Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 17, 2018 20:22 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pl 0444 17 14122
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mario1111

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2018 16:50
PostTemat postu : Pl 0444 17 14122
Odpowiedz z cytatem

Do odbioru- najprawdopodobniej w coś uderzyła (wydarte pióra na części piersi) więcej informacji na pw.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
161najcul

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2018 18:36
PostTemat postu : ESP
Odpowiedz z cytatem

ESP 17 175291 czyja zguba zablakany.
C.VAL

co to za obraczka czy to Polski Hiszpan ? C.VAL
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 4:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z pewnością to jest Polski. Gołąb
krzychu84

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 4:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce znaleźć właściciela to dzwoni do oddziału A nie na forum pisze...
mario1111

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krzychu84 napisał:

Kolego a kim ty jesteś, żeby mi mówić co mam robić i gdzie pisać?
Jak cie "zguba" nie interesuje to nie komentuj!
krzychu84

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A kim ty jesteś żeby mi zabraniać pisać co myślę...
Fabian85

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Krzychu to Ty lepiej nie mysl.. bo nic dobrego z tego nie wynika..
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:49
PostTemat postu : POMOCNA DŁOŃ
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny mario1111.......już chciałem Tobie szanowny Kolego pomóc w ustaleniu właściciela,ale coś mnie tknęło,i ......uszło ze mnie powietrze.Piszesz do Kolegi krzycha84....a kim ty jesteś,żeby mi mówić co mam robić....To są słowa całkowicie lekceważące Kolegę.poniżające go,to wrzucenie do kanału..właśnie kim ty jesteś Kolego by tak pisać...Dobrze,że nie pomogłem,bo napisałeś,,Do odbioru,,więc na pewno byłbym zjechany,za to,że ustaliłem właściciela,bo właściciel ma się zgłosić po odbiór,a nie jakiś pomagier.Uważam,że dając ten anons nie miałeś pomocy z oddziału i napisałeś tutaj.Czy tak było?Tobie Szanowny Kolego żaden morał nie jest potrzebny,więc życzę udanych lotów,cieszących oko lądujących z lotów wyścigowców,pogody ducha,i radości wsród domowników.Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 17:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krzychu84 napisał:

Krzychu myślisz że zarządy nie mają co robić tylko szukać właścicieli wszystkich przybłęd.Czy ktoś zdaje sobie sprawę ile jest takich telefonów?Dlatego ZG wprowadził obowiązek umieszczania numerów,aby hodowcy mogli kontaktować
się między sobą.Skoro mario 1111 umieścił tu ogłoszenie znaczy ze nie posiada
numeru tel.hodowcy i uważam że jest to odpowiednie miejsce ponieważ wielu hodowców czyta forum.Wiesławie pomocy wymaga ptak ,a nie Kolega mario tak więc wszelkie animozje nie powinny mieć miejsca w niesieniu pomocy kontuzjowanemu ptaszkowi.DL
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 19:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie szukam właściciela przybłąkanego ptaka ewentualnie mogę zamieścić ogłoszenie informacyjne gdzie dany ptak się znajduje to wszystko Lecz nie mam nic do zarzucenia tym wszystkim którzy na siłę szukają właściciela to ich sprawa i ja tego nie oceniam jak również nie neguje Wyznaję zasadę daj jeść pic potrzymaj kilka dni w odosobnieniu i jak dojdzie w miarę do formy wypuść wcześnie rano On jeśli ma w głowie to sam znajdzie właściciela a jeśli nie potrafi tego zrobić to jest to gołąb chory lub głupi Ja bynajmniej innego wytłumaczenia nie mam Jedyny wyjątek to jak pisze kolega Mario gdy ptak jest uszkodzony i nie jest wstanie sam odlecieć to trzeba takiemu ptaszkowi pomóc i tu jak najbardziej popieram takie postępowanie Pozdrawiam
krzychu84

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiem coś o tym bo jestem osobą prowadzącą spis obrączek i pomagam odnaleźć właścicieli zagubionych gołębi z oddziału. Do mnie w sobotę wszedł obcy i wieczorem już rozmawiałem z właścicielem. Dlatego kontakt z oddziałem jest najszybszą i najpewniejsza drogą koledzy.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 20:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krzychu84 napisał:
Wiem coś o tym bo jestem osobą prowadzącą spis obrączek i pomagam odnaleźć właścicieli zagubionych gołębi z oddziału. Do mnie w sobotę wszedł obcy i wieczorem już rozmawiałem z właścicielem. Dlatego kontakt z oddziałem jest najszybszą i najpewniejsza drogą koledzy.

Są wyjątki Kolego Oddział 0438 do dziś czekam na wiadomość w sprawie właściciela obrączki. Dzięki pomocy Pana Wiesława udało się jedynie dodzwonić i cisza . To była wyjątkowa sprawa bo obrączkę miał mieszaniec. Bo gdy gołąb ma nr. tel. nie ma problemu. Jeśli nie posiada nr. tel. Leci z moim nr. tel. A gdzie trafi to nie mój problem. Zazwyczaj dzwonią właściciele lub osoby nie mające nic wspulnego z pocztowymi. Cała przyjemność w tym że ktoś zadzwoni i podziękuje za opiekę. Jednak to żadkość.
Więc należą się słowa uznania dla Ciebie że taka szybka reakcja jest z twojej strony.
A inny ma w poważaniu bo jest zmęczony. Pozdrawiam.
mario1111

WysłanyWysłany: Pon Kwi 23, 2018 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie jak nie ma Ryska i Brayana to czepiacie się innych o byle za przeproszeniem "gówno". Jeżeli dalej tak będzie to tu nikt nie będzie nic pisał, bo i po co!

Nie będę komentował wpisu kol. Wiesława bo myślę, że się jeszcze nie obudził jak to pisał, a po niedzieli może być różnie :-)

Po postach kolegów - Wiarusa i Spokojnego może część zrozumiała moją wiadomość. DL.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Kwi 24, 2018 6:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ciśnie się mi tu na usta pewna scena z chłopaków do wzięcia: mario Ty draniu oddaj gołębia.
probert81

WysłanyWysłany: Wto Kwi 24, 2018 9:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy7 nie wiem co ci ciśnie ale w chłopakach do wzięcia jest Rysiek ty draniu...
Mario widzisz jak to miło jest ,a przypomnę ci jak wyzywałeś tu któregoś z chłopaków od żydów bo pojechał odkupić tipesy z likwidowanej hodowli i przy okazji kupił swojego tipesa że swoim nr telefonu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: