Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Wrz 16, 2019 20:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Regulamin FCI (Fédération Colombophile Internationale)
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Halba

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 10:24
PostTemat postu : Regulamin FCI (Fédération Colombophile Internationale)
Odpowiedz z cytatem

Czy jest coś takiego jak Regulamin Wystawy Gołębi- OLIMPIADY organizowanej przez FCI? Pytam bo prawdopodobnie zostały zmiejszone odległości w kategoriach A ; B ; C .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 10:49
PostTemat postu : Re: Regulamin FCI (Fédération Colombophile Internationale)
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , od kogo , ty to wiesz ??, jestes pewny albo to znowu teoria ?to jest aktualne : kat A 100-400km / kat B 300-600 km/C , ponad 500km / kat D =A,B,C . / E , ponad 700km , Kat F , ponad 100km , / G , ponad 100 km, / kat H ,ponad 300 km , dla wszystkich odleglosci , tz. srednia odleglosc z danego lotu , istnieje mozliwosc zkozystania z tolerancji +, - , 5 %, do sredniej odleglosci . to aktualny stan , wszystko inne , to szukanie nowego tematu . dobry lot Gregor
Halba

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 11:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zmiany odległości w poszczególnych kategoriach
Kategoria A - od 100 km. do 420 km.
Kategoria B - od 285 km. do 630 km.
Kategoria C - od 475 km. wzwyż
Kategoria E - bez zmian.
W dniu 9.10.2018 Dyrektoriat FCI, dokonał ostatecznej interpretacji wcześniejszego postanowienia i wprowadził odchylenie od kilometrażu w poszczególnych kategoriach o +/- 5%.
Chcę się tylko dowiedzieć czy to prawda. I nie mów mi, że szukam tematów bo napewno z Tobą kolego nie będę dyskutował na temat wspólnych gołębników w których chcesz się wypromować.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 11:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , to nie so zmiany tu chodzi o to dyferecje ,+ ,- 5% do sredniej odleglosci stond ta zmiana , to bylo juz podjete 16.10. 2015 , wiec nic nowego , dlaczego nic nie odpowiadasz na muj ostatni post ?? co do WG to ja na zadnym , nie chce sie wypromowac , jestem zadowolony , z tego co tam osiagam , wszystko inne to twoja - wasza sprawa . dobry lot Gregor .
Halba

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 11:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy po co o to pytam. Za chwilę będziemy planować loty na 2019 rok. I podam Wam przykład. Chcieiśmy zorganizować lot z miejscowości Suchań ale kilkunastu hodowcom w oddziele brakowało do 300 km 2-3 km. Zgodnie z Regulaminami o MP Ci hodowcy nie mogli by brać udziału w rywalizacji na wyższym szczeblu. Musieliśmy wybrać Stargard gdzie zaraz zwiększyła się odległość jaką muszą pokonywać gołębie ale również koszty transportu bo to jest ponad 40 .
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 12:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , tutaj chodzi raczej o srednie odleglosci , przecierz z kazdego lotu jest liczona srednia przecietna odleglosc i z tej odleglosci liczy sie wyniki dla röznych mistrzostw , tym kolego ktörym brakuje 2-3 km do 300 , na ich miejsce wchodzo koledzy ktörzy majo , 306,310 , i wiecej wiec automatycznie zwieksza sie srednia dla tych ponirzej 300km liczenie sredniej , wszystkie pomiary ( kilometry ) wszystkich hodowcöw zliczyc : przez ilosc hodowcöw ktörzy bioro udzial w tym locie , oczywiscie na zegar =sredni pomiar
Halba

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 14:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor 46, czyli kolego średnia dla oddziału 318 km a Ci hodowcy mnieli 2-3 km poniżej 300 km mogliby składać wyniki do Okręgu, Regionu, MP?
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Gru 01, 2018 17:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , tego nie moge ci odpowiedziec , nie wiem co na ten temat möwi wasz regolamin - Lotowy ?? u nas jest tak , ze do wszystki wyniköw , od oddzialu do -Mistrza Niemiec liczy sie wynik z sredniej -przecietnej listy , przyklad lot 600 km odleglosc wymagana do mistrzostw Niemiec , mimo ,to hodowcy ktörzy majo 595, jub mniej robio na tym locie wynik , ktöry jest zaliczany , dlatego planujemy tak loty , ze przecietny kilkmetrarz z tego lotu wynosi 600km , i to jest wazne , dotyczy tez kategori na Olimpiade . dobry lot Gregor
tomi26

WysłanyWysłany: Wto Gru 04, 2018 5:06
PostTemat postu : Regulamin
Odpowiedz z cytatem

Kol.Gregor,z tego co mi wiadomo to jesli do danej kat jest potrzebnych jest kilka lotow od 300 do 600 .To to minimum km musi być 300 ,aby wylatać limit km. Bo jeśliktoś wylata naprawde dobry wynik w danej kat. a braknie mu pare km to mogą mu wynik odrzucić.Wiem ze kiedyś była taka sytuacja,pozdrawiam.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Gru 04, 2018 9:11
PostTemat postu : Re: Regulamin
Odpowiedz z cytatem

Hallo tomi26 , ja tylko pisze jak jest u nas i co pisze FCI , te 300 km , to srednia , przecietna odleglosc z ktörej liczy sie wynik , dlatego , ta tolerancja , + / - 5%, trzeba tak organizowac loty , ze ten hodowca z najniszym pomiarem , miesci sie w tych 5 % , wtedy jego wynik musi byc liczony . ps ta sytuacja dotyczy , Niemiec i FCI , nie wiem co möwi wasz regulamin lotowy . dobry lot Gregor
tomi26

WysłanyWysłany: Sro Gru 05, 2018 5:01
PostTemat postu : regulamin
Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to limity km muszą być wylatane.Gołąb zanim znajdzie się na olimpiadzie musi przejść tak zwaną droge służbową ,czyli być w trójce w okręgu ,póżniej w 3 w regionie,no i w trójce w danej kategorii na wystawie ogólnopolskiej,no i przez całą tą droge jest poddawany weryfikacji czy w papierach wszystko jest ok,no i czy limity km są wylatane.Jeśli wszystko jest w pożądku to taki gołąb reprezentuje nasz kraj w danej kat na olimpiadzie. Niech lepiej ma wylatane 5km więcej niż km mniej,pozdrawiam.
Halba

WysłanyWysłany: Sob Gru 08, 2018 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego gregor46, jeżeli nie znasz naszego regulaminu lotowego tak jak wyżej napisałeś to proszę Cię, abyś za nim zabierzesz głos w jakiej kolwiek sprawie dotyczącej naszego regulaminu abyś się znim zapoznał a dopiero tu dyskutował.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Gru 08, 2018 17:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Halba , ja nie musze znac waszego regulaminu , ja nie zabieram glos na temat waszego , tylko regulamin FCI dotyczacy kategori i i przecietnych odleglosci w poszczegulnych kategoriach , i dlatego przypuszczam , ze ten regulamin obowiazuje tez w polsce jesli chodzi o Olimpiade , wy wasze regulaminy , chodzi o Okreg lamiecie na bierzaco , i konca nie widac . Gregor ps jedno pytanie gdzie byl wasz oddzial , jak odbywala sie wystawa okregowa w Biskupcu ???, nie widzialem tam zadnego przedstawiciela .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: