Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 22, 2018 14:16 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Jasiek 4526 A ja uważam że kolega Hodowca51 Powinien zachować się jak prawdziwy sportowiec przedzwonić odebrać rodowód którego zakupił wraz z ptakiem Podziękować i zapamiętać tego człowieka omijając na przyszłość szerokim łukiem Pyskówki świadczą tylko o kulturze osobistej Gdyż ktoś kto nie zna tematu stojąc z boku ma ubaw Bo gdyby wszyscy wyznawali zasadę oko za oko ząb za ząb to 90 % ludności byłaby niewidoma i bezzębna A wdając się w głupkowate potyczki do niczego nie doprowadzą Jedno jest w tym wszystkim pewne A mianowicie to że Pan Artur P nie zachował się jak prawdziwy biznesmen i sportowiec Bo sam ten filmik i wymachiwanie dokumentem który dawno powinien być u właściciela potwierdził niekompetencje naruszając własne imię na pośmiewisko Świeczka nie warta gry a niesmak i smród ciągnie się nadal Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lukasz_n

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 19:39
PostTemat postu : Pan Przekręt z Radomska
Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na wystawie i ten Pan miał ochroniarza haha a Pan P.Palar.. miał dwóch . Albo ktoś się boi albo nie i ma wyjeba....
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 19:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie kolego spokojny przecież ten han.... no dobrze biznesmen na tym filmiku pokazywał ten rodowód i pytał czy Pan hodowca 51 chce odebrać go na wystawie czy ma mu wysłać ,skądinąd wiem że hodowca 51 był zapewniony że gdy tylko rodowód się odnajdzie będzie mu doręczony i tu Pan hodowca51 nie zaprzeczy że dostał taką obietnicę .Więc moje pytanie czy puściły mu nerwy? czy był tak niecierpliwy? czy po prostu chciał kogoś zrównać z ziemią? Swoje zdanie napisałem ptaki od handlarzy mnie nie interesują nie interesuje mnie także ich sposób na życie ale prędzej uścisnę dłoń takiemu który się z tym nie kryje niż takiemu co to twierdzi że sprzedaje rocznie 20szt które to w zasadzie hodował dla siebie tylko gołębnik za mały bla bla bla a kiedy i o co do niego zadzwonisz to ma do sprzedania na poczekaniu .
arti1982arti

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 20:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lukasz_n wysłałem wiadomość na pw.
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 20:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Jasiek 4526 Jeśli idzie o moją osobę to mam podobne zdanie Nigdy nie kupuję gołębi na żadnych aukcjach Bez względu czy to gołębie stare czy młode Gdyż przez ten okres przynależności do PZHGP wiem że nikt dobrego gołębia na akcje nie wystawia A na pewno już nie w takim spędzie mydła i powidła Lecz każdy ma prawo wyboru a nam jako ludziom dorosłych należy zdanie innych uszanować Jeśli chcemy aby uszanowano nasze
Dziś wróciłem z wystawy widziałem stoiska tych Panów i tłumów tam nie widziałem Widziałem również podnieconych i podchmielonych kupców z kartonikami w rękach w których podczas biesiady i opowieści przy ognistej wodzie obudziły się instynkty łowcy nagród ten zapał będzie trwał do lotów młodych a później ostygnie ale jak już pisałem to jest indywidualna sprawa każdego z nas Pozdrawiam
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie kolego spokojny otóż to to indywidualna sprawa dlatego jeżeli już ktoś zdecydował się na ślepego garbatego czy takiego bez skrzydeł i dostał obietnicę że papier do tego asa mu ktoś wymyśli to skoro się na to zgodził niech poczeka zamiast wylewać żale na forum przez te kilka tygodni temu selektowi oko nie odrośnie ani rozumu w głowie mu nie przybędzie ,ale w tym wszystkim jest dobra strona może szczęśliwy nabywca przez ten czas uzmysłowi sobie co nabył....
lukasz_n

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Panie Jasiek 4526 Jeśli idzie o moją osobę to mam podobne zdanie Nigdy nie kupuję gołębi na żadnych aukcjach Bez względu czy to gołębie stare czy młode Gdyż przez ten okres przynależności do PZHGP wiem że nikt dobrego gołębia na akcje nie wystawia A na pewno już nie w takim spędzie mydła i powidła Lecz każdy ma prawo wyboru a nam jako ludziom dorosłych należy zdanie innych uszanować Jeśli chcemy aby uszanowano nasze
Dziś wróciłem z wystawy widziałem stoiska tych Panów i tłumów tam nie widziałem Widziałem również podnieconych i podchmielonych kupców z kartonikami w rękach w których podczas biesiady i opowieści przy ognistej wodzie obudziły się instynkty łowcy nagród ten zapał będzie trwał do lotów młodych a później ostygnie ale jak już pisałem to jest indywidualna sprawa każdego z nas Pozdrawiam

Kupuje się młodego bo to otwarta karta
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jasiek4526 napisał:
Panie kolego spokojny przecież ten han.... no dobrze biznesmen na tym filmiku pokazywał ten rodowód i pytał czy Pan hodowca 51 chce odebrać go na wystawie czy ma mu wysłać ,skądinąd wiem że hodowca 51 był zapewniony że gdy tylko rodowód się odnajdzie będzie mu doręczony i tu Pan hodowca51 nie zaprzeczy że dostał taką obietnicę .Więc moje pytanie czy puściły mu nerwy? czy był tak niecierpliwy? czy po prostu chciał kogoś zrównać z ziemią? Swoje zdanie napisałem ptaki od handlarzy mnie nie interesują nie interesuje mnie także ich sposób na życie ale prędzej uścisnę dłoń takiemu który się z tym nie kryje niż takiemu co to twierdzi że sprzedaje rocznie 20szt które to w zasadzie hodował dla siebie tylko gołębnik za mały bla bla bla a kiedy i o co do niego zadzwonisz to ma do sprzedania na poczekaniu .

jasiek4526 przeczytaj uważnie to co teraz napisze.Widzę że jesteś dość poinformowany o sprawie między mną a p.Pawelcem.A więc czytaj uważnie powoli i z zrozumieniem.Zakupiłem na aukcji tego pana 2szt. Vangramberenów z kartami i rodowodami.Otrzymałem wraz z gołębiami tylko do jednego gołębia oryginały dokumentów,do drugiego otrzymałem dokumenty skserowane tj.kopie i nie zostałem o tym poinformowany.ksero tych dokumentów było w kolorze odróżniało się tylko tym że po wyjęciu z koszulki zauważyłem że karta gołębia jest skserowana razem z rodowodem.Zadzwoniłem do p.Pawelca grzecznie pytając jak mam rozumieć tą sytuację.Pan Pawelec dopiero wtedy przyznał się do tej sytuacji zwalając wine na pracowników którzy wysyłali gołębie.Zapewnił że w ciągu godziny oddzwoni wyjaśniając sprawę.Ja już telefonu od tego pana się nie doczekałem,po prostu zostałem zlekceważony ,dopiero po kilku dniach sprawę przedstawiłem na forum.A co ten Pan ma mi do dyktowania w jaki sposób mam ja swoją własność odebrać,jego obowiązkiem jest dokumenty jak najszybciej wysłać na mój adres.Gołębie zostały zakupione na portalu aukcyjnym tego pana ALegołębie.Mój adres i numer telefonu jest mu dobrze znany.Wiedział gdzie dzwonić strasząc mnie policja,sądami,Oddanie dokumentów uzależniał od nakręcenia filmiku gdzie odwołuje wszelkie zarzuty wobec tego Pana.I bardzo dobrze że upublicznił ten filmik bo jest niepodważalny dowód że nieprawnie jest w posiadaniu mojej własności.Zrozumiałeś wreście popleczniku p.Pawelca jak ma się sprawa.Ale z tego co zdąrzyłem zauważyć już wcześniej to raczej NIE
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca 51 napiszę po raz ostatni ryczałeś tu że pójdziesz na stoisko zrobisz to i tamto i sramto ....dlaczego nie poszedłeś? przecież racja jest po twojej stronie nikt tego nie neguje !!! Podobno był tam tłum ludzi czemu nie ryczałeś na głos w swojej sprawie tylko cały czas na forum płaczesz? czyżby kozak w necie dupa w świecie ?
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jest takie powiedzenie ,,GŁUPICH NIE SIEJĄ SAMI SIĘ RODZĄ" jasiek4526 zgadni o kim myślę przytaczając to powiedzonko.Drugie to tylko krowa nie zmienia poglądów,a ja mam ten luksus że mogę je zmieniać.Tak prawdę po chrześcijańsku to współczuję tobie i twojemu środowisku w którym się poruszasz, bo mają ciężko z tobą.
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 czyli mówiąc o zmianie poglądów...... dostałeś gratis trzeciego starego zdycha i teraz bedziesz pisał że trochę wszystko wyszło nie tak jak miałeś na myśli????Artur jaki jest każdy wie i widzi i pewno nie musiałeś tu ryczeć by tego gratisa wyrwać ale skoro już go masz to chowaj może nie bedzie ślepy na jedno oko .hahaha jak to można kupić najzacieklejszego wroga za jednego zdycha hahaha pozdrawiam i nic już więcej w tym temacie pisał nie będę ale polecam obrońcom "oszukanego" by dokładnie przeczytali hahaha
baro

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 23:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jaśku4526 oczekujesz, że będę zwracał się do ciebie per pan, to się nie doczekasz. Tutaj wszyscy są sobie równi. Niestety musisz to jakoś przeboleć.
gasperek

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:

spokojny24,ja byłem na wystawie w piątek i w sobotę,nie wiem o które stoiska dokładnie Ci chodzi,ale jeżeli też o stoisko A.P. to w sobotę na jego stoisku był ruch niesamowity.Takiego zapchanego innego stoiska nie widziałem.

A i chodzącego po hali bez ochroniarza też go widziałem(poplecznikiem A.P.nie jestem)
groszki75-73

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 15:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak sobie śledzę wpisy tego Jasiek 4526 i jak nic wychodzi mi że to ten sam pieniacz co tu już kiedyś bywał i to nie kto inny jak Jan7493 przez którego durne wpisy zrezygnowało z pisania kilku zacnych hodowców jak np Wiesiu Puchalski czy pzhgp272 których serdecznie pozdrawiam.
A więc hodowca51 daj sobie z nim spokój.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 18:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gasperek Wszystko możliwe że tak było ja nie zaprzeczam i nie kwestionuje twoich słów W czasie w którym ja przechodziłem obok stoiska tego Pana tłumów tam nie było Nie widziałem również ochroniarza o którym ktoś w wypowiedzi wspominał Jak było później nie wiem gdyż już tam nie przechodziłem To że widziałeś wyżej wymienionego Pana jak chodził po hali to ja w tym nie widzę nic dziwnego Bo i dlaczego miałby nie chodzić
Ci co krzyczą w internecie to zwykli zadymiarze Co oni nie zrobią siedząc za szklanym ekranem Ci prawdziwi to siedzą cicho w domu piją piwko z kolegami a robotę robią inni Piszesz że poplecznikiem tego Pana nie jesteś Ja też nim nie jestem jak również wrogiem Nic mi ten człowiek złego nie zrobił to i dlaczego miałbym być A to co Piszą ludzie to ja zawsze dziele na pół i z tej połowy 25% jest dla mnie prawdą Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: