Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 21:02 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nowa strona pzhgp.pl i nowe forum
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pzhgp
Site Admin

WysłanyWysłany: Wto Maj 22, 2018 18:55
PostTemat postu : Nowa strona pzhgp.pl i nowe forum
Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór

Miło mi poinformować, iż została utworzona nowa strona
www.pzhgp.pl - udoskonalona, dostosowana do urządzeń mobilnych przez które coraz częściej jest odwiedzana, tak więc będzie łatwiej i czytelniej.

W nowej stronie utworzone zostało również zintegrowane z nią nowe forum www.pzhgp.pl/forums. Chciałbym aby docelowo nowe forum zastąpiło to forum. Mam prośbę abyście przez kilka dni przetestowali funkcjonalność nowego forum - prosiłbym o tworzenie nowych tematów do rozmów na nowym forum. Czekam na opinie pod tym postem. Po kilku dniach chciałbym wyłączyć możliwość dyskusji na tym forum, a pozostawić wyłącznie możliwość jego przeglądania, czytania.

Na nowej stronie i nowym forum znajduje się odrębny system logowania zupełnie niezwiązany z utworzonymi kontami na tym forum, w związku z czym prosiłbym o utworzenie tam nowych kont. Proces rejestracji jest dużo łatwiejszy i z pewnością nie będzie przysparzał problemów nowym użytkownikom.

Pozdrawiam
Administrator
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Georg

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 6:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak tak ,czytać ,nie dyskutować , jak na Białorusi
pawel0196

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 10:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kompletna glupota z nowym forum. Nie wiem czemu ma to sluzyc to nowe forum, nieatrakcyjne bez niczego ciekawego. Nalezalo jak cos to udoskonalic to forum. Brak przenoszenia obecnych kont to szczyt glupoty bo teraz kto pierwszy to lepszy i moze sie podszyc pod obecnych teraz na forum aktywnych uzytkownikow, ludzie maja kontakty ze soba poprzez priv i teraz co. Moze za duzo nagromadzilo sie na forum niewygodnych tematow i niby mozna bedzie czytac az nagle tak jak teraz pstryk i forum zniknie. Ja proponuje dodac do forum nowy dzial PYTANIA DO ZARZADU PZHGP ale do tego trzeba miec troche odwagi by pozniej w nim odpowiadac hodowcom
wojtekk

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie ,nie wiem jak koledzy ale ja niemogę się zalogować .Ani nie przyjmuje hasła ani nie można go zmienić! A strona mogła być trochę bogatsza graficznie a jest szara nie przyciąga uwagi .
wkic

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

super bez problemu.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 19:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stare, nowe,czemu i komu ma to służyć :?: Stronka tak jak koledzy zauważyli uboga ,widocznie w budżecie zabrakło pieniędzy na kolorystykę.Większość hodowców wchodziła tu po to by poczytać ,bo nic ciekawego po za starym forum tu nie ma.Choć nie reprezentujemy tu wysokiego poziomu intelektu,i to co pisaliśmy nie było najwyższych lotów ,pomimo to była to jedyna rzecz dla której warto było tu wejść.Jak widać i wolność słowa hodowców próbuje się wyciszyć,no cóż prawda często boli.
roman11

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej zmieńcie tę stronę, bo wygląda jak klepsydra.
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 20:26
PostTemat postu : Re: Nowa strona pzhgp.pl i nowe forum
Odpowiedz z cytatem

pzhgp napisał:
Dobry wieczór

Miło mi poinformować, iż została utworzona nowa strona
www.pzhgp.pl - udoskonalona, dostosowana do urządzeń mobilnych przez które coraz częściej jest odwiedzana, tak więc będzie łatwiej i czytelniej.

W nowej stronie utworzone zostało również zintegrowane z nią nowe forum www.pzhgp.pl/forums. Chciałbym aby docelowo nowe forum zastąpiło to forum. Mam prośbę abyście przez kilka dni przetestowali funkcjonalność nowego forum - prosiłbym o tworzenie nowych tematów do rozmów na nowym forum. Czekam na opinie pod tym postem. Po kilku dniach chciałbym wyłączyć możliwość dyskusji na tym forum, a pozostawić wyłącznie możliwość jego przeglądania, czytania.

Na nowej stronie i nowym forum znajduje się odrębny system logowania zupełnie niezwiązany z utworzonymi kontami na tym forum, w związku z czym prosiłbym o utworzenie tam nowych kont. Proces rejestracji jest dużo łatwiejszy i z pewnością nie będzie przysparzał problemów nowym użytkownikom.

Pozdrawiam
Administrator

Poprostu klasa Światowa.
Jak ARTURO pisał i prosił o wyjaśnienie to mieliście mnie i Polskich Hodowców w dupie.
A teraz lament zmiany budzenie się = szczególy poniżej
http://www.forum.pzhgp.pl/viewtopic.php?t=27859
Ale lepiej później niż wcale.
Wprowadźcie wreszcie zasady, aby nie było kilku kont - jak macie wątpliwości poczytajcie moje posty i pomimo że są sprzed 25 maja 2018 od kiedy będzie obowiązywać RODO
i na koniec pytanie? Kto jest Inspektorem naszych danych - proszę sie nie wstydzić swoich danych osobowych.
Kilka lat tu pisałem, nieraz niewdzięczne role odgrywałem, ale dziś jak mi przyjdzie opuścić to forum to przynajmniej na tarczy.
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Maj 24, 2018 20:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Stare, nowe,czemu i komu ma to służyć :?: Stronka tak jak koledzy zauważyli uboga ,widocznie w budżecie zabrakło pieniędzy na kolorystykę.Większość hodowców wchodziła tu po to by poczytać ,bo nic ciekawego po za starym forum tu nie ma.Choć nie reprezentujemy tu wysokiego poziomu intelektu,i to co pisaliśmy nie było najwyższych lotów ,pomimo to była to jedyna rzecz dla której warto było tu wejść.Jak widać i wolność słowa hodowców próbuje się wyciszyć,no cóż prawda często boli.

Widzisz Kolego Wiarus jak kończy się pewna epoka?

http://www.forum.pzhgp.pl/viewtopic.php?t=27859

Od jutra czyli 25 maja nie możemy napisać ,że ktoś jest burak, czy fiut złamany.
A wszyscy mi nie wierzyli- nawet łacznie z Twoją osobą.
I tu był zonk.
A kiedyś pisałem, że szanuję Twoją osobę i to dalej podtrzymuję.
Pozdrawiam wszystkich niedowiarków.
Z poważaniem
ARTURO
Georg

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 6:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie przyjmuje loginu, nie przyjmuje hasła , nie to nie , fakt że strona wygląda jak klepsydra po śmierci , tylko czyjej , chyba tej strony .Żegnam .
wojtekk

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Drogi administratorze na tel z androidem nie działa ,zalogować dalej się nie można .Nie można było w własnym gronie sprawdzić jak to działa ,a teraz trudno to wytłumaczyć forumowiczom którzy się denerwują .
mod_02

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 11:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wojtekk napisał:
Drogi administratorze na tel z androidem nie działa ,zalogować dalej się nie można .Nie można było w własnym gronie sprawdzić jak to działa ,a teraz trudno to wytłumaczyć forumowiczom którzy się denerwują .

Należy się zarejestrować w nowym Forum.
Po zarejestrowaniu zostaje przesłany link aktywujący .
Należy sobie zmienić hasło lub zapamiętać to co system wygeneruje.

Sprawdzone na androidzie działa zarówno strona jak i forum.

To forum będzie dostępne w ograniczony przedziale czasowym.

Powody zamknięcia tego forum są tu: http://www.pzhgp.pl/forum/memberlist.php
proszę zmienić w prawym górnym rogu Porządek Rosnąco na Malejąco i kliknąć Sortuj.
Zobaczycie Państwo jak to forum było atakowane przez "roboty" do zamieszczania wpisów i ile pracy było z administrowaniem i moderowaniem.
Miłej lektury myślę , że 100 stron wystarczy zobaczyć by poznać ile odparliśmy ataków.

Ostatnio zmieniony przez mod_02 dnia Pią Maj 25, 2018 12:02, w całości zmieniany 1 raz
mariusz1976

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 11:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam .mam pytanie mój stary loging nie działa nie mogę się zalogowa.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mod_02 napisał:
wojtekk napisał:

Należy się zarejestrować w nowym Forum.
Po zarejestrowaniu zostaje przesłany link aktywujący .
Należy sobie zmienić hasło lub zapamiętać to co system wygeneruje.

Sprawdzone na androidzie działa zarówno strona jak i forum.

To forum będzie dostępne w ograniczony przedziale czasowym.

Powody zamknięcia tego forum są tu: http://www.pzhgp.pl/forum/memberlist.php
proszę zmienić w prawym górnym rogu Porządek Rosnąco na Malejąco i kliknąć Sortuj.
Zobaczycie Państwo jak to forum było atakowane przez "roboty" do zamieszczania wpisów i ile pracy było z administrowaniem i moderowaniem.
Miłej lektury myślę , że 100 stron wystarczy zobaczyć by poznać ile odparliśmy ataków.

Może więc medal jaki przysługuje koledze,pamiętamy doskonale te odpierane ataki :) Tak więc,, bój nasz ostatni"
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 19:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stare forum było super,nie to co teraz
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: