Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 15:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
oszust z piaseczna
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
bienieklos

WysłanyWysłany: Czw Maj 03, 2018 14:59
PostTemat postu : oszust z piaseczna
Odpowiedz z cytatem

uwaga na oszusta!!!!! Robert Łagowski z piaseczna pod Warszawą producent gołebnikow oraz wyrobów z drewna przestrzegam przed tą osobą z mojej wiedzy facet oszukał i wciąż oszukuje wielu kolegów w kraju i za granicą jest wielu producentów których mogę szczerze polecić których produkty są lepiej wykonane i z lepszego materiału a od tamtego Pana państwa przestrzegam ostrzegam i wystrzegam. w krótce podam numery telefonów do osób pokrzywdzonych przez Pana Roberta Łagowskiego. Pozdrawiam baba jaga
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
bahnko

WysłanyWysłany: Czw Maj 03, 2018 17:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mógł byś coś więcej napisać na ten temat ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
161najcul

WysłanyWysłany: Czw Maj 03, 2018 18:16
PostTemat postu : ESP
Odpowiedz z cytatem

oddz Nysa 2 PL 0456 15 11392 zablakana!!!
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Maj 03, 2018 19:20
PostTemat postu : Re: oszust z piaseczna
Odpowiedz z cytatem

bienieklos napisał:
uwaga na oszusta!!!!! Robert Łagowski z piaseczna pod Warszawą producent gołebnikow oraz wyrobów z drewna przestrzegam przed tą osobą z mojej wiedzy facet oszukał i wciąż oszukuje wielu kolegów w kraju i za granicą jest wielu producentów których mogę szczerze polecić których produkty są lepiej wykonane i z lepszego materiału a od tamtego Pana państwa przestrzegam ostrzegam i wystrzegam. w krótce podam numery telefonów do osób pokrzywdzonych przez Pana Roberta Łagowskiego. Pozdrawiam baba jaga

Wszystko ok kolego bienieklos konkrecja jak na babę jagę dość rozgarnięta Zapomniałeś tylko dodać kto nas ostrzega przestrzega i wystrzega Bo pisanie czyjegoś imienia i nazwiska przychodzi ci bardzo łatwo gorzej już ze swoim A wiec abyś był wiarygodny bo oczerniasz publicznie to przedstaw się i opisz w jaki sposób zostałeś oszukany W przeciwnym razie to zwykły bełkot nadający się do natychmiastowego usunięcia
bienieklos

WysłanyWysłany: Pią Maj 04, 2018 3:44
PostTemat postu : oszust z piaseczna
Odpowiedz z cytatem

Witam więc Robert Łagowski w ubiegłym roku wziął zaliczki od moich znajomych Szwedów po 5000tysiecy golebniki miały być do końca marca wspomnę że na młode gdzie co tydzień zmieniał daty przyjazdu .Na dzień dzisiejszy nie odbiera tylko pisze SMS ja to poleciłem więc ludzie dzwonią do mnie ponieważ byłem tłumaczem a baba jaga to nie ja tylko ten post znalazłem jakiś czas temu i tylko to udostempnilem moje imię to Dariusz Bieniek .Bieniekfamily.com nie ukrywam się 😁
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
bahnko

WysłanyWysłany: Pią Maj 04, 2018 5:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja sam osobiście mam zbudowany gołębnik od p. Roberta . I fakt sam czekałem na gołębnik dłużej 2 mies. Ale ja zrobiłem inaczej. Miałem umowę na meila jak p.Robert przestał odbierać telefon przedstawiłem mu sprawę , że jeżeli się nie określi z wykonaniem zamówienia to zakładam mu sprawę cywilno- prawną i już. Idziesz na policję drukujesz umowę którą ci wysłał , podajesz link z OLX , podkreślasz w zeznaniach że ww osoba pobiera pieniądzę tzw zadatek a nie wywiązuje się ze zlecenia które jest przedstawione w umowie , a na OLX się ogłasza i kolega ma Ciepło.
bienieklos

WysłanyWysłany: Pią Maj 04, 2018 6:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no właśnie 2 miesiące a ludzie nie mają gdzie młodych odsadzic umowy nie mam ale zlecenie przez SMS i maile oraz przelewy mam a gościu wszystkim w koło kasę wisi i nikt mu materiałów nie chce sprzedać 😔
bahnko

WysłanyWysłany: Pią Maj 04, 2018 6:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłem w tym roku cele z renomowanej firmy tak słyszałem Szymex. I sam musiałem coś zbudować bo firma Szymex olała mnie dokumentnie . W przeciągu 3 tyg miały być cele a ja 2 tyg pózniej połączyłem ptaki bo oczywiście firma Szymex się nie wywiązała i przestała odbierać tel. Także firma Szymex to nic dobrego nie polecam!!!!!
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Maj 04, 2018 7:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ok niech i tak będzie jak piszesz kolego bienieklos Zastanawia mnie tylko jedno zdanie zawarte w tej wypowiedzi A mianowicie ( jest wielu producentów których mogę szczerze polecić których produkty są lepiej wykonane i z lepszego materiału ) A następnej wypowiedzi piszesz ( Ja to poleciłem więc ludzie dzwonią do mnie ponieważ byłem tłumaczem ) Gdzie tu sens i logika aby polecać coś co jest partactwem A jeszcze wcześniej ze post nie jest twój tylko go znalazłeś Sorry że się czepiam Ale należę do tego gatunku Homo sapiens u którego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik Nie uznaje partactwa dlatego takie wpisy do mnie nie docierają Nie twierdze że tak nie było bo sprawy nie znam To ze 80% tego kraju to jeden wielki przekręt To był czas przywyknąć Ale czy ten wpis należy do tych 80 % Hmm Wiele tu nie jasności i czy to nie aby walka o koryto Nie wnikam i nie chce wiedzieć Pozdrawiam i Powodzenia
bienieklos

WysłanyWysłany: Pią Maj 04, 2018 7:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spokojny 24 nie lubię się rozpisywać ale jak pisałem ten post znalazłem jakiś czas temu i pokazałem to temu Robertowi Lagowskiemu i prosiłem żeby mnie w h...ja nie zrobił bo to udostępnie no i kolega mnie zrobił i poszło
Ja mam koryto swoje gdzie się karmię gostek zabrał zaliczki i gołebnikow Szwedy nie mają 😔😔😔
zbigniew781

WysłanyWysłany: Sob Maj 05, 2018 19:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ciekawe cz kupiłbyś towar po takim ogłoszeniu, jeden z drugim podziękować za ostrzeżenie bo coraz to więcej oszustów w naszych kręgach DL
buła

WysłanyWysłany: Sob Maj 05, 2018 19:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spokojny nie wiem po co Ty się tu wtrącasz nie wiesz o co chodzi nie znasz tematu na żywo a chcesz być najmądrzejszy nie wiesz to się nie udzielaj.
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Maj 05, 2018 20:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zbigniew781 napisał:
Ciekawe cz kupiłbyś towar po takim ogłoszeniu, jeden z drugim podziękować za ostrzeżenie bo coraz to więcej oszustów w naszych kręgach DL

Kolego zbigniew781 a ja odpowiem ci pytaniem na pytanie Ponieważ myślę że twoja wypowiedz była kierowana do mnie A czy poleciłbyś Obcokrajowcom kogoś wiedząc ze to wykonanie jest marne i z marnego materiału

Przeczytaj te dwa zdania w wypowiedzi powyżej to może coś zrozumiesz

( jest wielu producentów których mogę szczerze polecić których produkty są lepiej wykonane i z lepszego materiału ) A następnej wypowiedzi pisze ( Ja to poleciłem więc ludzie dzwonią do mnie ponieważ byłem tłumaczem

Internet to taka publiczna dzi---ka która potrafi skutecznie obesrać każdego gdyż ktoś kiedyś tworząc ten twór nie pomyślał co może zrobić brzytwa w rekach małpy Ja jak zauważyłeś w wypowiedzi wyżej tego nie oceniam bo sprawy nie znam i nie chcę znać i daleko mi do oceniania innych Gdyż od tego są sądy na ziemi a Bóg w niebiosach dobrych lotów
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Maj 05, 2018 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

buła napisał:
Spokojny nie wiem po co Ty się tu wtrącasz nie wiesz o co chodzi nie znasz tematu na żywo a chcesz być najmądrzejszy nie wiesz to się nie udzielaj.

Buła temat został napisany na publicznym forum i każdy ma prawo wypowiedzi A czy ja się udzielam czy nie to już nie twój interes Poczytaj dokładnie to może coś zrozumiesz Choć wątpię
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sob Maj 05, 2018 21:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie potrafię przyglądać się na zło.
Być może ta historia ma i drugie dno.
"Obrońca" pozytywnie broni tu ofiary.
Nikt sprawy nie rozpoznał a już żądają kary.
Ja też nie łatwowierny i sprawie tej nie wierze.
Za mało tu dowodów fantazja góre bierze.
Jak pisze tu Kolega Internet taka Pani.
Co za parę groszy nawet i zcygani.
Więc komu tu dać wiarę niech "świadek" się wypowie.
Czy świadeg wiarygodny to Sedzia już odpowie.
Bo sprawę na Wokandę z pozwu Cywilnego.
I wyrok niech zapadnie jeśli wina Jego.
Ja wiem że krew zalewa jak widzi się oszusta.
Jenak brak dowodów to jest mowa pusta.

Pozdrawiam Szanowny Panie Spokojny.
Tu bitwę można wygrać jednak żadko wojny.
Udanych Lotów Życzę.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: