Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lis 19, 2017 21:35 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sprzedam oryg. Bartosz Morel , David Ruppel
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Damian__2012

WysłanyWysłany: Sob Wrz 23, 2017 10:27
PostTemat postu : Sprzedam oryg. Bartosz Morel , David Ruppel
Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/oryg-bartosz-morel-100-andreas-drapa-3-szt-i6970873531.html
http://allegro.pl/oryginalny-samiec-david-ruppel-dv-1241-14-16-i6970891197.html
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Sob Wrz 23, 2017 10:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A kto to jest ten morel bo tak sprawdzam wyniki z mp.i jakoś znaleźć niemoge. Domyślam się ze to któryś z aktorów dobrze grających w filmach a.p.czy innych krecacych
lysy1972

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 5:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zako81 czemu sie sugerujesz mp to jest najglupsze mistrzostwo jakich swiat widzial popatrz na oddz lub rejon to wystarcza dl.
zako81

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 6:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lysy mlode,tresowane malpki wozone prawie co dzień i lecące na pamięć?to mam zobaczyć.dlamnie .wykladnia dobrej hodowli to loty starymi.
Skajler

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 8:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście kolega łysy ma wiele racji, że należy spojrzeć na wyniki oddziałowe, oto link

http://www.siewierz.pzhgp.net/PZHGP/pliki/siewierz/Wyniki/9df5a11e-b390-4237-98d4-cffa89680395/2017GMPINTERMISTRZOSTWOIWSTePNEKATEGORIE2017.pdf

http://www.siewierz.pzhgp.net/PZHGP/pliki/siewierz/Listy/894cdcd2-4b83-418b-8c93-38482537b7d4/20170701Sulechow.pdf

a oto rejonowe:
http://golab.stronazen.pl/ftp/re3/503-20170729kd.pdf
http://golab.stronazen.pl/ftp/re3/503-20170729ks.pdf
zako81

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 9:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
lysy masz racje przedewszystkim wykladnia hodowli to loty starymi.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
lysy mlode,tresowane malpki wozone prawie co dzień i lecące na pamięć?to mam zobaczyć.dlamnie .wykladnia dobrej hodowli to loty starymi.

Panie Zako81 Każdy lot to lot tabu i nigdy nie wiadomo jak on przebiegnie A Pan piszesz o trenowanych małpkach które lecą na pamięć O lotach do 70 km można pisać o wytrenowaniu stada Ale gdy młode maja do pokonania dystans 250 -350 a nieraz i 400 km A pan pisze o małpkach i pamięci to lepiej nic Pan nie pisz i się nie ośmieszaj Jeśli uważa Pan że to takie proste to dlaczego nie zastosuje Pan tego u siebie Na początku należałoby napisać tak Panie Zako81 Koledzy jestem Mistrzem oddziału i okręgu tego czy tego gołębi młodych wytrenowałem te młode jak małpki i mówię wam że to nic trudnego aby zdobyć Mistrza tymi gołębiami To ja wtedy Pana przeproszę i powiem że ma Pan rację A na razie to pieprzy Pan trzy po trzy aby tylko pieprzyć bo wie Pan dobrze że w tych lotach niema Pan szans A żeby podnieść swoje ego a dosrać tym którzy włożyli w te loty swój czas i pieniądze to pisze Pan że to żadna filozofia wystarczy tylko kilkanaście razy wywieź i już jest się Mistrzem A teraz czekam Panie Zako81 na udowodnienie że nie mam racji a Pan jest Mistrzem w lotach młodych i powie mi że to nic trudnego Pozdrawiam dobrych lotów
Waldii79

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Zako81 kolejny raz pisze Pan o czymś o czym nie ma Pan pojęcia widać że jest Pan teoretykiem i wirtualnym mistrzem klawiatury , nie posiada Pan żadnej praktycznej wiedzy a i z teoretyczną też kiepsko więc niech Pan lepiej trochę poczytać a nie piszę ciągle głupot, kolega Spokojny doskonale ujął wszystko we wcześniejszym poście.
zako81

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 i waldi.jestem wielokrotnym mistrzem oddz. jak i okregu .wiec troszkę wiem o golebiach.wygrywam tez młodymi.powiem tak ,obserwuje hodowców którzy młode woza pare razy w tyg a do sezonu jezdza około 50 razy bo kur. taka dziś moda masz czas i na paliwo to zrobisz mistrza z materialem nie koniecznie wspanialym.mlode te leca super ale gdzie sa te golebie i wyniki w lotach starych.a no w dup. u 90% TYCH MISTRZOW GOLEBIE WYNIKOW NIE ROBIA a bardzo często masowo gina jako roczne
Waldii79

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Zako81 czytając Pana różne wcześniejsze posty i treści jakie w nich są , śmiem wątpić w to Pana mistrzowanie a wracając do tematu u mnie w oddziele są również hodowcy których młode więcej latają z wywózek jak koło domu i mają materiał bardzo dobry a jakoś mistrza zrobić nie mogą więc pisanie że same wywózki młodych zrobią hodowcy mistrza to opowieści dla dzieci z przedszkola bez urazy.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spokojny24 , o jakich mistrzach kolega pisze. Na tym forum takowych brak a że na bezrybiu i rak ryba, to zdarzają się tacy samozwańczy. Znam tu kilku takich piszących niby mistrzów wyniki i powiem tak... albo nie kończą lotów albo gdzieś środek tabeli lub końcówka. No ale tu przez niedouczonych malolatow nazywani są mistrzami.
zako81

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldi tam wyżej sa wyniki golebi starych tego pana i chlop lapie pare konkor.za caly sezon.to co te golabki dobre czy slabe bo jakos tam daja rade za mlodego
Waldii79

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Akurat piszę ogólnie nie o tym Panu loty młodych gołębi i starych to zupełnie dwa różne światy a zrobienie mistrza czy to młodych gołębie czy starych wymaga dużo pracy i poświęcenia i umniejszanie tego komukolwiek to zwykła ludzka zawiźć .
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 12:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
spokojny24 i waldi.jestem wielokrotnym mistrzem oddz. jak i okregu .wiec troszkę wiem o golebiach.wygrywam tez młodymi.powiem tak ,obserwuje hodowców którzy młode woza pare razy w tyg a do sezonu jezdza około 50 razy bo kur. taka dziś moda masz czas i na paliwo to zrobisz mistrza z materialem nie koniecznie wspanialym.mlode te leca super ale gdzie sa te golebie i wyniki w lotach starych.a no w dup. u 90% TYCH MISTRZOW GOLEBIE WYNIKOW NIE ROBIA a bardzo często masowo gina jako roczne

Panie Zako81 Ja w żadnym wypadku nie podważam Pańską prawdomówność i gratuluję wyników Ja tylko pisze o tym że wiele pracy trzeba poświecić w lotach gołębi dorosłych jak również w lotach gołębi młodych Przez wiele wiele lat przynależności Do PZHGP wiem że wynik z niczego się nie bierze Na wszystko składa się praca dyscyplina i punktualność Dobry materiał baczne oko trenera i szczęście I niema to znaczenia czy to loty starych czy młodych Treningi u młodych to nic innego jak wyrabianie w nich pewności i szybkości a zapamiętywanie terenu niema nic wspólnego z lotami pow 150 km Bo z tej samej odległości loty są różne jeden jest super a drugi nie Młode przede wszystkim muszą być na 100% zdrowe a z tym wielu ma problem bo młode na pozór wyglądają dobrze a tak nie jest Ja Pana rozumiem że takie czasy i taka moda Ale to nie znaczy że tylko tresura robi mistrza Bo gdyby to było takie proste to ci co mają czas i pieniądze to byliby wiecznymi mistrzami choćby w lotach młodych a niestety tak nie jest i nigdy w tym sporcie tak nie będzie Każdy wynik jeśli został zdobyty uczciwie i przemyślaną pracą należy uszanować i niema to znaczenia czy w lotach młodych czy dorosłych A pisanie o tresowanych małpach i poniżaniu tych którzy są lepsi od nas choćby miały to być tylko loty gołębi młodych nie przystoi zwłaszcza komuś kto wie ile pracy trzeba w to włożyć A jeśli idzie o roczne to gubią te gołębie nie tylko ci co byli mistrzami młodych Ale i ci drudzy też A tylko dlatego że ponosi ich fontazia i chęć zaistnienia posyłając te gołębie kiedy końcem kwietnia i początkiem maja pogoda ma wiele do życzenia Pozdrawiam dobrych lotów
lukasz_n

WysłanyWysłany: Nie Wrz 24, 2017 13:05
PostTemat postu : Sprzedam oryg. Bartosz Morel , David Ruppel
Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wynik na młode rzadko kiedy przekłada się na loty stare.
Jedni preferują loty młodych i na tym bazują, drudzy loty starych.
Często bywa tak że super wynik lotów młodych spowodowanym intesywną
praca, nie przekłada się na wyniki lotów starych gołębi.
To są czeste wywózki dyscyplina i jest wynik, jednak młode jak sami wiemy są szybki i zawzięte . Jest tylko 5 lotów, co innego 14-15 lotów starych i utrzymanie zdrowia i formy przez ten cały sezon.
Jak uda nam się utrzymac młode w bardzo dobrym zdrowiu to i wynik bedzie ponieważ młode nie wymagają aż tak dużej pracy jeżeli są to gołebie starsze
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: