Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lut 16, 2019 13:57 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Hodowca51 ogarnij się i daj już spokój. Czy ty widzisz ile jest pod tym filmem , ktory tu zamieściłes , laików na plus a ile na minus.Prawdziwi hodowcy mistrzowie, oddzialu , rejonu , polski śmieją się z Ciebie. Oni kupują od tego Pana gołębie i płacą po kilkanaście tysięcy za sztukę. I nie narzekają. A tu na forum nie pisze żaden mistrz , choćby oddziału.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kol. Hodowca51 ogarnij się i daj już spokój. Czy ty widzisz ile jest pod tym filmem , ktory tu zamieściłes , laików na plus a ile na minus.Prawdziwi hodowcy mistrzowie, oddzialu , rejonu , polski śmieją się z Ciebie. Oni kupują od tego Pana gołębie i płacą po kilkanaście tysięcy za sztukę. I nie narzekają. A tu na forum nie pisze żaden mistrz , choćby oddziału.

SIWY O SOBIE MÓWISZ . NAUCZYŁEŚ SIĘ WKLEJAĆ ?CZEKAM ? WKLEJ TEM POST O WYSYŁCE CO CI KTOŚ NIEDOPŁACIŁ MOŻE TERAZ SIE OGARNIE

siwy7

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 12:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 nie to mialem wkleić. A kolega już wypłacił pieniądze, szkoda tylko że zajęło mu to 10 miesięcy. A Ty dalej kupuj na Allegro nieloty , napewno będziesz miszczem. A jak chcesz być mistrzem to Ci doradze kup u Prange , kol. A. P. Ci pomoże od 20000tys. sztuka.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 12:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Mirek2001 nie to mialem wkleić. A kolega już wypłacił pieniądze, szkoda tylko że zajęło mu to 10 miesięcy. A Ty dalej kupuj na Allegro nieloty , napewno będziesz miszczem. A jak chcesz być mistrzem to Ci doradze kup u Prange , kol. A. P. Ci pomoże od 20000tys. sztuka.

JAK CHCESZ I CIĘ NIE STAĆ TO POWIEDZ MAM 5 ALBO 6 ORYGINAŁÓW SPREZENTUJE CI JEDNEGO MOŻE PARE ;) A DO KOLEGI NAPISAŁEM UCIESZY SIE BARDZO ŻE GO OSRYWASZ PUBLICZNIE

siwy7

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 12:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 widzę żeś oblatany jak smród po kalesonach. I nie bądź taki do przodu , bo Cię z tyłu zabraknie. A pisz gdzie chcesz , to nie ja oszukalem , to mnie oszukano.
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 ja właśnie nadmieniłem w swoim wpisie że Pawelec ma i na tym forum swoich zwolenników i że swój do swego ciągnie.Czyżbyś był tego samego pokroju co on. Bzdury piszesz o jakiś mistrzach itp. To nie ten temat kto jakie gołębie ma czy jest mistrzem czy nie,coś się tobie pokręciło to nie te drzwi.Tu jest o uczciwości wobec mnie pana Pawelca,jeżeli ciebie to drażni to omiń ten temat i nie wchodż na ten temat. Chciałbym widzieć ciebie w sytuacji gdzie ciebie by ktoś oszukał.Widzę już co wtedy byś ty wypisywał.Liczy się prawda nie oczernianie i jeżeli zadałbyś sobie odrobinę trudu doszedłbyś do wniosku kto tu ma rację.Są ludzie myślący i do nich jest moje przesłanie i ograniczeni w myśleniu,ale na to już ja nie mam wpływu.Pozdrawiam ciebie siwy7 jesteś fajny chłop ,ale słabo myślący.
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Sty 30, 2018 15:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7,a teraz o sprawności intelektualnej twojej osoby,przypomnę tobie twój wpis ,ktoś który takie brednie pisze nie może być partnerem do dyskusji ze mną na tym forum.Zaczynasz upodabniać się do Ryśka T. nawiedzonego.
siwy7

Wysłany: Sob Gru 30, 2017 12:54
Temat postu :
Mało kto ma takie gołębie żeby mu wróciły chociażby z 20km. o tej porze roku. Ja takie posiadam bo moje wracały i z 600km. A z 20km. to nawet w śnieżyce przyjdą. Jak kto nie wierzy zapraszam do mnie , wywieziemy gołąbki te 20km. kierunek obojętny i jak wrócimy one już najedzone będą siedzieć w golebniku
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca51 ja A. P. nie znam, raz go widziałem na wystawie w Kielcach. A Ty piszesz jedno i to samo w kółko, to jest już nudne. Co do gołębi to takie mam i nic na to nie poradzę.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy7 jednak mam rację że nie coś z Twoją formą.Najpierw zachwalasz Pawelca co za dobre gołębie sprzedaje ,jacy to wielcy mistrzowie od niego kupują, ganisz mnie za nie przychylne wpisy na jego temat.Jeżeli to dla ciebie jest tak nudne to dlaczego zawsze wracasz i umieszczasz swoje nie przemyślane wpisy.To jednak musi być to dla ciebie ciekawe że zawsze wracasz,ja jak mam nudną lekturę to odrzucam ją i nie powracam do niej.Zrób to samo i będziesz miał spokój.A co do gołębi do twoich super asów.Chłopie jeżeli masz tak dobre gołębie to dlaczego nie jesteś tak dobry jak np. Karol Paszek którego Płowy 808 rozsławił hodowcę w Polsce i na świecie. I nadal ma dobre szybkie gołębie.Tych przykładów tutaj w Polsce jest więcej.Więc nie pieprz mi o swoich gołębiach twoje gołębie to są tylko dobre na tym forum i to chwalone tylko przez Ciebie.Ty to dobrego gołębia to nie miał jeszcze w rękach.Wiesz moje spostrzeżenie to to że najwięcej o gołębiach i hodowli mówią i piszą Ci co najmniej na tym się znają. Więc siwy7daj sobie spokój ,raczej omijaj hodowce51 bo mnie na takie brednie nie chwycisz.Może jakiegoś małolata co zaczyna zabawę z gołębiami.Ty nawet nie pamiętasz że chciałeś się ze mną sprawdzić na gołębie,Proponuję żebyś walnął głową w mur może po tym wszystko wskoczy na swoje miejsce i zaczniesz rozsądnie myśleć, i słuchać starszych bardziej doświadczonych hodowców.
zbigniew781

WysłanyWysłany: Czw Lut 01, 2018 7:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mnie ciekawi czy ta świnia kiedykolwiek się zmieni
zen0171

WysłanyWysłany: Wto Lut 06, 2018 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca51, czy moze coś się zmieniło w sprawie rodowodu?
Czy Pan Artur Pawelec oddal Ci Twoja własność?
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Lut 06, 2018 21:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie bo to ten sam charakter jak tych co okradli M.Trzaska. Uczciwość zaczyna być towarem deficytowym.
baro

WysłanyWysłany: Wto Lut 06, 2018 22:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Już 25 690 wyświetleń tego tematu. Jak zawziętym i podłym człowiekiem trzeba być, żeby nie zwrócić kupującemu tego co mu się bezwzględnie należy.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lut 07, 2018 7:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

baro napisał:
Już 25 690 wyświetleń tego tematu. Jak zawziętym i podłym człowiekiem trzeba być, żeby nie zwrócić kupującemu tego co mu się bezwzględnie należy.

SZANOWNY KOLEGO BARO GOŚĆ WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA ŻE REKLAMA JEST DOBRA NA WSZYSTKO .
A CZY ZLE CZY DOBRZE TO ABY MÓWILI, ZAWSZE ZNAJDZIE SIE KTOŚ KTO BĘDZIE CHCIAŁ SIE PRZEKONAĆ NA WŁĄSNEJ SKÓRZE ;))

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: