Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Sie 14, 2018 22:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nagroda dla naiwnych
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wojtekk

WysłanyWysłany: Pon Sty 15, 2018 19:37
PostTemat postu : Nagroda dla naiwnych
Odpowiedz z cytatem

Witam ,wiem że podobne tematy pewnie były ale uznałem że należy o tym mówić .Teraz do rzeczy , wszedł do moich młodych młódek miał z rzuconą jedną lotkę . Pewnie siedział u nich dwa lub trzy dni bo w tedy miałem mało czasu .W ciągu 2-3 dni powiadomiłem kogo trzeba ,i cisza teraz celowo zadzwoniłem raz jeszcze żeby się upewnić z kim mam do czynienia . Ponowna cisza gołąb zrobił loty młodych w takim zakresie jakim się dało .Więc chciałem go dać na spis lub tak jak powiedziałem przy pierwszej rozmowie w czerwcu zwrócić go właścicielowi .Jak traktować takie oddziały jak powietrze ? Nad mienie tylko że hodowca z tego oddziału jakiś czas temu miał wypuścić mojego gołąbka i telefon zamilkł . Celowo nie podaje oddz bo po co , chodzi o to że hodowca powinien być dla drugiego przyjacielem a robimy się wrogami . Jak daleko zajdziemy ? W nad chodzącym sezonie zero tel.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Lut 02, 2018 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wojtekk , oblatales nie swojego gołębia. Wkladales go nielegalnie do kosza i lotowales na młode, okazało się że to dobry gołąb, to dzwoniles żeby wyciągnąć kartę na szczęście nikt nie odebrał. I jeszcze oczerniasz innych że Ci gołębia Twojego nie wypuścili, to się nazywa moralność Kalego. I potem kol. hodowcy się dziwią ze komuś gołębie ukradli a kto ukradł?
grześ

WysłanyWysłany: Nie Lut 04, 2018 8:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Moim zdaniem nic złego kolega nie zrobił że wkładał jak mógł gołąbka na lot.Znam takich hodowców że jak zobaczy w gołębniku nie swojego młodego który nie chce się sam oddalić to skraca o głowę z miejsca.Bo dzwonienie szukanie właściciela nie ma sensu.[Bo nie raz sam dzwonie to są przypadki aby znaleść właściciela potrzeba 10-15 tel.i 10 dni dzwonienia]. Po prostu władze nie których oddziałów olewają takie zgłoszenia.Pozdrawiam.
wojtekk

WysłanyWysłany: Nie Lut 04, 2018 19:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzięki Grześ za zrozumienie tematu.A co do kol siwy7 to czytaj ze zrozumieniem ,dla Ciebie powtórze . Informacja dla hodowcy przez sekretarza poszła jak najszybciej się dało,i to nie po lotach tylko dokładnie daty nie podam ale na pewno koniec czerwca początek lipca.Powiedziałem wyraźnie jest do zwrotu.
wojtekk

WysłanyWysłany: Nie Lut 04, 2018 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pisałem z telefonu i nie skończyłem myśli . Obcych gołębi mi nie potrzeba a jak wlezie i nie odejdzie to co ? Głowy nie urywam bo jak wspomniałeś nie mój ptak i do tego trzeba być rzeżnikiem żeby tak zrobić. Dał Bug gołąbków ci u mnie dostatek.Dobrej nocy.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 04, 2018 21:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wojtekk, niczym sie nie martw, siwy7 nie za kumal i tyle. Warto pomagac wszystkim golebia zagubionym, tylko hodowcy sa debilami nie wszyscy oczywiscie. Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: