Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 23:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kto tworzy nowy oddział w okręgu Nowy Sącz ???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KUBUŚ3613

WysłanyWysłany: Sob Paź 07, 2017 3:36
PostTemat postu : Kto tworzy nowy oddział w okręgu Nowy Sącz ???
Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy ma prawo organizacyjnie organizować się ,tylko powinno się wyraźnie powiedzieć kto w takim oddziele poleci z kim się wiązać
w jakich okolicznościach chce się założyć nowy oddział gdzie się mydli ludziom
oczy ,kto i komu zależy na zabieraniu członków z innych oddziałów czy sekcji
Mi się wydaje że w tym nowym oddziele poleci mocny przyszły mistrz Polski
z okręgu Tarnów który nie został przyjęty do macierzystego oddziału z takim pomiarem zakupionej posesji ,aby powstał nowy musi rozlecieć się oddział
prawie z 90 letnią tradycją bo ciągnie się członków sekcji innego oddziału i to
z terenów działalności innego okręgu. Powoli Panowie kto należy terytorialnie
do okręgu Tarnów to może zakładać nowy oddział w jego strukturach.
Tak niestety mówi Regulamin Organizacyjny i tu nie ma kolesiostwa nie można przechodzić całą sekcją do innego okręgu. Tym bardziej że są chętni członkowie działać i zostać w starym oddziele. Zawsze przy okresie przejściowym powstają nowe pomysły może i ten wypali byle by w określonym porządku. Na dzień dzisiejszy można posesję zawiesić na rok czasu i zapisywanie żony czy dzieci nie ma zastosowania do ominięcia
wskaźnika regulaminu. Posesja znajdująca się na terenie działalności oddziału podlega terytorialnie danemu okręgowi ,chyba że okręgi się dogadają . Pożyjemy zobaczymy co się wydarzy!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Sob Paź 07, 2017 3:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kubus mnie to tez ciekawi jak to sie dzieje .utworzono oddz.z 3 okregow bo dochodzi jeszcze okreg rzeszowski .A nazwisko jednego z czlonkow tego oddz.ostatnio wojnicz a wczczesniej limanowa i Bog wie ktorego jeszcze oddzialu lazi szuka wyniku na sile
baldaj

WysłanyWysłany: Sob Paź 07, 2017 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol zako 81 po prostu trzeba napisać inaczej łazi i szuka frajerów do bicia.
Zbyszek0232

WysłanyWysłany: Sob Paź 07, 2017 9:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na ile jest ta informacja wiarygodna ?czy w ogóle Zarząd Okręgu Nowy Sącz wyraził zgodę na utworzenie nowego oddziału ?Tak właśnie powstają nowe oddziały a działające wcześniej mają problem żeby skończyć loty .Co do samego regulaminu to też jest naginany przez zarządy .Oddział który przez 2 lata nie jest w stanie stworzyć listy z maratonu powinien być rozwiązany a lecą w najlepsze 35 lotujących hodowców ?
zako81

WysłanyWysłany: Sob Paź 07, 2017 10:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zbyszek przecież Kubuś pisze o oddz.gorlice tam właśnie lotuja hodowcy z Wojnicza czyli okr.tarnow aż po jasło okreg Rzeszów
gregory0314

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 11:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jak się nie myle to jest rok przejściowy i nie wiem w czym problem jest jak ktoś chce odejść odchodzi wolny kraj jak się nie slucha ludzi tylko robi się wszystko pod siebie to tak się dzieje loty kierunek itd. i tylko trzeba mieć golebie to można uslyszec kubus nie strasz bo to nie komuna wolny kraj i popieram pomysl czchow do sacza
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
gregory0314

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 11:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

aha jeszcze jedno kubus jak przyjmuje się ludzi z innych okregow to można i wtedy nie patrzysz na teretorium jak wydaja ci się słabsi heheh ale jak chcą odejść to problem :lol:
Zbyszek0232

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 15:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przecież oddział Gorlice już istnieje część tych hodowców o których piszesz odłączyło się od Krynicy a tej osoby o której pisze Kubuś to oni nie chcą ,a Kubuś pisał o kimś z limanowej? jak się nie mylę
gregory0314

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 16:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie jak sadze to on pisze o hodowcach z moscic i sekcji czchow ale mi nie chodzi o konkretne osoby tylko o to ze trzyma się ludzi na sile każdy leci tam gdzie chce i jest mu lepiej tak to powinno wygladac a nie na sile terytoria itd. a jak chce się kierunek polnocno zachodni to droga zla wiekrze koszty to za bardzo rozciąga się oddzial i wiele innych wymówek wiec reakcje musza być pozdrwiam
pawel.232

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 18:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie kubus prosze nie robić zametu co boi się pan ze jak sie odział rozleci to pana nie przyjmą do Wojnicza
gregory0314

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 18:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hehehhe
KUBUŚ3613

WysłanyWysłany: Nie Paź 08, 2017 19:29
PostTemat postu : opinia i odp.gregorry 314
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź dla Gregory314 coś Kolega myli z tym wybieraniem kierunku lotów ,mieliśmy w tym roku loty z kierunku północno- zachodniego i mamy
efekt ilości zagubionych w każdym gołębniku . Gołąbkom trzeba pomagać a nie katować je takimi lotami. Kierunek bardziej zachodni nie tylko służy gołąbkom ale i ekonomi w transporcie można tu wiele przykładów przytaczać .
Jeżeli chodzi o ustalanie kierunków lotów to zarząd zawsze się kieruje opinią większości członków ,i jak dotąd nie pamiętam żeby o to były jakieś zgrzyty
Delegaci program lotów zaakceptowali bez uwag. Tobie Kol.Grześku nigdy nic nie pasuje, szkoda nie wszystkim dogodzimy. Wracając do rozrywania oddziału nie mam na myśli indywidualnych członków tylko terytorium na której znajduje się siedziba sekcji, nie może bez zgody oddziału a zarazem okręgu, siedziba przechodzić do oddziału innego okręgu. Może powstać nowy oddział ale zawsze na terytorium działalności danego okręgu a w innym razie musi być na to zgoda. Natomiast również posesje gołębników znajdujących się na obszarze danego oddziału a co za tym idzie macierzystego okręgu podlegają swojej przynależności terytorialnej. Mówisz że jest okres przejściowy bo i jest racja , ale z oddziału do oddziału
danego macierzystego okręgu. W innym razie bez zgody daną posesję można zawiesić na rok i nikt z tej posesji przez rok wyników nie będzie miał uznanych tak mówi prawo związkowe.
Wracając do kolegi który myśli że obawiam się że gdy mój oddział się rozsypie to do innego mnie nie przyjmą ,to wiec że przyjmą ,przyjmą
bo jeżeli oddział nie spełni kryteriów ilościowych przez 2 lata to okręg przydzieli do innego oddziału automatycznie wszystkich moich kolegów wraz ze mną. Pamiętać należy że oddział naszego stowarzyszenia nie jest niczyją prywatą i prawa regulują regulaminy i statut.
Myślę że nie będzie tak źle i oddział z największymi tradycjami w okręgu poradzi sobie nawet bez kilkunastu czy kilkudziesięciu członków którzy będą chcieli odejść bo inni już tylko czekają żeby do nas przyjść ,po prostu
zaczyna się kuszenie i szukanie łatwiejszych możliwości ,dla mnie to jest cwaniactwo i szukanie wyników ,może tam będzie lepiej itd.
Jak na razie ja się nie martwię mam wspaniałą sekcję Mokrzyska w której
są wspaniali Koledzy którzy wzajemnie się szanują lubią i wzajemnie pomagają sobie i w takim miejscu jest bardzo klawo i fajowo i co roku rośniemy ilościowo w siłę ,przyjmujemy wszystkich do siebie z naszego Brzeskiego powiatu serdecznie zapraszamy. Jak na razie ja jestem stały w uczuciach i nigdzie się nie wybieram ,mam zadania do wykonania jak na razie do końca kadencji . Uspakajam tym wpisem zmartwionych
Pozdrawiam
kubuś 3613
gregory0314

WysłanyWysłany: Pon Paź 09, 2017 15:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na młode jak pamiętam dobrze to lot na stare był ciezki dla każdego oddzialu i kierunku hehe a na młode lecieliśmy zachod i wygubili ludzie dużo więcej golebi tego już nie napiszesz a jeśli chodzi o wiekszosc nie wiem z skad masz takie wiadomości na zebraniu zrobimy glosowanie to się okaze kto co chce
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: