Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lip 17, 2018 23:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
puchar oddzialu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
arturro

WysłanyWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:23
PostTemat postu : puchar oddzialu
Odpowiedz z cytatem

Witam wpadłem na pomysł aby do rywalizacji oddziału wprowadzić coś nowego.Jak wiadomo w prawie w każdej dyscyplinie zespołowej [piłka nożna ,koszykówka siatkówka itp] oprócz mistrzostwa kraju można zdobyć puchar kraju wiem ze niektóre odziały maja swoje ligi pierwsza druga itd .Oto zasady;w sezonie mamy 14 lotów .pierwsze cztery byłyby lotami eliminacyjnymi decydowałyby serie z danego lotu w oddziele.32 najlepszych kolegów po tych 4 lotach awansowałoby do 1/16 gdzie o dalszej rywalizacji pucharowej decydowałby klucz 1 z 32 2 z 31 3 z 30 o dalszym awansie do 1/8 decydowały dy serie z lotów 5 i 6 i tak dalej 1/8 loty 7 i 8 1/4 loty 9 i 10 1/2 loty 11 i 12 finał to loty 13 i pozdrawiam dobry lot i życzę wszystkim super wyników sezonie 2018.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
carlo

WysłanyWysłany: Wto Mar 20, 2018 19:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W jednym znanym mi oddziale za samo ukończenie lotów jest już PUCHAR i dyplom.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Sro Mar 21, 2018 8:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

carlo to może jeszcze dać puchar i dyplom za ostatnie miejsce w klasyfikacji jak już dają za wytrwałość ??? ,dobre sobie za byle co nagroda :D :D :D
barry

WysłanyWysłany: Sro Mar 21, 2018 10:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I DOBRZE! Niech zachecają młodych hodowców do tej zabawy.
probert81

WysłanyWysłany: Sro Mar 21, 2018 11:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan1111 napisał:
carlo to może jeszcze dać puchar i dyplom za ostatnie miejsce w klasyfikacji jak już dają za wytrwałość ??? ,dobre sobie za byle co nagroda :D :D :D

I dzięki takim ludziom jak ty młodzi hodowcy rezygnują z pasji lotowania. U mnie również jest nagroda dla wytrwałych , a pozatym nie ukrywajmy że ci hodowcy są dawcami większej puli konkursów.
kowalmm

WysłanyWysłany: Sro Mar 21, 2018 21:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Taki puchar czy dyplą za wytrwałość nie jest rozwiązaniem na dłuższą erę. Reztgnują ci którzy nie mają tak naprawdę serca do lotowania i rywalizacji.Najczęściej jesst tak że się osłuchają czy oczytają myślą że to bułka z masłem zdobyć mistrza i chandlować młodymi.
Mi tam nikt dyplomów nie musiał dawać dla nie motywacją wciąż jest to ile w tabeli za mną a ile przed.A rywalizacja w pzhgp daje dużo możliwości jest rywalizacja na różnych szczeblach, w różnych kategoriach w różnych wspózawodnictwach, każdy kto chce znajdzie coś dla siebie.. A młodym którzy odchodzą to możecie dać gołębie przelać na nich całą wiedzę a w końcu i tak powiedzą że ich oszukaliście bo brak poprawy.Trzeba by było za nich jeszcze czystość w gołębnikach utrzymywać trenować i wozić gołębie.
Żaden dyplom czy puchar nie zatrzyma hodowcy który kilka lat z żędu nie potrafi ukończyć lotów, gdzie pomimo wkładu finansowego nie ma gołębi i efektu.Zawsze kiedy ktoś kończy z logowaniem przeważnie słychać słowa "ładuje w to kupę kasy a nic z tego nie mam"
Czy dyplom lub puchar za ukończenie lotów lub za wzięcie udziału w nich coś zmieni?
spokojny24

WysłanyWysłany: Sro Mar 21, 2018 23:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Każda rywalizacja wnosi jakaś dodatkowa motywacje i abym źle nie został zrozumiały jestem za
Co do pucharów i dyplomów za ukończenie lotów To niech każdy robi jak uważa dla mnie to jest utrzymanie przez pewien okres sztucznego tłoku Bo albo to coś się ma albo nie Wiem że niektórym moja wypowiedz się nie spodoba No to trudno pod publikę pisał nie będę bo musiałbym kłamać co o tym myślę
W swojej przynależności do PZHGP Wyhodowałem dobra kabinę gołębi i taką sama zgubiłem Nikt mnie po dupie nie klepał i pucharów i dyplomów za przynależność nie rozdawał Wszystko trza było własnymi pazurami wydrapać nabierając szacunku do ludzi i tych ptaków Bo człowiek to kochał i kocha i poświęcił tym ptakom cały swój wolny czas Po nocach w głowie pary układał analizował upadki i wzloty na kiblu siedział wdowce typował a może ten a może tamten Dziś trzeba Jasiowi puchary i dyplomy kupować bo jasiu się obrazi weżnie zabawki i pójdzie do domu Dziś jasiowi wszystko trzeba na tacy podać a Jaś jak będzie miał dobry humor to powie dziękuje a jak nie to jeszcze obsmaruje A wszystko tylko po to aby taki Jaś jak najwięcej gołębi przynosił bo każdy dostarczyciel konkursów jest bardzo mile widziany A ten koszt tych pucharków i dyplomów to się w koszty wrzuci Bo tak naprawdę to taki Mistrz ma to głęboko w poważaniu czy z takiego jasia będzie hodowca czy nie Liczy się jego czas jego sukces tu i teraz a co będzie za 20 lat to on ma głęboko w swojej dupie I te całe paplanie o młodych ma tylko jeden cel który niech każdy sobie sam dopisze pozdrawiam dobrych lotów
bogdan1111

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak taki hodowca może otrzymać nagrodę za wytrwałość w lotach do końca sezonu w postaci pucharu czy dyplomu jak on na pierwsze loty przywozi 60 szt ,na lot 500 km 5 szt ,a na 700km jedną czy dwie szt i powie obleciałem cały sezon i zamiatał po tyłach i dostanie nagrodę puchar i dyplom w postaci pocieszenia, a drugi co bedzie przywoził na punkt wkładań cały sezon po 40 czy po 20 gołębi i też obleci cały sezon i na listach konk będze się plasował na 20 czy 30 miejscu listy konkursowej i nie dostanie nagrody bo jest wyżej od tego co jest na ostatnim miejscu ,I TO SIĘ TYCZY DO TYCH PANÓW CO SĄ ZA NAGRODAMI ZA WYTRWAłOŚĆ CZY TO JEST W PORZĄDKU ????
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: