Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 17, 2018 20:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sosnowiec 2018
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mario093

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:46
PostTemat postu : Sosnowiec 2018
Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów proszę o opinie na temat wystawy.Szczególnie czekam na opinie tych co stali w korkach i szukali miejsc parkingowych po mieście tak jak ja.DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mik

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyniki + zdjęcia http://mkklos.pl/naszegolebie/kadra2018/index.html
Wyniki http://www.pzhgp.pl/pliki/20180113184437.pdf

Gratulację :-)
Kedlaw

WysłanyWysłany: Sob Sty 13, 2018 22:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mik napisał:
Wyniki + zdjęcia http://mkklos.pl/naszegolebie/kadra2018/index.html
Wyniki http://www.pzhgp.pl/pliki/20180113184437.pdf

Gratulację :-)

Dzięki Kolego za SUPER refleks. Pozd. Waldek
PL-0226

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 8:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przygotowanie słabe brak miejsc parkingowych ludzi parkowali na trawniku.Kolejka po bilety jak za komuny po papier toaletowy
grześ

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 10:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Wczoraj tzn.[w sobotę] wybraliśmy się z oddziału busem w parę osób na wystawę do Sosnowca.Co prawda to mój pierwsza wycieczka na Śląsk,inaczej sobie wyobrażałem ten Śląsk ale to już inna sprawa [uboziuchno,bidnie jak cholera.Nie chcę pisać nędznie ale takie odczucie człowiek odczuwa przebywając tam.] Po dotarciu w okolice targów korek kilometrowy,jak się okazało po dojezdzie do celu z jakiego powodu to ręce opadają.Dwie lub trzy panie przed szlabanem sprzedają bilety tak chaotycznie nie skoordynowanie że jak ta pierwsza lub trzecia dłużej sprzedawała bilet to dwie pozostałe stały i czekały nim peleton kilometrowy się podsunie.No ale po około 40min.udało się, kieruje nas ochrona po jakimś placu na prawo wygląda to na opuszczony teren PGRu [petonowe płyty,nie równości itd],pal licho wysiadamy i każdy kieruję się do drzwi wejściowych Targów SILESIA.Po wejściu do środka na moje oko około 200-300 osób stoi w nie samowitym ścisku [jak za siermiężnej komuny] za biletami,do tego tłumu dołączyłem i ja,bo jakie inne wyjście? Po następnych pół godziny walki o bilet wstępu udało się kupić,wyciskam się od okienka z tym że odejście nie było łatwiejsze z tego tłumu a powiedział bym że nawet gorsze ale się udało. Wchodzim do środka,ciasnota tylko ciut mniejsza jak po bilet ale chodzimy miedzy stoiskami tych naszych ,,MISTRZÓW'' Panów OLEKSIAKÓW,WIOSNÓW,i cała plejada gwiazd Polskiej sceny gołębiarstwa jak i niemiecko-holenderskiej. Ceny tych ptaków różnie tak średnio 300-500zł.Ale były i po parę tysięcy zł. Z tym że jak spytałem jednego z tych ,,Mistrzów'' czy ten gołąb był kiedyś na jakimś locie,to nic nie odpowiadając spojrzał na mnie,[tak jak bym pytał czy dzik sra w lesie]. Tak więc po obejścju tych straganów w tej ciasnocie,kierujemy się z kolegami na jakieś piwo wypić i coś przekąsić,przy tym barze tłok nie samowity [jak po bilety] no ale stoim,jakie inne wyjście,okazuje się że jest tylko jedna Pani do nalewania tegoż piwa a kolejka 100 ludzi,kolego do mnie,wycofujem się bo nic z tych zakupów w busie mam piwo to wypijem tu się nie dopchniemy.Tak ze zrobiliśmy.Przed halą główną jakiś dziadek z Częstochowy miał zegar i parę gołąbków do sprzedania kolega kupił samczyka i to był praktycznie taki plus tej wyprawy.Czy było warto jechać? Myślę że tak,nawet dlatego by człowiek docenił to co ma w domu i na jakich terenach mieszka.Tylko dziwi mnie jedno,dlaczego w takich warunkach organizuję się tak dużą impreze i nie jest się w cale na to nie przygotowanym.Tarki Kielce tam są warunki na tego typu rzeczy.Ale wiadomo,jak nie wiadomo to wiadomo o co chodzi.Pozdrawiam.
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 10:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzes mozna powiedziec tak wszstko sie udalo mysliwi zadowoleni handelek sie udal jelenie odstrzelone a na filmikach pana K towarzystwo wzajemnej adoracji.
zako81

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 10:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grzes i dlatego powinieneś jechać w piątek nie sobote bez tlumow kolejek i szybkim bufetem .swieto golebiarki było i powinno być na slasku i w dup.to mam ze bida czy zimno na polu.kielce już w tamtym roku pokazaly jak się robi ogolnopolska.i mam nadzieje ze odwołanej wystawy ogulnopol.wiecej niebedzie bo jakiś posraniec weter,z Kielc robi z naszymi działaczami co chce
bogdan1111

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 11:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja byłem w piątek i nie nażekam na nic był luzik :lol: wszystko na spokojnie pozwiedzałem i gitara a w sobotę to za ciasno .
carlo

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 11:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WSTYD dla całego ZG za taką organizację, a właściwie jej brak (sobota) gdyby nie kolega wróciłbym do domu z pod hali. Najwyższa pora na zmiany bo już ich to przerasta...
grześ

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 11:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
grzes i dlatego powinieneś jechać w piątek nie sobote bez tlumow kolejek i szybkim bufetem .swieto golebiarki było i powinno być na slasku i w dup.to mam ze bida czy zimno na polu.kielce już w tamtym roku pokazaly jak się robi ogolnopolska.i mam nadzieje ze odwołanej wystawy ogulnopol.wiecej niebedzie bo jakiś posraniec weter,z Kielc robi z naszymi działaczami co chce
Witam.Kolego takim iść topem myślenia jak piszesz to stolica Polski,i sejm też powinien obradować w Gnieznie bo tam był początek Państwa Słowian [czyli Polski].I początek Polskości. Jak tam nie ma warunków na tego typu imprezę,najwyżej Wystawa Okręgowa ale nie Krajówka.Tam nie ma miejsca ani na samochody,jak i hala za mała.To nie można się podpierać legendą że kolebka gołębiarstwa i tego typu.I na siłę organizować.A jeśli chodzi o Taregi Kielce to co się ma do tego że w całej Polsce ogłoszono zakaz wystaw?To Twoim zdaniem Targi Kielce na własne życzenie zrezygnowały z setek tyś.zł zysku???????? Żałosne to co piszesz.Pozdrawiam.
rudy38

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 12:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja bylem w sobote, przy kasie luz, bylem sam po 14 zadnych kolejek przy stoiskach mozna bylo z kaxdym pogadac spokojnie obejrzec reprezentacje fakt faktem ze piwa braklo ale nie po to tam pojechalem, nie wiem czemu wszyscy jada rano
waldix

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 12:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.bylem w sobotę.wejscie i kupno biletów to jakaś masakra.moze przedsprzedaż biletów w internecie pomogłaby na te kolejki.nie mi o tym decydować,ale.......w środku ścisk i tak na dobrą sprawę hala potężna,ale za mała na taką imprezę.stoiska z gołębiami,akcesoriami ściśnięte do minimum.chcialem kupić gołąbka ale to co bym chciał cena brudzaca a kolor nieprzystępny.dobrze że przy wyjściu spotkałem kolegę i obiecał przysłać fajna samiczkę.zaparkowalismy z tyłu hali,nie było problemu,może po 9 był.wspolczuje tym handlującym na zewnątrz bo wiatr i ziąb był niemiłosierny.z gastronomi nie korzystałem bo w namiotach było aż ciemno od klientów.czy pojechałbym za rok do Sosnowca?odpowiedz brzmi Nie.pozdr
Stanisław

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 12:56
PostTemat postu : Wystawy
Odpowiedz z cytatem

Oczywiście gdyby były dobre warunki i chęci organizatorów to najlepiej aby Wystawy Ogólnopolskie były organizowane mniej więcej pośrodku Polski np:
Konin, Włocławek, Płock i w pobliżu. Zdaje sobie sprawę, że akurat w tych miejscowościach może nie być warunków lokalowych, lub po prostu brak chętnych do zorganizowania Wystawy, bo to jednak wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i umiejętnościami. Wiem coś na ten temat gdyż byłem w Komitecie Organizacyjnym w latach 90-tych we Wrocławiu. Nie zgadzam się jednak z tym, iż coroczne Wystawy muszą odbywać się w Sosnowcu bo to kolebka gołębiarstwa, tym bardziej trzeba organizować w innych miejscowościach aby to gołębiarstwo rozpowszechniać i pokazać społeczeństwu trochę z innej strony tych "gołębiarzy".
arti1982arti

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 13:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie grześ,wysłałem wiadomość na pw.
kslom

WysłanyWysłany: Nie Sty 14, 2018 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Byłem, widziałem i własne przemyślenia mam.
Logistycznie okazało sie , ze zadanie przekroczyło możliwości. Niestety ale ewidentnie teren (obszar) targów nie nadaje sie do zorganizowania tak wielkiej imprezy. Trzeba to jasno i wyraźnie powiedzieć. Dla mnie możliwości lokalowe muszą zapewnić możliwość pomieszczenia wszystkich chętnych w godzinach kumulacji a była to sobota pomiędzy 11 a 13.
Niestety nie udało mi się spotkać ze wszystkimi Szanownymi Kolegami, których pozdrawiam, ale za rok uda się nam:)))
Gołębie w reprezentacji śliczne ale dziwnie mało pkt otrzymały. Widocznie tak trzeba. Samca w standardzie mam do dzisiaj w pamięci i jeszcze długo, długo tak będzie. Sport jak to sport, sentymentów nie ma:)). Po raz pierwszy widziałem gołębia Kolegi P Mędrysy. Super ptaki, wyniki w sporcie przednie a jaki standard.
Ilość śpiących na stołach czy na stojąco podobna jak na każdej innej imprezie tego typu....

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: