Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 15:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
KARMA MASTER FIRMY PANA TURKIEWICZA GODNA POLECENIA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KUBUŚ3613

WysłanyWysłany: Sro Mar 14, 2018 22:41
PostTemat postu : KARMA MASTER FIRMY PANA TURKIEWICZA GODNA POLECENIA
Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY W SKLEPIE U DUDKA GROSZEK W SUFCZYNIE KUPIŁEM OSTATNIO KARMĘ
MASTER Z FIRMY PANA TURKIEWICZA I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE PIĘKNA GODNA POLECENIA 44 ZŁ ZA WOREK 25 KG ROZPŁODOWO-LOTOWA KOMPONENTY ZIAREN PEŁNE PIĘKNE KUKURYDZA CZERWONA ,ŻÓŁTA PIĘKNA OKRĄGŁA A NIE TAK JAK KUPIŁEM OD ZENKA TO KUKURYDZA POMARSZCZONA ALE TO NIE KUKURYDZA TYLKO KOŃSKI ZĄB POPSUŁ SIĘ Z TAKIM ASORTYMĘTEM ,ALE NABRAŁEM SIĘ TYLKO RAZ I WIĘCEJ NIE KUPIĘ WOREK BYŁ ZAMKNIĘTY A W SKLEPIE U SYGNAROWICZA W WOJNICZU O TYM NIE INFORMUJĄ CO ZA KUKURYDZA JEST TAM Z ZESTAWIE PRZEPRASZAM ALE ŚWINIOM BYM JEJ TEŻ NIE POLECAŁ .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 6:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kubuś bo kukurydza pewnie jest genetycznie modyfikowana i dlatego jest tak żółta, piękna ,okrągła i żaden robal jej nie tknie :)
trzcianaBL

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 9:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kukurydze to sie zbiera w kolbach rękami na jesien suszy na poddaszu jeszcze odwinietą z łupy i to ma wartosc wtedy mozna ocenic jakosc ziarna,nie polerowane a od rolnika to nie problem pojsc zapytac czy można narwac,zaplacic i miec czyste sumienie no i potem efekt karmienia jest widoczny.
Z kukurydzą jest powazny problem w karmach,jest żle suszona,wiele razy widac zaplesnienie,z grochem również bardzo czesto jest pośrutowany przez bardzo toksycznego robala.Wiec kolego po jednym worku to Ty karmy nie oceniaj no i zalatuje mi to strasznie reklamą
TRABEL 16

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 10:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja w tym roku nabyłęm tą karme z wyglądu bardzo ładna a jak się sprawdzi w rospłodzie to dokupie na loty.No i cenowo ok.
http://golebnik24.pl/producent/bio-feed-2/karmy-bio-feed/
skladak

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trabel;
Z Bio Feed'a dawałem pierzeniowa na jesień. Idealna nie była ale przyzwoita jakosciowo. Ziarna były eleganckie, mogłaby być trochę czystsza. Paprochow na spodzie worka było sporo...
asunf

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Ja w tym roku pierwszy raz zkupilem Vanrobaeys , co bedzie nie wiem większość chwali , a wy co na to .
lukasz_n

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 14:57
PostTemat postu : Re: KARMA MASTER FIRMY PANA TURKIEWICZA GODNA POLECENIA
Odpowiedz z cytatem

KUBUŚ3613 napisał:
KOLEDZY W SKLEPIE U DUDKA GROSZEK W SUFCZYNIE KUPIŁEM OSTATNIO KARMĘ
MASTER Z FIRMY PANA TURKIEWICZA I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE PIĘKNA GODNA POLECENIA 44 ZŁ ZA WOREK 25 KG ROZPŁODOWO-LOTOWA KOMPONENTY ZIAREN PEŁNE PIĘKNE KUKURYDZA CZERWONA ,ŻÓŁTA PIĘKNA OKRĄGŁA A NIE TAK JAK KUPIŁEM OD ZENKA TO KUKURYDZA POMARSZCZONA ALE TO NIE KUKURYDZA TYLKO KOŃSKI ZĄB POPSUŁ SIĘ Z TAKIM ASORTYMĘTEM ,ALE NABRAŁEM SIĘ TYLKO RAZ I WIĘCEJ NIE KUPIĘ WOREK BYŁ ZAMKNIĘTY A W SKLEPIE U SYGNAROWICZA W WOJNICZU O TYM NIE INFORMUJĄ CO ZA KUKURYDZA JEST TAM Z ZESTAWIE PRZEPRASZAM ALE ŚWINIOM BYM JEJ TEŻ NIE POLECAŁ .

Oglądałem karme Master na wystawie i wrażenia bardzo dobre. Zakupiłem karme gerry
lukasz_n

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kiedyś pozwoliłem sobie, za pośrednictwem koleżanki która znała jeżyk obcy zadzwonić do producenta zachodniej karmy i co się okazało ?
kilka komponetów danej karmy było sprowadzane z polski, więc nie ujmujmy polskim karmą jakości. Troche jesteśmy zaślepieni produktami z zachodu, czy to karmy czy to preparaty. Jeżeli chodzi o prepraty to i jak polskie jak i zachodnie firmy zaopatrzają się w te same komponety u tych samych hurtowników
arti1982arti

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

asunf Vanrobaeys dobry wybór.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: