Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 17, 2017 17:04 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sezon 2017
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Adhodowca

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 16:07
PostTemat postu : Sezon 2017
Odpowiedz z cytatem

Koniec sezonu czas przemyśleń podsumować co można było zrobić lepiej nowe produkty w hodowli karmy które były stosowane z dobrym skutkiem bądź gorszym zapraszam do dyskusji porównań .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ANDEK

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie dla wszystkich zakończył się szczęśliwie ! Będą mieli dużo do przemyśleń.
https://olsztyn.onet.pl/pijany-kierowca-przewozil-kilkaset-golebi-pocztowych-towarzyszyl-mu-jeszcze-bardziej/3qrq3xq
Adhodowca

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ten Olsztyn to naprawdę pechowy dobrze ze gołębie dotarły bezpiecznie .
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trzysta trzydzieści gołębi przewożono w samochodzie z naczepą z Olsztyna do Gorzowa ludzie O co tu chodzi To po ile było w klatkach po 2 szt magia jak nic Przepraszam za wyrażenie ale czy w tym okręgu są jeszcze normalni ludzie
waldix

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.mysle kol spokojny ze chodzi o 3300 golebi.golebie z calej polski to tez chochlik,jak zwykle w naszej prasie.pozdr
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę Kolego Waldix Ale odnoszę swoją wypowiedz do zamieszczonych w prasie wiadomości Ale nie to mnie przeraża tylko te promile Co taki człowiek ma w tym pustym łbie przepraszam za słowo aby udać się w takim stanie w trasę Pozdrawiam
ANDEK

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Trzysta trzydzieści gołębi przewożono w samochodzie z naczepą z Olsztyna do Gorzowa ludzie O co tu chodzi To po ile było w klatkach po 2 szt magia jak nic Przepraszam za wyrażenie ale czy w tym okręgu są jeszcze normalni ludzie

Kolego , czytaj uważnie - zapewniam nie jest to samochód z Okręgu Olsztyn. Zatrzymano go na trasie Elbląg- Malbork. Może ktoś rozpozna ten skład i przybliży nam co za gołębie były wiezione???
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 18:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pijany kierowca przewoził kilkaset gołębi pocztowych. Towarzyszył mu jeszcze bardziej pijany konwojent
dzisiaj 15:33 Radio Olsztyn

Policjanci zatrzymali w Błotnicy, między Elblągiem a Malborkiem 62-letniego kierowcę ciężarówki z naczepą. W trakcie rutynowej kontroli, poczuli charakterystyczny zapach, więc zbadali mężczyznę alkomatem. Okazało się, że miał promil alkoholu w organizmie. Przebadano także towarzyszącego mu konwojenta, u którego stwierdzono 3 promile
W samochodzie znajdowało się 330 gołębi pocztowych pochodzących od hodowców z całej Polski. Miały zostać zawiezione do Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca ciężarówki usłyszał zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwym. Natomiast pijany konwojent będzie odpowiadał przed pracodawcą. Gołębie dotarły bezpiecznie do celu. Zawiózł je inny, trzeźwy

Co tu jeszcze mam czytać uważnie proszę mi objaśnić bo ja nigdzie nie piszę że był to samochód z naczepą z okręgu czy oddziału Olsztyn
waldix

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 18:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.ponad 2 promile i 3 promile toz oni byli pijani w sztok.a tak na marginesie to wychodzi jakim to ludziom,,czyt.konwojentom,,powierzamy swoje ptaki kupione niekiedy za grube pieniadze.pozdr
Adhodowca

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przez takich nie odpowiedzialnych ludzi prawdziwi hodowcy często tracą dorobek hodowlany na który pracowali latami.
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 18:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:

No ostatnie zdanie chyba tyczy się do hodowców (ludzi)z Okręgu Olsztyn Panie spokojny ?????
wkic

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 19:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zycie jest krotkie trzeba uzywac kiedy sie da.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 19:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Kkscy Zawsze staram się pisać bezimiennie i ogólnie co niejednokrotnie powtarzam bo wiem że zaraz znajdzie się ktoś kto doszuka się dziury w sęku To co miałem na myśli wiem tylko ja i Odpowiem Panu tak samo jak Panu ANDEK Nigdzie nie napisałem że w okręgu Olsztyn niema już normalnych ludzi Tylko zadałem pytanie Czy w tym okręgu są jeszcze normalni ludzie Bo przecież chyba znają tych kolegów którym powierzają swój dorobek i wiedzą że to pijusy Bo normalny myślący człowiek tak nie postąpi tylko ktoś kto nawet kilka godzin w trasie bez wódy nie wytrzyma Wiec Panie Kkscy Ja nie mogę ponosić odpowiedzialności za czyjeś myśli i słowa które ktoś pomyśli dopowie i dopisze Pozdrawiam
august

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Smutne to jest i tyle

WysłanyWysłany: Nie Wrz 17, 2017 20:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
..... z Olsztyna do Gorzowa .......... Przepraszam za wyrażenie ale czy w tym okręgu są jeszcze normalni ludzie

Kolego spokojny 24 - spokojnie . Stwierdziłeś , że samochód jechał z Olsztyna do Gorzowa(w tekście brak danych skąd jechał). Następnie zapytałeś jak wyżej po zasugerowaniu skąd jechał.Co miałeś na myśli , Twoja sprawa. Odbiór był taki jak reakcja, a na marginesie - w tym okręgu są jeszcze normalni ludzie. Ponadto poinformuję Cię , że Oddział(właściciel samochodu) z miejscowości herbu widniejącego na samochodzie, zbierał gołębie z punktów wkładań na lot z Baczyna, Gorzów Wielkopolski. Zatrzymanie miało miejsce w trakcie zbiórki gołębi. Dane uzyskałem z Facebooka dział PZHGP.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: