Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Sie 24, 2019 20:05 Zobacz posty bez odpowiedzi
Selekcja
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 9:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zen0171 napisał:
Czy w każdym wątku musi doiminować kłótnia naszych dwóch Kolegów. Dlaczego nie dacie spokój, czy nie lepiej wziąć w rękę szpachelkę i posprzątać naszym pupilom?
Nie staje po żadnej ze stron gdyż obaj zagalopowaliście we wzajemnym obrażaniu. Nie jestem sędzą i nim nie zamierzam być. Mogę Was tylko prosić o to byście dali nam na tym forum podyskutować o hodowli gołębi pocztowych. To nie jest moralizowanie tylko prośba o chwile spokoju.
Dobry lot wszystkim bez wyjątku :-)

Sam podjąłeś ten temat,odnośnie gregora46,ja tylko przypomniałem arturowi o jego kłamstwach w odpowiedzi na twój post. Więc spadaj na drzewo z twoimi pierdołami i sam zabierz się za sprzątanie gołębnika.A jaką ja mam o kimś opinię to jest wyłącznie moja sprawa ja w twoje się nie wtrącam. Czym ty tu chcesz zaimponować, bo mi niczym.Sam dajesz powód do dyskusji a póżniej pieprzysz pierdoły.Więc spadaj koleś nie ucz mnie jak mam postępować. Pasuje tobie czy nie,ja przedstawiam pewne sprawy krótko i strzeże. Dobry lot z wyjątkami i zdejm czapeczkę bo cię uwiera.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 9:48
PostTemat postu : MIŁE SPOTKANIE
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......bardzo lubię i z wielką przyjemnością oglądam filmy opisujące hodowle,loty,uroczystości i wszystko związane z naszym sportem.Obejrzałem również film z uroczystości wręczenia nagród w Czersku.Impreza piękna,właściciel stanął na wysokości zadania,jednak kilka osób przeszkadzało,zachowywało się niegodnie i po prostu psuło piękną atmosferę,hałasem i rykami.Miło było zobaczyć przyjeżdżającego z daleka Pana gregora46.który sporo nagród odebrał,a także,co wyjątkowo miłe odebrał nagrodę od hodowców oddziału za pomoc przy nabyciu kabiny.Słowa szacunku i uznania za to.Koledzy mirek2001 i zeno0171 miłośnicy pszczelarstwa.Podziwiam szczerze.jestem pełen uznania i szacunku dla Was za waszą pasję i oddanie,ale nigdy na to bym nie poszedł by gołymi rękami rozładowywać luzem na stacji wagon pszczół.Jak Wy to potraficie robić.Ciarki mnie przechodzą na samo już o tym pisanie,a co dopiero się w to angażować.Pozdrawiam serdecznie w pochmurny i dżdżysty dzionek i oby niedziela była piękna,słoneczna i wreszcie zakończyła te zupełnie nikomu nie potrzebne docinki i kłótnie,co już tu wszystkim przeszkadzają.Z szacunkiem i poważaniem i do miłego spotkania w Sosnowcu i w Poznaniu Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 13:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz Szanowny Kolego zen0171 ja w twoich wpisach nic złego nie widzę miło się czyta i pełna kultura a mimo to jest to niewygodne i wulgarne słowa kierowane w twoją stronę mają na celu zniechęcić cię do pisania tu na forum . I zupełnie się z Tobą zgadzam każdy temat musi być zdominowany a gdy ktoś nadepnie na odcisk jest atakowany.
Pozdrawiam .
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 13:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , wiesz ja ci naprawde wspulczuje , ty w twojej glupocie , jestes naprawde Asem , ty mie wogöle nie znasz , nie wiesz jakim jestem CZlowiekem , ja ci napisze , ci ktörzy mnie znajo , idac az do zarzadu glöwnego , uwarzajo mnie za czlowieka , ktöry udziela sie spolecznie , jest szczery , pomaga bezinteresownie innym , spelnia ruzne funkcje , ta twoja wersja , to cos nie tak , piszesz Mistrzem mozna byc , ps ja naprawde nie chce chwalic , ale tobi musze otworzyc oczy , ja jestem CZlowiekem , i mistrzem bylem mistrzem w 4 ruznych oddzialach , i duzo wiecej dobrych miejsc , mialem ptaka na olimpiadzie w Bruksely , moja samica zdobyla srebrny - Medal w druzynie Niemiec w Standarcie , ty nie musisz stac w kolejce za moimy ptakami , ja takim jak ty nie dal bym golebia do reki , nie wiadomo co moglo by sie zdarzyc , wiec nie musisz liczyc na gratisy , tobie niejednokrotnie przydala by sie Gumowa Cela , w niej möglbys sie wyreagowac , moze to by ci pomoglo . dobry lot Gregor , ps Zenon ignoruj wypowiedzi takich Palantöw .
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 13:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Widzisz Szanowny Kolego zen0171 ja w twoich wpisach nic złego nie widzę miło się czyta i pełna kultura a mimo to jest to niewygodne i wulgarne słowa kierowane w twoją stronę mają na celu zniechęcić cię do pisania tu na forum . I zupełnie się z Tobą zgadzam każdy temat musi być zdominowany a gdy ktoś nadepnie na odcisk jest atakowany.
Pozdrawiam .

Jeżeli nić nie widzisz kolego to proponuję okulistę,wiem że jesteś specjalistą od maślenia innym to już twoja sprawa i twój problem.ja piszę tak jak to widzę ostro bo ostro ale dobitnie i zgodnie z prawdą nie owijając nic w bawełnę. Mógłbym to owijać w różowy papierek ,ale pozostawiam to tobie masz większą praktykę od mnie.Ja mój wpis kierowałem zupełnie do innej osoby, i przytoczyłem fakt prawdziwy fakt nie oszczerstwa.Tak ten osobnik wyraził się o gregorze46 a póżniej zaprzeczał. A gdzie drwa rąbią tam trzaski
lecą i oberwało się twojemu uciemiężonemu za głupie przytyki.A gdzie kogo mam to moja sprawa i mogę tylko to potwierdzić. Każdy może tu zamieszczać swoje odczucia i poglądy i nikogo do tego nie zniechęcam.Ale trzeba się z tym liczyć że może być na to dość krytyczna odpowiedz.Czy to jest takie trudne do zrozumienia. Cześć druhu nie martw się będzie lepiej nie ma co przeżywać życie nie lubi zastoju.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Lis 05, 2018 13:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do kol. Wieslawa P. aby wysłał mi swój adres i telefon na pw. W celu wysylki szczepu W.W777 , ponieważ żadne wywózki ani jastrzębie czy sokoly nie pomagają mi w selekcji. DL.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lis 05, 2018 14:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WIĘC JA CI DORADZE IDZ ŚLADAMI VANDENABEELE I ZRÓB TOTALNĄ WYPRZEDAŻ I NIE KRĘĆ DUPY POŻĄDNYM LUDZIOM !!!!

WysłanyWysłany: Pon Lis 05, 2018 16:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Zwracam się do kol. Wieslawa P. aby wysłał mi swój adres i telefon na pw. W celu wysylki szczepu W.W777 , ponieważ żadne wywózki ani jastrzębie czy sokoly nie pomagają mi w selekcji. DL.

Sobota 2 Listopada gdzie byłeś Kolego czekałem z gołębiami do 9 gdz. W Rzeszowie dokładnie w Załężu na polanie I ani śladu po siwym7 miało być wspulne wypuszczenie gołębi moje leciały a twoje gdzie przegrałeś czarnego i teraz masz go wysłać na adres podany na PW. TAKA BYŁA UMOWA KOLEGO. Możesz wysłać na mój koszt do 30zł bo tak wysyłają na Grupie na fejsie. No to czekam.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Lis 05, 2018 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:

Słuchaj co to za Wiesław P.- jakiś kolega spod celi?
Napisz konkretnie o kogo chodzi.
Bo na forum PZHGP to raczej porządni hodowcy.
Więc szukaj dalej.
A najlepiej puść kota do tych asiorów- tylko pilnuj żeby sobie zebów nie połamał.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Lis 05, 2018 19:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo , wiesz ja ci naprawde wspulczuje , ty w twojej glupocie , jestes naprawde Asem , ty mie wogöle nie znasz , nie wiesz jakim jestem CZlowiekem , ja ci napisze , ci ktörzy mnie znajo , idac az do zarzadu glöwnego , uwarzajo mnie za czlowieka , ktöry udziela sie spolecznie , jest szczery , pomaga bezinteresownie innym , spelnia ruzne funkcje , ta twoja wersja , to cos nie tak , piszesz Mistrzem mozna byc , ps ja naprawde nie chce chwalic , ale tobi musze otworzyc oczy , ja jestem CZlowiekem , i mistrzem bylem mistrzem w 4 ruznych oddzialach , i duzo wiecej dobrych miejsc , mialem ptaka na olimpiadzie w Bruksely , moja samica zdobyla srebrny - Medal w druzynie Niemiec w Standarcie , ty nie musisz stac w kolejce za moimy ptakami , ja takim jak ty nie dal bym golebia do reki , nie wiadomo co moglo by sie zdarzyc , wiec nie musisz liczyc na gratisy , tobie niejednokrotnie przydala by sie Gumowa Cela , w niej möglbys sie wyreagowac , moze to by ci pomoglo . dobry lot Gregor , ps Zenon ignoruj wypowiedzi takich Palantöw .

Hallo Gregor Ustalmy jedno- ja tej odpowiedzi nie widziałem, bo mi komp nawalił?
Pamiętaj jedno z inteligencja człowiek sie rodzi nie nabywa.
Nie szukam wrogów tylko pisze prawdę, a jak się z tym niezgadzasz to chociaż w kulturalny sposób to okazuj.
Bo nigdy powtarzam nigdy nie kierowałem wobec Ciebie takich słów.

I prosze po raz ostatni.
ARTURO
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Lis 05, 2018 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo, wiec ty twierdzisz , ze jestes inteligentny od urodzenia ,i piszesz prawde , i nie klamiesz , jesli naprawde tak mislisz , to naprawde , nie mozna ci pomöc , tutaj i kultura nie pomorze , .ps ty naprawde nie wiesz czego ty chcesz , w sprawach gdzie konkretnie , trzeba odpowiedziec , na zadane pytania , ty to omijasz , piszesz cos nowego -innego , to nie jest platforma , na ktörej mozna z tobo dyskutowac . ps mimo to zycze ci wszystkiego dobrego i udanego pobytu na Olimpiadzie w Poznaniu . dobry lot Gregor .
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 8:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="hodowca51"]
ARTURO napisał:
zen0171 napisał:
ARTURO, może zainteresuj się odrobinę kim jest Kolega Gregor a będziesz miał do niego więcej szacunku. Poniżej link do filmiku z rozdania nagród na WG Czersk, możesz zobaczyć na nim, że Kolega Gregor ma nie tylko wyniki ale też pomaga polskim hodowcą. Twoje sugestie, że sprzedaje szrot są nie na miejscu.

https://www.youtube.com/watch?v=LjJn2Kze-gc

Zauważyłem, że jeśli z kimś się nie zgadzasz to od razu go dyskredytujesz, a przecież można się różnić bez osobistych wycieczek i insynuacji. Gdyby nie było różnic nie byłoby dyskusji i wymiany poglądów.

Kolego Zen ja naprawdę życzę jak najlepiej temu Koledze, ale musi zmienic swoje postepowanie.
Poczytaj dokładnie- czy zarzuciłem mu że sprzedaje szrot?

Tam było napisane złośliwi twierdzą, że ...

I napiszę pod Twoim postem więcej, pamiętasz o WG jak zaproponowałem dla zabawy zakaład- i co wyszło?
Zamiast emaila to dostałem paternoste.
I NAPISZĘ WIĘCEJ- BĘDĘ CHYBA OSTATNIM POLSKIM HODOWCĄ, KTÓRY BĘDZIE SKAMLAŁ PO GRATISIK DO GREGORA.
Do Twojej osoby nic nie mam a Gregor czytając forum niech zobaczy i ten wpis- myslę, że nikogo nie uraziłem.MISTRZEM SIĘ BYWA, A CZŁOWIEKIEM JEST SIĘ PRZEZ ZAŁE ŻYCIE,
Pozdrawiam
Arturo

Więc zgadnij arturo kto to napisał.

"POSTARAM SIĘ.
Tylko pytanko co u Gregora słychać?
Bo złozliwi snują teorię, że sprzedał szrot Polakom i wyjechał na wakacje.
Dosłownie- zrobił ich na wnuczka.
Ja w to nie wierzę.
Czy masz jakies info? bo najlepiej gdyby sam sie odezwał i nie zmuszał Cię do wydawania sprostowania."

Więc kto tu kłamie i dalej w to kłamstwo brnie ,bo myśli że ciemny lud to kupi,tylko ciemnego ludu tu nie znajdziesz kolego. Druga sprawa kolego jeżeli w to nie wierzyłeś to dlaczego zamieściłeś to na tym forum,jaki był twój cel.Następne to złośliwym wobec gregora46 byłeś ty tu najbardziej,nikt inny oprócz ciebie takiej insynuacji nie zamieścił.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 11:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie gołębie w formie , pogoda ładna a tu cisza. Oj nie mialem Pana, Panie Wiesławie za człowieka który jak to się mówi miele ozorem po proznicy.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="hodowca51"]
hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
zen0171 napisał:
ARTURO, może zainteresuj się odrobinę kim jest Kolega Gregor a będziesz miał do niego więcej szacunku. Poniżej link do filmiku z rozdania nagród na WG Czersk, możesz zobaczyć na nim, że Kolega Gregor ma nie tylko wyniki ale też pomaga polskim hodowcą. Twoje sugestie, że sprzedaje szrot są nie na miejscu.

https://www.youtube.com/watch?v=LjJn2Kze-gc

Zauważyłem, że jeśli z kimś się nie zgadzasz to od razu go dyskredytujesz, a przecież można się różnić bez osobistych wycieczek i insynuacji. Gdyby nie było różnic nie byłoby dyskusji i wymiany poglądów.

Kolego Zen ja naprawdę życzę jak najlepiej temu Koledze, ale musi zmienic swoje postepowanie.
Poczytaj dokładnie- czy zarzuciłem mu że sprzedaje szrot?

Tam było napisane złośliwi twierdzą, że ...

I napiszę pod Twoim postem więcej, pamiętasz o WG jak zaproponowałem dla zabawy zakaład- i co wyszło?
Zamiast emaila to dostałem paternoste.
I NAPISZĘ WIĘCEJ- BĘDĘ CHYBA OSTATNIM POLSKIM HODOWCĄ, KTÓRY BĘDZIE SKAMLAŁ PO GRATISIK DO GREGORA.
Do Twojej osoby nic nie mam a Gregor czytając forum niech zobaczy i ten wpis- myslę, że nikogo nie uraziłem.MISTRZEM SIĘ BYWA, A CZŁOWIEKIEM JEST SIĘ PRZEZ ZAŁE ŻYCIE,
Pozdrawiam
Arturo

Więc zgadnij arturo kto to napisał.

"POSTARAM SIĘ.
Tylko pytanko co u Gregora słychać?
Bo złozliwi snują teorię, że sprzedał szrot Polakom i wyjechał na wakacje.
Dosłownie- zrobił ich na wnuczka.
Ja w to nie wierzę.
Czy masz jakies info? bo najlepiej gdyby sam sie odezwał i nie zmuszał Cię do wydawania sprostowania."

Więc kto tu kłamie i dalej w to kłamstwo brnie ,bo myśli że ciemny lud to kupi,tylko ciemnego ludu tu nie znajdziesz kolego. Druga sprawa kolego jeżeli w to nie wierzyłeś to dlaczego zamieściłeś to na tym forum,jaki był twój cel.Następne to złośliwym wobec gregora46 byłeś ty tu najbardziej,nikt inny oprócz ciebie takiej insynuacji nie zamieścił.

Nic nikt nie kupi- bo oprócz jednego ciemniaka, który manipuluje- to wszyscy sa spoko.
I Gregor to nie napis na dropsach tylko wypada jakąś formę grzecznosciową zastosować.
Nie dość ,że manipulant to jeszcze wazeliniarz.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 20:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic od Gregora nic z Niemiec. Jak już to z Holandii Van Roje ciemne , te gołębie to jak moje z przed lat. Mam możliwość i nabede ten materiał.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: