnika. Bo gołębie na różnych WG są podobne tzn. każdy daje to co ma najlepszego łudząc się wygraną
Jak patrze co jest na WG Giewont lub WG Koziegłówki to myślę, że to jakaś masakra, rzeźnia gołębi a nie gołębnik.
Od razu zaznaczam, że nie dawałem, nie daję ani nie zamierzam dawać gołębi na żadne wg.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lotnikkk

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 20:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To co zrobil WG Giewont to sie w glowie nie miesci! zamiast poczekac jeszcze ze 2 lub 3 dni na pogode to puscili w takich warunkach ze to jest kryminal!!!!!!!!! jaki byl tego cel, nie mam pojecia, pozdrawiam
Janek78

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego bez złości, ale nie co tak chwalić dnia, przed zachodem słońca!!!!! pamiętam chwalone wg na tym forum, a po jakimś czasie, wręcz przeciwne opinie od tych samych kolegów.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Wrz 07, 2017 21:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lotnikkk napisał:
To co zrobil WG Giewont to sie w glowie nie miesci! zamiast poczekac jeszcze ze 2 lub 3 dni na pogode to puscili w takich warunkach ze to jest kryminal!!!!!!!!! jaki byl tego cel, nie mam pojecia, pozdrawiam

Kolego jaki masz ty cel w najazdach na Giewont? Myślę że jesteś wysłannikiem czarnoksiężnika posępnego oblcza z krainy kozich bobków. Bo jak Ja pisałem prawdę o tym królestwie to ty mnie delikatnie mówiąc nazwałeś bezrobotnym. A tu jest mowa o dwuch gołębnikach ten drugi co go tak bronisz to gdzie powinien być jak coroku wszystko gubi. Tu na Giewoncie noga poślizneła się raz i już kryminał to co w takim razie twojego księcia powinno spotkać...

A tak na marginesie dam ci radę gdybś chciał trochę pogrypsować to z kulturką.
stachna

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie chodowca442 masz rację 1 podślizgnięcie i chłopa z błotem zmieszać ale na tym forum o to chodzi skoro twierdzisz że Janek robi to z premedytacja to zobacz na ostatni wpis na Giewoncie myślę ze przyjmując 150 gołębi za darmo jaki ma zarobek a tak na marginesie ile wg daje za darmo jak pogubi. teraz wyszło komu zależy na tej robocie.i na swoich Uczestnikach.
Józek77

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie Janek zaliczył dwie wpadki a nie jedną bo finał to była masakra
Adhodowca

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiadomo ile gołębi wróciło z lotu finałowego?
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Józek77 napisał:
Panowie Janek zaliczył dwie wpadki a nie jedną bo finał to była masakra

Tu jest mowa o sezonie.
Mnie to nie grzeje ani nie ziębi czy to była masakra piłą łańcuchową czy ręczną wszystkich czas rozlicza.
Jeśli ktoś często popełnia błędy to już daje do myślenia. Krytyka jak najbardziej ale żeby odrazu Kryminał...
Może zlinczowanie było by lepsze. Jechać łomot sprawić i na drugi rok wszystko jak w zegarku.
PoRaPI

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 10:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

INFORMACJA

Witam wszystkich Uczestników WG. Po ciężkim dla mnie oraz uczestników sezonie trzeba dokonać podsumowanie, cały czas trwa lot finałowy, zgodnie z regulaminem ma trwać 100km/ na dobę, czyli zegar zostanie wyłączony w Niedzielę, godz 13;30, niestety najprawdopodobniej nie doleci 100 gołębi .

Zgodnie z Regulaminem

NAGRODY OTRZYMUJĄ TYLKO GOŁĘBIE KTÓRE POWRÓCIŁY Z LOTU FINAŁOWEGO W WYZNACZONYM CZASIE CZYLI 24H /100KM WYSOKOŚĆ NAGRÓD ZGODNIE Z TABELĄ .
Co za tym idzie ne zostanie rozegrana pula nagród w całości, uważam że powinni o nią powalczyć uczestnicy którzy ponieśli straty na 4 locie konkursowym ponieważ, ten lot moim zdaniem możemy zaliczyć do katastrofalnych, analizując dokładnie cały przebieg lotu, najprawdopodobniej to był nasz błąd, a za błędy trzeba zapłacić, w związku z zaistniałą sytuacją tak jak obiecałem na filmiku, przeznaczam 150 darmowych miejsc, dla uczestników którzy ponieśli straty na 4 locie, w ten sposób będą uczestniczyć bez opłat o nagrody 2018 pula która pozostanie z sezonu 2017 zostanie dołączona do puli 2018.
(darmowe miejsca będą przyznawane adekwatnie do zagubionych gołębi czyli ok. 40% )
decyzja podjąłem na podstawie Regulaminu 2017 pkt. 15.
Z wyrazami szacunku
Jan Bocheńczak.
Józek77

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 10:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nagle na wg giewont gołębie przestały dolatywac pewnie zegar juz wyłączony ha ha😅
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 12:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO JANKU -TO CHYBA NAJWŁAŚCIWSZA DECYZJA .TAK TRZYMAJ ;)

stachna

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 18:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Józek chyba musisz jechać to sprawdzić bo widzę ze żal dupkę śćisnoł chyba będzie ciężko klocek postawić.
zen0171

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 19:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że pogadamy dlaczego na WG Bieszczady nie giną masowo gołębie tak jak na innych WG. To jest znacznie ciekawsze niż wylewanie żali na organizatorów WG. Lepiej tam nie dawać gołębi i nie narzekać.
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Wrz 08, 2017 20:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

INFORMACJA

Witam wszystkich Uczestników WG. Po ciężkim dla mnie oraz uczestników sezonie trzeba dokonać podsumowanie, cały czas trwa lot finałowy, zgodnie z regulaminem ma trwać 100km/ na dobę, czyli zegar zostanie wyłączony w Niedzielę, godz 13;30, niestety najprawdopodobniej nie doleci 100 gołębi .

Zgodnie z Regulaminem

NAGRODY OTRZYMUJĄ TYLKO GOŁĘBIE KTÓRE POWRÓCIŁY Z LOTU FINAŁOWEGO W WYZNACZONYM CZASIE CZYLI 24H /100KM WYSOKOŚĆ NAGRÓD ZGODNIE Z TABELĄ .
Co za tym idzie ne zostanie rozegrana pula nagród w całości, uważam że powinni o nią powalczyć uczestnicy którzy ponieśli straty na 4 locie konkursowym ponieważ, ten lot moim zdaniem możemy zaliczyć do katastrofalnych, analizując dokładnie cały przebieg lotu, najprawdopodobniej to był nasz błąd, a za błędy trzeba zapłacić, w związku z zaistniałą sytuacją tak jak obiecałem na filmiku, przeznaczam 150 darmowych miejsc, dla uczestników którzy ponieśli straty na 4 locie, w ten sposób będą uczestniczyć bez opłat o nagrody 2018 pula która pozostanie z sezonu 2017 zostanie dołączona do puli 2018.
(darmowe miejsca będą przyznawane adekwatnie do zagubionych gołębi czyli ok. 40% )
decyzja podjąłem na podstawie Regulaminu 2017 pkt. 15.
Z wyrazami szacunku
Jan Bocheńczak.

Najwięcej w tym temacie maja do powiedzenia ci co nawet pióra tam nie dali Ale leży bal to czemu by nie kopnąć taka to już nasza jeśli tak można nazwać cecha narodowa Tutaj kolega Janek postąpił jak prawdziwy facet Przyznał się do błędu i jak rzekł Za błędy trzeba płacić dając 150 bezpłatnych miejsc na 2018 r dla tych co ponieśli straty na 4 locie Może by tak Panowie sędziowie brać przykład z Janka i zrobić tak w swoich oddziałach gdzie na lot idzie 6000 ptaków a wraca 400 Aby w następnym roku nie płacić składek i niech za te błędy wyniszczenia całych stad swoją głupotą i bezmyślnością zapłacą ci co do tych błędów dopuścili a przyznać się nie umieją Czyżby nie było to jakąś rekompensatą dla tych co po jednym locie mogli posprzątać gołębniki Ale do tego trzeba mieć dwa między nogami aby postawić sprawę jasno a nie mielić bezkostną częścią ciała o sprawach które w większości tu piszących nie dotyczą Pozdrawiam
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Wrz 09, 2017 7:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WG Gewont i inne WG , hollo hodowcy , Wg to loty na ktörych uczestnicy w pierwszej chwili chco cos wygrac , dajac ptaki na taki lot musza z tym liczyc , ze duzo ptaköw nie dotrwa do finalu , te ptaki nie so ich wlasnoscio , one nalerzo do organizatora , i on decyduje co jest grane , ci hodowcy ktörzy nie bioro udzialu w tych WG , nie majo prawa krytykowac organizatora , oni nic nie traco , uwarzam ze podjeta decyzja kol J Bochenczaka jest godna , nasladowania , na innych WG . ps ja uczestnicze na WG Czersk i na WG Derby Mallorca , i jestem zadowolony z organizatoröw ( Sebastian Ostoja robi bardzo dobro robote ) dobry lot gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: