Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Gru 17, 2017 12:04 Zobacz posty bez odpowiedzi
5 złożonych par rozplodowych teoria janssenow
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Bryan

WysłanyWysłany: Sob Paź 14, 2017 19:59
PostTemat postu : 5 złożonych par rozplodowych teoria janssenow
Odpowiedz z cytatem

Sprzedam 5 par rozplodowych złożonych wg teorii Braci Janssen
tel.695 923 621
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tadek.witek

WysłanyWysłany: Sob Paź 14, 2017 20:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A masz złożone według teorii Jarka i Leszka
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Paź 14, 2017 21:11
PostTemat postu : Az sie smieję....
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.Bryan a tak mi przyszła do głowy teraz aż się śmieję a może "teoria szalonego Richardaa" czyli tz.teoria wschodnich wiatrów,pewnie lepsza od Janssenów ???oczywiście to nocny słaby "dowcip".pozdrawiam "Dobry Lot".
rawiczanin

WysłanyWysłany: Sob Paź 14, 2017 21:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Brayan ty jestes Dziwak!!!!
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 5:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teoria wcielona w życie przez braci Janssen to krewniacze łączenie.
Kuzyn z kuzynką oraz przyrodnie rodzeństwo .
Nieliczne szczepy nadają się do hodowli w pokrewieństwie ... linia gołębi Janssen oraz Stichelbaut..

Brawo Brayan!

Milusiego dnia drodzy internauci.

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 6:47
PostTemat postu : BRACIA J.
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.....Szanowny Panie Ryszardzie....Tam była ogromna selekcja,i hodowla niewielka,a przede wszystkim NIE OGŁASZALI SIĘ CO TYDZIEŃ ZE SPRZEDAŻĄ, na ich ptaki czekało się bardzo długo,więc o tym też pamiętajmy,że w ostatnich latach nie lotowali,a Alois Stichelbout gdy zmarł w 1946 roku miał na gołębniku zaledwie 24 sztuki.Tak z czystym sumieniem,i bez kantów ilu Hodowców w Polsce nabyło gołębie oryginalne bezpośrednio od Nich ( bo tylko o nabytych od Nich możemy mówić,że są oryginałami).......Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Georg

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najśmieszniejsze jest to że Rysio pochwalił się że w tym roku założył 500 obrączek , ludzie kto to kupił i po co?
grześ

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 8:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Georg napisał:
Najśmieszniejsze jest to że Rysio pochwalił się że w tym roku założył 500 obrączek , ludzie kto to kupił i po co?
Witam. 500 gołębi x tylko 100 zł.i już można żyć.Ale tak było od zawsze,ciemnota robiła ciężko a mądrzejsi,cwańszy z nich żyli.Pozdrawiam.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 8:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grześ napisał:
Georg napisał:
Witam. 500 gołębi x tylko 100 zł.i już można żyć.Ale tak było od zawsze,ciemnota robiła ciężko a mądrzejsi,cwańszy z nich żyli.Pozdrawiam.

Nie chwaliłem się tylko napisałem , że tyle kupiłem ( 500 ) obrączek i musiałem doobrączkowywać starymi obrączkami , takie było zainteresowanie szybkimi gołębiami Ryszarda...

Co w tym złego , że ludzie kupują dobre bo polskie , dzięki temu odnowiłem dom i modernizuję gołębniki ...
W przyszłym doku dokupię terenowy wóz do wożenia gołębi w locie Suwałki - Bogatynia 650 km pod wiatr dla gołębi młodych ...zwiastun https://www.dacia.ro/gama-dacia/modele-viitoare/noul-duster.html

Ps, zainteresowanie moimi szybkimi gołebiami na rok 2018 jest olbrzymie stąd cenę musiałem podwoić ...

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Adhodowca

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 9:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cena podwojona to myślę że i gwarancja na konkursy powinna być nie te z końca listy ale czołowe najlepiej pierwsze
tobizter1

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 9:10
PostTemat postu : TEORIA PAROWANIA JANSENÓW
Odpowiedz z cytatem

Sz.Koledzy!
Odnośnie kupowania " wartościowych " młódków u kogoś kto rocznie oferuje ich 500 lub więcej sztuk , to przypomniało mi się takie motto :
ŚWIAT STOI W TEJ WIERZE , JAK GŁUPI DAJE , TO MĄDRY BIERZE .
I wszystko w tym temacie .
Pozdrawiam naszym hasłem DOBRY LOT !
W.W.
lukasz_n

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 9:19
PostTemat postu : 5 złożonych par rozplodowych teoria janssenow
Odpowiedz z cytatem

Org. Janssen

http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=50784
Kuba97

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Georg napisał:

Może w urzędzie stanu cywilnego.
grześ

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
grześ napisał:
Georg napisał:

Nie chwaliłem się tylko napisałem , że tyle kupiłem ( 500 ) obrączek i musiałem doobrączkowywać starymi obrączkami , takie było zainteresowanie szybkimi gołębiami Ryszarda...

Co w tym złego , że ludzie kupują dobre bo polskie , dzięki temu odnowiłem dom i modernizuję gołębniki ...
W przyszłym doku dokupię terenowy wóz do wożenia gołębi w locie Suwałki - Bogatynia 650 km pod wiatr dla gołębi młodych ...zwiastun https://www.dacia.ro/gama-dacia/modele-viitoare/noul-duster.html

Ps, zainteresowanie moimi szybkimi gołebiami na rok 2018 jest olbrzymie stąd cenę musiałem podwoić ...

Witam.Panie Ryszardzie ja tam nic złego nie widzę w tym co Pan robi,jak się daje to się kraje.Tak że rżnij po uszach ile się tylko da,masz rację.Głupich nie trza siać,tylko się z nich śmiać.Pozdrawiam.
mirek.m

WysłanyWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

...W przyszłym doku dokupię terenowy wóz do wożenia gołębi w locie Suwałki - Bogatynia 650 km ... Ryszard nie od dziś śmieszą mnie twoje bajki z mchu i paproci ale to z autem terenowym w postaci daci duster to totalna rozwałka . Chłopie nie znasz się na gołębiach i na motoryzacji tez nie, może tańce ci lepiej idą . :lol:
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: