Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 21, 2019 19:01 Zobacz posty bez odpowiedzi
Selekcja
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Nic od Gregora nic z Niemiec. Jak już to z Holandii Van Roje ciemne , te gołębie to jak moje z przed lat. Mam możliwość i nabede ten materiał.

Ciemnego od cichociemnego to i bez oka mozna nabyć.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 21:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i tu kol. Arturo się mylisz . Kol. nabył 15 szt. mlodych do lotów od kol. Pawelca i zostało mu po lotach 10szt. A te gołębie co lot zdobywaly konkursy.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Lis 07, 2018 7:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
No i tu kol. Arturo się mylisz . Kol. nabył 15 szt. mlodych do lotów od kol. Pawelca i zostało mu po lotach 10szt. A te gołębie co lot zdobywaly konkursy.

Siwy znasz takiego Hodowcę jak Adam Cieplucha. Daj znać bo potrzebny kontakt.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Lis 07, 2018 9:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo[/quote]

Nic nikt nie kupi- bo oprócz jednego ciemniaka, który manipuluje- to wszyscy sa spoko.
I Gregor to nie napis na dropsach tylko wypada jakąś formę grzecznosciową zastosować.
Nie dość ,że manipulant to jeszcze wazeliniarz.[/quote]

A od kiedy ktoś taki jak ty dba o formę grzecznościową wobec gregora46 ,przecież nie kto inny porównał go do oszusta.Widać że twa pamięć jest ulotna.Nie nadrobisz tego co straciłeś u tego hodowcy i nie tylko u niego.Ja już tobie powiedziałem internet nie zapomina.Ty nawet nie jesteś w stanie wskazać w jakim momencie ktoś jest manipulantem i wazeliniarzem.A ja mam tą przewagę że w każdym twoim wpisie jest to do wskazania.Więc arturo tu nie ciemny lud któremu wszystko można sprzedać, brachu pomyliłeś fora.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Lis 07, 2018 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:

Ale ja nie piszę o Koledze Arturze tylko manipulancie który Go opluwa.
I taka to różnica- więc czytamy ze zrozuminiem, bo moje posty niejednokrotnie były przekręcone.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Lis 07, 2018 19:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Arturo

Nic nikt nie kupi- bo oprócz jednego ciemniaka, który manipuluje- to wszyscy sa spoko.
I Gregor to nie napis na dropsach tylko wypada jakąś formę grzecznosciową zastosować.
Nie dość ,że manipulant to jeszcze wazeliniarz.[/quote]

A od kiedy ktoś taki jak ty dba o formę grzecznościową wobec gregora46 ,przecież nie kto inny porównał go do oszusta.Widać że twa pamięć jest ulotna.Nie nadrobisz tego co straciłeś u tego hodowcy i nie tylko u niego.Ja już tobie powiedziałem internet nie zapomina.Ty nawet nie jesteś w stanie wskazać w jakim momencie ktoś jest manipulantem i wazeliniarzem.A ja mam tą przewagę że w każdym twoim wpisie jest to do wskazania.Więc arturo tu nie ciemny lud któremu wszystko można sprzedać, brachu pomyliłeś fora.[/quote]

Pod T to tramwaj staje - a dzyn dzyn odjeżdża.
I naprawdę masz więcej szczęscia niż rozumu, ale chyba łopatę zawsze ze sobą wozisz?
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 18:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. mam taki problem mam samice roczną po najlepszych gołębiach w Polsce. Dostalem ją jaką młoda na podkladke i przeżyła rok co u mnie to cud bo przeważnie takie gołębie giną i nie dozywają roku , oczywiście oprócz moich. Ale ona nie zniosła jajek choć siedziała na gnieździe, a nawet dalem jej wychować obce młode. A teraz nie wiem czy trzymać ją przez zimę, czy zniesie jeszcze jajka czy może zlikwidowac ? Dodam że taki gołąb na wolnym rynku jest wart kilkanaście tysięcy złotych.
mariusz2460

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kol. mam taki problem mam samice roczną po najlepszych gołębiach w Polsce. Dostalem ją jaką młoda na podkladke i przeżyła rok co u mnie to cud bo przeważnie takie gołębie giną i nie dozywają roku , oczywiście oprócz moich. Ale ona nie zniosła jajek choć siedziała na gnieździe, a nawet dalem jej wychować obce młode. A teraz nie wiem czy trzymać ją przez zimę, czy zniesie jeszcze jajka czy może zlikwidowac ? Dodam że taki gołąb na wolnym rynku jest wart kilkanaście tysięcy złotych.

wart kilkanaście tysięcy ale tobie na kasie nie zależy i sprzedaż za 50 zł
oj chłopie przestań ćpać zapisz się zacznij lotować i wtedy możesz coś tu popisać
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 12:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No kol. hodowcy , czekam na odpowiedź. Ciagle piszecie że nie ma tematów hodowlanych. A tu proszę czy będzie jeszcze zdolna do rozplodu czy nie? Może Ci prawdziwi hodowcy się wypowiedza .
wkic

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 12:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Daj jej innego samca i bedzie okay.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Wkic co ma do tego inny samiec jak ona nie zniosla ani jednego jajka , jako roczna .
baro

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 13:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy, jak masz do niej rodowód, to sprzedaj ją za pół ceny hodowcy51, on takie lubi mieć w swoim gołębniku. Powodzenia.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 19:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kol. Wkic co ma do tego inny samiec jak ona nie zniosla ani jednego jajka , jako roczna .

To odklej jej taśmę ze skrzydła.
Bo innej opcji nie ma.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:

Siwy teraz to blefujesz- podaj nr tego gołębia bo nikt nie uwierzy w taka kasę.
Podejrzewam, że Gregora chcesz postraszyć.
Tak czy tak dawaj numero ptak?
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Lis 26, 2018 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo czytaj ze zrozumieniem , dostalem na podkladke. Czasem myślę ze tu dzieci piszą.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: