Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Kwi 24, 2018 14:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
pytanie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kon1410

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 11:35
PostTemat postu : pytanie
Odpowiedz z cytatem

MAM PYTANIE CZYJE TO MOGA BYC GOLEBIE DV 5260 14 118 DV O5260 15 759 DV 05260 16 527 GOLEBIE TE ZOSTALY ZLAPANE PRZED HALA W SOSNOWCU PTAKI ZDZIOBANE NIEUMIEJACE FRUWAC
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gosc chcial sie ich pozbyc i tam zostawil.
groszki75-73

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 17:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mogę podać numer telefonu pana w Niemczech do którego zgłasza się gołębie zagubione oraz skąd pochodzą te gołębie. A swoją drogą ktoś pewnie przywiózł je tam na handel ale podróż nie wyszła im na dobre i je wypuścił albo zwały(co wątpliwe)
Kedlaw

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Doprawdy nie wiem jak można było tak postąpić. Tak nie postępuje hodowca. Środek zimy, wypuszcza i na co liczy? poradzą sobie? To samo jakby rzucił kotu!
Mógł komuś oddać, ale to nie honor. Bydlak, nie ma co mówić!!!
Pozd. DL Waldek
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To są kolego ASY przywiezione jak setki innych Szkoda tylko że rodowodów od nich nie położył właściciel pod murem A to że znalazły się pod halą To widocznie były tyle warte ile były warte dla właściciela że nie opłacało się ich zabierać z powrotem Napisałem ładnie ASY aby znów ktoś nie zarzucił mi że piszę cierpkie uwagi A to że one dały się złapać to w większości normalne i niema się czemu dziwić One maja chodzić lub skakać z belki na belkę pod wolierą a nie latać
Nie zmienia to jednak faktu że właściciel tych ptaków postąpił nie sportowo i nie ładnie A z drugiej strony to może nawiedziły go wyrzuty sumienia i wolał aby koty je zjadły Kto to może dziś wiedzieć Pozdrawiam
kon1410

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO KADLEW DZIS TE PTAKI ZACZELY PATRZEC NA OCZY CHOC BARDZO POPUCHNIETE LECZ JEDEN Z NICH MUSI ODEJSC [BULA NA SKRZYDLE ] SALMONELOZA
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:26
PostTemat postu : Re: pytanie
Odpowiedz z cytatem

hallo kol Kon1410 , jesli to naprawde interesuje , to podaje ci numer tel . do prezesa tego oddzialu , 09421/923628 +kierunkowy do Niemiec , Hodowca tych ptaköw mieszka w Bawari ( Straubing ), ps ja sobie tego nie moge wyobrazic ,ze ten hodowca byl w Sosnowcu , i wypuszczal tam niesprzedane ptaki , raczej to ktos inny ktöry kedys nabyl te ptaki , i byl z nich niezadowolony , i pröbowal je w Sosnowcu sprzedac . ale to tylko teoria . dobry lot gregor z Niemiec .
Alcatraz

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po tych numerach co podales to najprawdopodobniej gołębie Johann Heimrich tel= 09421923628
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kol. Alcatraz , to jest nie powiedziane , to tylko numer tel . prezesa tego Kola , tam jest wiecej hodowcöw , wiec jest wiecej mozliwosci , ps ja nikogo nie posadzam . ps w tym klubie -Verein nie ma dobrych hodowcöw ktörzy na tych numerach lotujo . dobry lot gregor
Kedlaw

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 21:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kon1410 napisał:
KOLEGO KADLEW DZIS TE PTAKI ZACZELY PATRZEC NA OCZY CHOC BARDZO POPUCHNIETE LECZ JEDEN Z NICH MUSI ODEJSC [BULA NA SKRZYDLE ] SALMONELOZA

Tak prawdę mówiąc Kolego to należą Ci się podziekowania, że zaopiekowałeś się tymi gołąbkami. To bardzo dobrze o Tobie świadczy!
Pisząc wcześniej myślałem w duchu, że dobrze by było odnaleźć tego pseudo hodowcę i ujawnić jego dane.
Tu koledzy pisali, że gołębie pochodzą z Bawarii lub obrączki. Dla mnie jest mało prawdopodobne aby hodowca przyjechał z Niemiec, ponad 1000 km aby zrobić taki numer i co gorsza przywieść gołębie chore. Tam hodowle i świadomość hodowców są na innym poziomie. Więc uważam, że to raczej nasz krajan tak postąpił.
Pozd. Waldek
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: