Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lut 17, 2019 21:40 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
computer2

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 21:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego hodowca51, to zapewne nie Pan pierwszy zdziwił się po odbiorze ptaszka że coś nie jest w komplecie.Miałem podobny przypadek.Z braku gołębi do pary wszedłem sobie na strone internetową klikając giełdy,sprzedaże,gołębie.A że ze mnie starej daty informatyk,laptop w rękach jak zegarek od komuni.Uciecha że wszystko nareszcie mogę sam załatwić.Wszystko co do znalezienia kupienia jak na dłoni,postanowiłem znależć i kupić.Myślę a co? kupię sobie gołębia jakiego widzę i rodowód ma dobry.Ale jeszcze wcześniej przed krążyła mi po głowie wypowiedż W,Roepera z Niemiec reportaż chyba z firmy Rónfield czy coś tak.Słowami ujął-nie wyobrażam sobie zakupu gołębia,nie trzymając go w ręku.Wydaje mi się że hodowcy kupują tak naprawdę rodowód,a nie gołębia.Tego do konca życia nie zapomnę.... I ja z tej radości kupując u A.P cakowicie zapomnialem o kompletnosci dokumentow tego golebia.Golab takze nie dla mnie,rozczarowanie....Ja stary lis majac taki staz dalem sie wrypac,pomyslalem.Za wor zboza go oddalem nieznajomemu. Nauczka. Niech Pan pojdzie ta droga. Szkoda nerwow. Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Sty 26, 2018 8:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tyle że Hodowca zaszedł za daleko żeby się cofać z drogi którą wybrał i oby tylko nie doszedł do ronda.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Sty 26, 2018 8:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 mam cichą nadzieje,choć mówią że nadzieja matką głupich że nie wybudują ronda na mojej drodze.A tak wiele zdziałałem publikując ten przypadek.Proszę zobaczyć ile jest wyświetleń może więc teraz nie jeden zastanowi się podając rękę temu panu co to jest za człowiek jakie wartości nim kierują.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Sty 26, 2018 9:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam również taką cichą nadzieję że wkońcu ta sprawa zakończy się pozytywnie czego Panu szczerze życzę i Pozdrawiam.
lewy12345

WysłanyWysłany: Pią Sty 26, 2018 9:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Chodowca442 mam cichą nadzieje,choć mówią że nadzieja matką głupich że nie wybudują ronda na mojej drodze.A tak wiele zdziałałem publikując ten przypadek.Proszę zobaczyć ile jest wyświetleń może więc teraz nie jeden zastanowi się podając rękę temu panu co to jest za człowiek jakie wartości nim kierują.

https://www.youtube.com/watch?v=s4lHaN9hSzs
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 27, 2018 8:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się gdzie ukrył się i kiedy zaatakuje john_lotnik .Właściwie to on powinien mieć john_jastrząb,bo atakuje jak jastrząb nasze gołębie.Perfidnie i skrytobójczo ,tego szkodnika wszyscy znamy i doświadczyliśmy jakie szkody potrafi wyrządzić. ale być może teraz nie uaktywnia się bo nie ma czym zbić moich argumentów. Myślał że jak zrobi 2- wpisy na tym forum,pozdrowi hodowców życząc im dobrego roku,to zamaże negatywne opinie o tym co zrobił i jaka opinia o nim krąży.
zen0171

WysłanyWysłany: Sob Sty 27, 2018 14:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Artur Pawelec na filmie zamieszczonym na youtubie pokazał i przyznał, że posiada przedmiot tj. rodowód i karte własności gołębia pocztowego, które należą do innego hodowcy
Fakt posiadania i zatrzymania cudzej własności jest naruszeniem prawa.
Kiedy karta własności i rodowód trafią do prawowitego właściciela?
zbigniew781

WysłanyWysłany: Sob Sty 27, 2018 15:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

john_lotnik tytuł tego tematu trafiony na stówę, obecnie panoszysz się w moim rejonie i rozmawiając z przyszłymi ofiarami twoimi którzy sporo kasy zostawili u ciebie dając gołębie na twój wg mówią że teraz będą dużo ostrożniejsi co do twej wielkiej osobowości. Wiedz że dla mnie jesteś królem pewnych kręgów przyznam również że ja też miałem nie miłe zajście na twojej aukcji ale to opisze pod koniec tego tematu tak dla podtrzymania
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 27, 2018 16:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zeno171 i właśnie tym filmikiem potwierdził,po której stronie występuje racja w sprawie tego konfliktu. Potwierdził co dla niego znaczy uczciwość w handlowaniu gołębiami. Znaczą tylko korzyści jakie z tego interesu czerpie, a co po takich transakcjach o nim myślą klienci już nie. Nie patrzy już na swoją reputacje,byle kasa się zgadzała. Pożniej dziwi się że żle się o nim na forum wypowiadają.
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Sty 28, 2018 9:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://alegolebie.pl/aukcje/auctions/view/1293
Szanowni hodowcy tu nie chodzi w tym sporze,czy ktoś ma na gołębniku gołębie od pana Pawelca,czy jesteście z nich zadowoleni.chwała wam że wam się udało i nie macie tych kłopotów co ja.Ja zakupiłem gołębia nie w bramie,nie na targu od łapacza,czy też od złodziei.Ja zakupiłem gołębia na legalnej aukcji gołębi pocztowych znanego z nazwiska hodowcy.Ja dotrzymałem warunków umowy obowiązujących na tej aukcji chciałbym i domagam się by ten pan o nazwisku Artur Pawelec też tej umowy dotrzymał.Proszę spojrzeć i zobaczyć czy ten pan w opisie na tej aukcji napisał coś na temat gołębia,czy też jego dokumentów. Proszę zobaczyć kto wylicytował tego gołębia hodowca51,więc gołąb należy do mnie wraz z jego dokumentami. Więc nie interesuje mnie czy ktoś jest zadowolony z Pana Pawelca,ja nie gdyż do mojej osoby okazał się nierzetelny walczę o prawdę i o zwrot dokumentów do tego gołębia.Nie wiem czym jest tak zaślepiony pan Pawelec że nie widzi cały czas że to on najwięcej traci na tym konflikcie.Panie Pawelec licznik bije i coraz więcej ludzi dowiaduje się o pana nierzetelności,i jeszcze się wielu dowie.trzeba było się przed wystawieniem na aukcji tego gołębia zastanowić czy taka przewałka panu będzie się opłacać,czy też nie. Zakup został sfinalizowany ja domagam się co moje i pan nie proponuj mi zwrotu gołębia,to ja proponuję panu zwrot dokumentów do gołębia za wyciszenie sprawy przez mnie na tym forum i nie tylko.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Sty 28, 2018 10:09
PostTemat postu : cjk
Odpowiedz z cytatem

...chłopie wyluzuj z tą ślepą samicą , chciałeś psim swędem się wzbogacić , ale trafiłeś na bystrzejszego !

WysłanyWysłany: Nie Sty 28, 2018 10:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

co za menda....ale wiem skąd ma takie pomysły!! z własnego doświadczenia...oszust i popapraniec

WysłanyWysłany: Nie Sty 28, 2018 12:48
PostTemat postu : Re: cjk
Odpowiedz z cytatem

RyszardTosnowiec napisał:
...chłopie wyluzuj z tą ślepą samicą , chciałeś psim swędem się wzbogacić , ale trafiłeś na bystrzejszego !

Tasiemiec może i ślepa jest ,ale napewno mądrzejsza od Ciebie. Plują tobie w twarz a ty nadal twierdzisz że to deszcz pada i wracasz z swoimi pierdołami.Chłopie ile ty masz lat czuję że już mózg masz zlasowany więc tobie wybaczam.
kslom

WysłanyWysłany: Nie Sty 28, 2018 13:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ha,ha...Tasiemiec ...dobre:)))

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 8:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=wQHSpMq2AQg
Ten Pan który tak pokrętnie tłumaczy się na tym filmiku to zwykły oszust.Miałem z nim do czynienia.Kupiłem na jego aukcji gołębia i do dziś nie otrzymałem do niego oryginalnej karty,oraz rodowodu .Przesłał te papiery ale kserokopie.A jak się o nie upomniałem to straszył mnie jakimiś filmikami,że go szkaluję.Panie Arturze Pawelec Jest Pan dla mnie zwykłym oszustem.Tym Filmikiem udowodnił że jest oszustem, bo posiada nie jego własność i jeszcze stawia jakieś warunki.Dalej posunął się póżniej na tym forum że jest to wszystko do odebrania na WG Koziegłówki szkoda że jeszcze nie dodał że muszę w zamian zgłosić gołębie.Hodowcy którzy tam oddają gołębie powinni wiedzieć co to za charakter. Choć zdążyłem zauważyć że i tutaj na forum posiada kilku zwolenników.Ale jak to przysłowia mówią swój swego zawsze znajdzie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: