Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 22, 2018 2:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspólny Golebnik
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Sylwekk12

WysłanyWysłany: Sro Mar 21, 2018 18:35
PostTemat postu : Wspólny Golebnik
Odpowiedz z cytatem

Witam . Koledzy jeśli jeszcze ktoś zastanawia się wysłaniem swoich gołębi na WG to chciałbym polecić WG Polska Adriana Kasprzaka. Pomimo nieudanego sezonu 2017 i małych problemów na locie finałowym myślę że opieka nad golebiami jest na prawde na wysokim poziomie . Zapraszam do rywalizacji :) Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 7:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i znów następny naganiacz,jedno mnie dziwi że na stronach firmowanych przez PZHGP pojawiają się takie wpisy czy też reklamy. Czy te wszystkie WG są patronowane przez Związek czy jest to prywatny interes cwaniaczków którzy w tym zwąchali czysty zarobek kosztem hodowców marzących o sławie i bogactwie.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 9:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sylwekk12 - trzeba zawsze pamiętać jak coś jest reklamowane to trzeba zdala od tego bo ta reklama nic dobrego nie wróży ,coś dobrego samo się reklamuje
zbyszek663993442

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 .W takim razie załóż sam taki "lukratywny" WG biznes a wnet staniesz się sławny i bogaty.Jeśli masz coś do tzw.przez Ciebie"cwaniaczków" organizatorów WG to się podziel informacjami które mogą przestrzec potencjalnych uczestników przed błędnymi decyzjami a takie gadanie to podpada pod zwykłą mentalność frustrata . Pozdrawiam
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 11:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbyszek663993442 napisał:
hodowca51 .W takim razie załóż sam taki "lukratywny" WG biznes a wnet staniesz się sławny i bogaty.Jeśli masz coś do tzw.przez Ciebie"cwaniaczków" organizatorów WG to się podziel informacjami które mogą przestrzec potencjalnych uczestników przed błędnymi decyzjami a takie gadanie to podpada pod zwykłą mentalność frustrata . Pozdrawiam

Więc moja odpowiedz uderz w stół a nożyce się odezwą. I jeszcze wszystkim powiedz że Ci wszyscy organizatorzy WG robią to dla idei, bo tak kochają ten sport, że nie chodzi tu absolutnie o żaden zysk.A czym kierują się hodowcy dając tam gołębie nie wiem i za bardzo mnie to nie interesuje.Moja myśl przewodnia to była że na Forum PZHGP robi się agitacje prywatnych incjatyw.
Załuście sobie własna stronę i tam się reklamujcie.I to tyle w tym temacie.A czy Ciebie zbyszek663993443 to zabolało to już nie moja sprawa,czy w tym interesie grasz pierwsze skrzypce ,czy też nie, też nie moja sprawa.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51- masz całkowitą rację co do tego że to forum to jeden handel a powinno się omawiać sprawy hodowlane i z tym związane sprawy , no ale jak mod pozwala na handel i różne oszustwa na tym forum to nie jesteśmy nic w stanie z tym zrobić .D.L.
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan1111 nie zupełnie się z tym zgadzam że nic nie możemy zrobić,nasze wpisy z niezadowoleniem z tych reklam,agitacji do brania udziału w tych WG itd. wreście ktoś zauważy i przerwie ten proceder. Bo tu mają darmową reklamę,
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol hodowca 51 . Muszę Cię zmartwić ale bogdan ma rację. Mod wszystkich nas wykasuje ale WG nie ruszy taki dil .
zbyszek663993442

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.hodowca51 "co ma piernik do wiatraka" .Nie odpowiedziałeś na pytanie które ponawiam cyt."Jeśli masz coś do tzw.przez Ciebie"cwaniaczków" organizatorów WG to się podziel informacjami które mogą przestrzec potencjalnych uczestników przed błędnymi decyzjami " .Podejrzewam że organizatorzy WG przynajmniej w przeważającej większości mają zarejestrowane działalności gospodarcze a to jak pewnie wiesz lub się domyślasz albo tylko słyszałeś niesie ze sobą szereg opłat związanych z prowadzeniem firmy (np.ZUS,podatki ,księgowa ,pracownik itp opłaty).Ja znam tylko kilka organizacji które działają probono (usługi profesjonalne wykonywane dobrowolnie i bezpłatnie, w interesie publicznym )i zapewniam że WG które znam do takich nie należą .Podsumowując jak ktoś zakłada WG to nie po to żeby się narobić ,opłacić szereg kosztów związanych z takim przedsięwzięciem,tracić swój czas i nic nie zarobić .Jeśli ktoś twierdzi inaczej to pewnie nie wie o czym mówi lub celowo chce wprowadzić kogoś w błąd.Co do reklam na tym forum to mamy podobne zdanie tzn.albo stworzyć kolejny dział reklamowy albo być konsekwentnym i usuwać bądż upominać osoby nachalnie się reklamujące .Być może fajnym pomysłem byłoby zrobienie takiego swoistego referendum gdzie każdy z uczestników wypowiedziałby się w prosty sposób czy chcemy na forum stworzonym przez organ PZHGP którego jesteśmy członkami i go współfinansujemy takich "reklam" .Proste TAK lub NIE w temacie nachalnych reklam pseudo sprzedawców,hodowców ,WG.Wtedy można raz na zawsze sprecyzować zasady wpisów inie byłoby żadnych komentarzy,bicia piany i głupich docinek czy dyskusji .
kslom

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Fajnie Kolego piszesz az trudno nie zgodzić się z Tobą. Tak, ja również podzielam Twój pogląd.
Mam trochę inne zdanie w temacie referendum. Wg mnie i tak znajdzie sie ktoś kto zapomni o jego wyniku. I tyle.
W mojej opinii to najlepszym miejscem na reklamy są gazetki np Hodowca, poradnik czy inne platynowe skrzydła

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 17:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie spokojnie ja chciałem tylko polecić według mnie fajny WG . To tak samo jak ktoś poleca karmy czy produkty , nikogo do niczego nie namawiam i nic nie sprzedaje także to chyba nic złego ;)
kslom

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 17:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A kto tu jest wzburzony???
Może podzielisz się co takiego fajnego znalazłeś w tym WG ze postanowiłeś podzielić się , swoimi doznaniami?

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 18:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Znaczenie słowa cwaniaczek - cwaniak pot. «człowiek przebiegły, radzący sobie w każdej sytuacji, często czyimś kosztem» czy aby to słowo nie pasuje do ciebie kolego. Co w tym takiego, że tak się podniecasz. Spuść trochę powietrza nie nadymaj się tak. Jeżeli wszystko jest ok ,to po co się tłumaczysz przecież ja nie jestem skarbówka,ani CBA.
janusz-02

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 19:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może ktoś uzna mój wpis jako nie związany z tym tematem, ale zadam tylko krótkie pytanie : czy jest gdzieś zapisane, że nie można tu na forum czegoś reklamować lub oferować czegoś do sprzedaży ?
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mod_02

Wysłany: Sob Kwi 22, 2017 6:39
Temat postu : Ważne przypomnienie
Forum to nie jest agencją reklamową pośredników i handlarzy .

Ogłoszenia hodowców są dozwolone.

Portale i strony internetowe mogą się tu prezentować i pozostawiać odnośnik.

Zaproszenie do odwiedzania strony zamieszczone w odpowiednim dziale jest dopuszczalne.

Wpisy zawierające linki do reklamy lub filmu handlarza lub pośrednika będą sukcesywnie usuwane a konta blokowane.

Niedopuszczalne jest pozostawienie wpisu , samego odnośnika do strony.

Oceny wpisu dokonuje moderator.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: