Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 22, 2018 0:58 Zobacz posty bez odpowiedzi
Listy konkursowe Belgijskie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Donica208

WysłanyWysłany: Sro Sie 22, 2018 14:24
PostTemat postu : Listy konkursowe Belgijskie
Odpowiedz z cytatem

Koledzy czy moze ktoś podesłać link gdzie mogę sprawdzić listy konkursowe z
belgi
Pozdr
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Sie 22, 2018 17:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A czy jaki belg zawitał.
Że kolega tak zapytał.
Bo czytając to pytanie.
Można żec by mości panie.
Że masz w domu niewolnika.
I ciekawość cię przenika...???
Donica208

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 6:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego nie zawitał żaden Belg
Tylko chce sprawdzić jak lata jeden hodowca gdyż poważnie myśle o nabyciu kilku golebi z jego hodowli
Pozdr
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 16:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A nie prościej by było u hodowcy zapytać ,lub u przedstawiciela polskiego, większość z tych hodowców ma takie nie formalne przedstawicielstwa .Albo latają na naszych ,,W G,,

wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 18:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tu znajdziesz.
https://www.pipa.be/pl
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
A nie prościej by było u hodowcy zapytać ,lub u przedstawiciela polskiego, większość z tych hodowców ma takie nie formalne przedstawicielstwa .Albo latają na naszych ,,W G,,

Widzisz Kolego w chłopa cięcie też zajecie.
I to śa hodowcy piszący na forum.
Lubie piłkę nozną - i tu takie porównanie np. HANNOVER 96 - czołowy klub Bundesligi - HODOWCA 51 czołowy forumowicz.
I jedno wspólne pytanie - sezon przed każdym z nich, tylko jak go rozegrają?
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
mirek2001 napisał:

Lubie piłkę nozną - i tu takie porównanie np. HANNOVER 96 - czołowy klub Bundesligi - HODOWCA 51 czołowy forumowicz.

Rzeczywiście pieprzysz farmazony,widać że naprawdę dekiel coś ci odwala. Ty nie jesteś jak piszesz forumowicz, lecz taki przysłowiowy wioskowy głupek który zawędrował tutaj przez pomyłkę na forum,
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 20:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
mirek2001 napisał:

Rzeczywiście pieprzysz farmazony,widać że naprawdę dekiel coś ci odwala. Ty nie jesteś jak piszesz forumowicz, lecz taki przysłowiowy wioskowy głupek który zawędrował tutaj przez pomyłkę na forum,

I znowu ubliżasz- żebys nie cierpiał
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 21:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO nie ubliżam stwierdzam tylko fakty na podstawie Twoich wpisów.I nie strasz bo już się posikałem.WIĘC JESZCZE RAZ TOBIE POWTÓRZĘ NIE TYKAJ MNIE NIE BĘDZIESZ TY TYKANY. Co ARTURO proste.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Sie 24, 2018 20:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO nie ubliżam stwierdzam tylko fakty na podstawie Twoich wpisów.I nie strasz bo już się posikałem.WIĘC JESZCZE RAZ TOBIE POWTÓRZĘ NIE TYKAJ MNIE NIE BĘDZIESZ TY TYKANY. Co ARTURO proste.

Jeden z wcześniejszych wpisów--Arturo dziękuję ślicznie za zwrócenie mi uwagi na pisownie,mam 67lat i już dawno skończyłem edukację i zdarzają się pomyłki.Więc tacy ludzie jak Ty są potrzebni choćby dlatego by zwracać uwagę na pisownie po co kaleczyć naszą pisownie. Teraz druga sprawa chyba też się ze mną zgodzisz ,forum jest dla wszystkich,mogą wyrażać swoją opinie i Ci bardzo inteligentni jak Ty i tacy głupcy jak ja. I co Arturo chyba zgodzisz się ze mną. Co do samiczki żeby nie było żadnego zakłamania na zakup kontuzjowanej samiczki wyraziłem po zmianie ceny zgodę.Ale oszukany czuję się z powodu rodowodu.A wyraziłem to na tym forum dla przestrogi może to i Tobie Arturo się kiedyś przydać.//
I to naprawdę nie moje słowa.
Faktycznie jestem młodszy, ale nic złego nie tworzę.
Nie wyzywamy- no i z tym sikaniem cos trzeba zrobić.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 0:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="ARTURO"][quote="hodowca51"]ARTURO nie ubliżam stwierdzam tylko fakty na podstawie Twoich wpisów.I nie strasz bo już się posikałem.WIĘC JESZCZE RAZ TOBIE POWTÓRZĘ NIE TYKAJ MNIE NIE BĘDZIESZ TY TYKANY. Co ARTURO proste.[/quote]

Jeden z wcześniejszych wpisów--Arturo dziękuję ślicznie za zwrócenie mi uwagi na pisownie,mam 67lat i już dawno skończyłem edukację i zdarzają się pomyłki.Więc tacy ludzie jak Ty są potrzebni choćby dlatego by zwracać uwagę na pisownie po co kaleczyć naszą pisownie. Teraz druga sprawa chyba też się ze mną zgodzisz ,forum jest dla wszystkich,mogą wyrażać swoją opinie i Ci bardzo inteligentni jak Ty i tacy głupcy jak ja. I co Arturo chyba zgodzisz się ze mną. Co do samiczki żeby nie było żadnego zakłamania na zakup kontuzjowanej samiczki wyraziłem po zmianie ceny zgodę.Ale oszukany czuję się z powodu rodowodu.A wyraziłem to na tym forum dla przestrogi może to i Tobie Arturo się kiedyś przydać.//
I to naprawdę nie moje słowa.
Faktycznie jestem młodszy, ale nic złego nie tworzę.
Nie wyzywamy- no i z tym sikaniem cos trzeba zrobić.[/quote]

Widać że naprawdę brak Tobie inteligencji, słodziutki jak byś się dobrze wczytal w to co napisałem doszedł byś do wniosku że było to w formie ironicznej na Twoją uwagę na moją pisownie. Wiesz jakie mam zdanie o Tobie ,a jak zdążyłem zauważyć nie tylko ja mam takie zdanie. Jak byś był taki mądry i inteligentny za jakiego chcesz tutaj na tym forum uchodzić już dawno przerwał byś tą zabawę by nie być dalej lekceważony i w pewnym stopniu poniżany. Ale widać że to Ciebie rajcuje kolego.Co do sikania to ja kolego sikam na ciebie i twoje straszenie. Wiesz kolego chodzi takie powiedzenie ,, Naplujesz na k.... to powie że deszcz pada. Jeżeli moje posty są wobec Ciebie agresywne to po co odpowiadasz na nie. Przecież sam z swoimi postami bym nie polemizował.Ale jak już stwierdziłem to Ciebie to rajcuje i nie ma żadnej siły byś przestał. Jesteś dla mnie mniej niż zero, a z zerem się nie dyskutuje,więc jest to ostatni wpis na odpowiedz na Twoje posty. Jak się mówi Mądry głupiemu powinien ustąpić.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 5:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca 51 - tak czytam i czytam co wypisujesz i dwie rzeczy przychodzą mi do głowy :
1 )wcale nie masz ponad 60 lat
2) pozostał Ci uraz po tym jak Cię Pawelec wyłoił
ad1 zachowujesz się jak smarkacz BO NA STARSZEGO CZŁOWIEJA TO NIE PRZYSTOJI !!!
ad2 jak potrzebowałeś wsparcia przy przepychankach z P...... INACZEJ ĆWIERKAŁEŚ ........
ODPUŚĆ CZŁOWIEKU BO ŻÓŁĆ CI SIĘ ROZLEJE (JAK TEGO JUŻ NIE ZROBIŁA ) BO Z TEJ ZŁOŚCI TO CI SIĘ ARTKI POMYLIŁYYYY .....:(
TO TAK JAK GREGOR 46 NAPISAŁ TO FORUM O GOŁEBIACH.
Jeśli chcesz wypełnić pustkę po ......... (tych kolegach co z wszystkimi wojowali ) i w ten sposób zaistnieć to chyba nie tak :(
Ignorowało się wpisy R..... m
oże i czas zacząć traktować przedmiotowo ciebie ...........
ZDAJE SOBIE SPRAWE ŻE NIE POZOSTAWISZ TEJ WYPOWIEDZI BEZ RIPOSTY NO ALE CÓŻ...........
ARTURO POZDRAWIAM TRZYMAJ SIĘ !!;))

ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 7:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
hodowca 51 - tak czytam i czytam co wypisujesz i dwie rzeczy przychodzą mi do głowy :
1 )wcale nie masz ponad 60 lat
2) pozostał Ci uraz po tym jak Cię Pawelec wyłoił
ad1 zachowujesz się jak smarkacz BO NA STARSZEGO CZŁOWIEJA TO NIE PRZYSTOJI !!!
ad2 jak potrzebowałeś wsparcia przy przepychankach z P...... INACZEJ ĆWIERKAŁEŚ ........
ODPUŚĆ CZŁOWIEKU BO ŻÓŁĆ CI SIĘ ROZLEJE (JAK TEGO JUŻ NIE ZROBIŁA ) BO Z TEJ ZŁOŚCI TO CI SIĘ ARTKI POMYLIŁYYYY .....:(
TO TAK JAK GREGOR 46 NAPISAŁ TO FORUM O GOŁEBIACH.
Jeśli chcesz wypełnić pustkę po ......... (tych kolegach co z wszystkimi wojowali ) i w ten sposób zaistnieć to chyba nie tak :(
Ignorowało się wpisy R..... m
oże i czas zacząć traktować przedmiotowo ciebie ...........
ZDAJE SOBIE SPRAWE ŻE NIE POZOSTAWISZ TEJ WYPOWIEDZI BEZ RIPOSTY NO ALE CÓŻ...........
ARTURO POZDRAWIAM TRZYMAJ SIĘ !!;))

Kolego Mirku ja już temu asorowi napisałem, z którego to juz konta ludzi obraża.
Ja na jego miejscu to bałbym się do lodówki zajrzeć bo mu Arturo wyskoczy,
Tylko dlaczego oni nie sa tacy mądrzy jak trzeba pokazać klasę.
Napiszę tak wielu hodowców na tym forum już nie pisze, wielu od nas odeszło, ale swoim postepowaniem i inteligencją pozostawili wiele miłych wspomnień.
ŚP Kolega BOK98 Leszek Chotomski- nie ma Go wśród nas już sporo, ale zawsze pamięć o Nim pozostanie i nieraz tak się zastanawiam i myślę, że dobrze, że On nie widzi kolejnej chamskiej gęby, która stara zwać się Hodowcą knując teorie spiskowe
sylwek59

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 11:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo
Z całym szacunkiem ale ty krystalicznie czysty to też nie jesteś... Zdazylo mi się przeczytać nie jeden mocno hamski Twój wpis. Zwazajmy na to co sami piszemy, to inni nie będą nam zwracać uwagi.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 14:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:
Arturo
Z całym szacunkiem ale ty krystalicznie czysty to też nie jesteś... Zdazylo mi się przeczytać nie jeden mocno hamski Twój wpis. Zwazajmy na to co sami piszemy, to inni nie będą nam zwracać uwagi.

Kolego nikt nie jest ideałem, ale zapewniam Cię, że za niewinność op..ru się nie dostaje.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: