Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 21, 2020 18:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Prawdziwa twarz hodowcy gołębi pocztowych
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
borsuk100

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

cynik napisał:
Przez ponad 30 lat hodowania i lotowania wiem na pewno, że u hodowcy o miękkim sercu jest:
- przepełniony gołębnik
- choroby w gołębniku
- brak wyników
Poza tym w każdej hodowli oprócz naszych jest prowadzona selekcja i tylko hipokryci udają zdziwionych.

Ludzie jak z wami żyć ... jak z wami rywalizować ... jak z wami rozmawiać...jak wy macie tylko jedno w głowie ... siano ... ile wam wraca gołębi na wiosnę ? czy po lotach ? jeden dwa no niech 5 sztuk . ( no chyba że wy zabijacie wszystkie co wracają po konkursie lub na drugi dzień bo tu wszystkiego można się od was dowiedzieć ) To przez te 2 czy 3 sztuki będzie przepełnienie ? przez te dwie sztuki odrazu będzie choroba ( można ich wsadzić na kilka dni do izolatki ) i jeszcze przez te 2-3 sztuki nie będzie wynikow ... was trzeba leczyć ... wam nie wolno trzymać gołębi tylko kury na mięso ! Taka jest prawda HODOWCY GOŁĘBI POCZTOWYCH. Specjalnie napisał siano bo nawet jak zabijacie gołębie które się spózniają lub przychodzą na wiosnę nikt o zdrowych zmysłach nie chwalił by się tym na publicznym forum ...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak wywoze zimą i deszczową pogodę, na zachód na wschód na południe i na północ na 50 i na 600km , mialem 12 szt. i mam 12szt. A wy co , musi być słońce i wiatr w ogon i co roku z tego samego kierunku i z tych samych miejscowości i dlatego nie macie już prawdziwyxh gołębi pocztowych. Ale jest jeszcze ratunek szczep W.W777.
lukasz_n

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jesteś bardzo skrupulatny jeżeli jedziesz 600 km aby wywieź golebie . Nie lepiej było by przystąpić do PZHGP i lotować cały program ?
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Tak wywoze zimą i deszczową pogodę, na zachód na wschód na południe i na północ na 50 i na 600km , mialem 12 szt. i mam 12szt. A wy co , musi być słońce i wiatr w ogon i co roku z tego samego kierunku i z tych samych miejscowości i dlatego nie macie już prawdziwyxh gołębi pocztowych. Ale jest jeszcze ratunek szczep W.W777.

Siwy jaki ratunek że sąsiad wystrzela z wiatrówki. :)
Czas kończyć ten temat bo emocje sięgają zenitu :)
lukasz_n

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wystrzałowy temat :)
mariusz2460

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

borsuk100 napisał:
cynik napisał:
Przez ponad 30 lat hodowania i lotowania wiem na pewno, że u hodowcy o miękkim sercu jest:
- przepełniony gołębnik
- choroby w gołębniku
- brak wyników
Poza tym w każdej hodowli oprócz naszych jest prowadzona selekcja i tylko hipokryci udają zdziwionych.

Ludzie jak z wami żyć ... jak z wami rywalizować ... jak z wami rozmawiać...jak wy macie tylko jedno w głowie ... siano ... ile wam wraca gołębi na wiosnę ? czy po lotach ? jeden dwa no niech 5 sztuk . ( no chyba że wy zabijacie wszystkie co wracają po konkursie lub na drugi dzień bo tu wszystkiego można się od was dowiedzieć ) To przez te 2 czy 3 sztuki będzie przepełnienie ? przez te dwie sztuki odrazu będzie choroba ( można ich wsadzić na kilka dni do izolatki ) i jeszcze przez te 2-3 sztuki nie będzie wynikow ... was trzeba leczyć ... wam nie wolno trzymać gołębi tylko kury na mięso ! Taka jest prawda HODOWCY GOŁĘBI POCZTOWYCH. Specjalnie napisał siano bo nawet jak zabijacie gołębie które się spózniają lub przychodzą na wiosnę nikt o zdrowych zmysłach nie chwalił by się tym na publicznym forum ...

powiadasz 2-3 sztuki a to dobre ja po sezonie skasowałem ok 20 sztuk zima ok 5 i teraz 2 który nie spełnia warunków musi opuścić hodowlę młode przed sezonem zanim trafią do kosza też przeglądam który nie domaga kasuję
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 17:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mariusz odpuść ten temat to niema żadnego sensu Rób swoje i nie pisz o tym na publicznym forum bo to prowadzi tylko do poróżnienia i kłótni Coś o tym wiem A jak już musisz pisać to pisz to co inni chcieli by usłyszeć i wszyscy będą zadowoleni Pozdrawiam i powodzenia
mariusz1976

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 17:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

okej spokojny 24 ,bo zona mi tez uwagę zwrucila żarte co ty siedzi przed laptopem poznales jakos nowa kobiete
cynik

WysłanyWysłany: Czw Mar 15, 2018 20:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.borsuk100
Podrzuć mi swój adres do wysyłki, dzisiaj wróciła mi samica (ma objawy przebytej salmonellozy, ale stoi na nogach), nie mam dla niej miejsca, to może bym Ciebie usatysfakcjonował? Koszty przesyłki w gratisie, dołączę kartę i rodowód!
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:

CO TO ZA SZCZEP ???JAK ON Z 600 KM NIE POTRAFI NIC PRZYPROWADZIĆ MOJE MŁODE ....... JAK SIADAŁY Z 200 TO 34 ZAKOSZOWANE 34 W ZEGARZE A ZA NIMI PO 3-4 WCHODZIŁY NA RAZ OBCE .................. PHHHH CO TO ZA SZCZEP?? ;))

WysłanyWysłany: Pią Mar 16, 2018 17:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 , do moich nic się nie przyklei bo za duża szybkość mają. Z Twoimi to dęte i pawiki przyleca. Kol. nie w tej lidze grasz co ja. Zrobiłem kilka zdjęć gołębi ze szczepu W.W777 , niedługo wkleję to zobaczysz , że coś w nich jest.
lukasz_n

WysłanyWysłany: Pią Mar 16, 2018 18:03
PostTemat postu : Prawdziwa twarz hodowcy gołębi pocztowych
Odpowiedz z cytatem

Mirek to nie Nasza liga hahahahaha golębie siwego to prawdziwe torpedy
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Mar 16, 2018 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak, przedstawiciel tego smiesznego szczepu jeszcze wraca z lotu, ma palera.
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Mar 16, 2018 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak co ja Ci mogę czerwony odpisać, chyba tylko to cytując słowa poety , miałeś chamie złoty róg, ostal Ci się ino sznur. Koniec cytatu.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Mar 16, 2018 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jasne jest ze ten zloty rog byl z tombaku. Biedaku.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: