Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 21, 2019 6:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
Propozycja zmian rywalizacji w kategorii maraton
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony23

WysłanyWysłany: Czw Paź 11, 2018 8:32
PostTemat postu : Propozycja zmian rywalizacji w kategorii maraton
Odpowiedz z cytatem

[b]MAMY JESIEŃ TROSZKĘ MNIEJ PRACY W HODOWLACH WIEC POZWOLIŁEM SOBIE PODAĆ PROPOZYCJE RYWALIZACJI KTÓRĄ MOIM ZDANIEM WARTO PRZEDYSKUTOWAĆ.

Dzielimy obszar kraju na rejony zbliżone wielkością do Belgi czy Holandii (wielkość mniej więcej województwa mazowieckiego). Organizujemy 3 loty w kategorii maraton do MP.

Prestiż takich lotów był by nieporównywalny z tym co mamy obecnie. Jest to także alternatywa dla hodwców którzy sceptycznie patrzą na ogrom nakładu pracy jaki trzeba wykonac by nawiazać rywalizacje. Obecnie zaprzestaje się oblotów wokuł gołebnika, prowadzi sie nieustanne treningi. W zasadzie optymalne przygotowanie gołebi do lotów w kat A czy B to jakiś kosmos. Czesto nie osiągalna dla przeciętnych hodowców. Trzeba być młodym silnym bogatym i głupim by dobrowolnie na to sie godzić. Ta propozycja daje alternatywe dla hodowców którzy nie mają na to wszystko tyle czasu, pieniedzy i siły.

Myślę ze organizacja tego typu lotów na szczeblu związkowym, była by bardzo ciekawa, oraz reformowała by w jakiś sposób struktury związku. Realnie patrząc wydaje się to bardzo trudne do wdrożenia ponieważ nie po to przez tyla lat dokonywano podziału jednostek organizacyjnych by je teraz w jakiś sposób konsolidować. Niemniej jednak Interesuje mnie wasze zdanie w tym temacie, zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Paź 11, 2018 16:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Czerwony 23 Pozwolisz że zanim odpowiem odniosę się do twojego jednego zdania w którym obrażasz wielu hodowców

Trzeba być młodym silnym bogatym i głupim by dobrowolnie na to się godzić

Mając za sobą szósty krzyżyk to młodym już nie jestem za silnym już chyba też jeśli idzie o płatniczy papier to zawsze przydałoby się więcej i to że wywożę swoje gołębie nieraz i kilka razy w tygodniu to według ciebie jestem głupi to coś tu nie tak Mnie może inaczej wychowano gdyż uważam że jeśli coś robię i przeznaczam na to swój czas i pieniądze to robię to tak aby były zapięte wszystkie guziki Jeśli Biorę udział w zawodach to tylko z myślą ze coś ugram W przeciwnym razie trzymałbym gołębie hobbistycznie Dziś są różne rywalizacje w oddziałach są klasy i każdy może dopasować coś do siebie Coś według swoich sił postawionej poprzeczki i zasobności portfela Trzeba tylko chcieć Gołębiarstwo wyczynowe dawno się zmieniło jak również zmieniły się sposoby prowadzenia które zawierają treningi karmy obloty czy na lepsze chyba nie Ale jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz W tym sporcie niema musu każdy zrzeszony w tych strukturach ma prawo wyboru Dlaczego ci co maja na to czas silę i pieniądze mieliby się dostosować do tych co tego nie maja lub się im po prostu nie chce
Tak ze Kolego Czerwony23 wcale nie potrzeba być młodym silnym bogatym a przy tym wszystkim głupim aby starać się robić tak jak robią ci którzy wyznaczają poprzeczki Wystarczy tylko chcieć i wyznaczyć sobie miejsce w szeregu
Co do rywalizacji jaka proponujesz to jaka by ona nie była to i tak nie będzie sprawiedliwa dla wszystkich Chcesz podzielić obszar całego kraju na duże rejony im większe obszary tym bardziej wypatrzone wyniki ponieważ jest to nie realne aby na dużych obszarach zbliżyć kilometraż dla wszystkich Obecnie już całe to GMP to jedno wielkie nieporozumienie ale takie jest i mi jako hodowcy z 46 letnim stażem nie pozostaje nic jak się dostosować albo definitywnie wycofać Pozdrawiam dl
szpak123

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 4:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny 24 podzielam całkowicie twój wpis od czasu do czasu zaglądam tu na forum ,czerwony23 bez obrazy albo nie marz tak zwanej ręki do gołębi lub nie marz odpowiednich gołębi .w sobotę było rozdanie nagród za sezon 2018 u nas ,także Zarząd dodatkowo dołożył jeden puchar dla zwycięscy oczywiście w tym za maratony na 100`- LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI ja z tą garstką gołębi i renta wygrałem ten dodatkowo puchar aż łezka się pojawiła w oku żeby młodzi Hodowcy także coś mieli zrezygnowałem z kategorii a wyniki widzieliście moje wcześniej za sto lat będzie dwusetna rocznica cza poczekać tylko sto lat . pozdrawiam dobry lot
szpak123

WysłanyWysłany: Sro Lis 07, 2018 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy jak widzicie zabawa nasze hobby gołębi zależy i od sponsorów Włąściciel firmy "Eldorado" Pan Janusz Zabłotny ufundował za zajęcie trzech pierwszych miejsc w mistrzostwach oddziałowych:

Punktowe z całości spisu
Punktowe z 50
Ekstraliga
I liga
II liga
Gołębi Rocznych

nagrody w postaci garnituru z zastrzeżniem, że jeżeli hodowca zajął więcej niż jedną pozycję mistrzoską otrzymuje jeden garnitur. Dlatego koledzy:

Rumiński Tomasz
Kurij Zbigniew
Ciborski Jan
Betke Kazimierz
Zduński Marian
Strużyński Wiesław
Prądzyński Andrzej
Gutowski Andrzej
Marszal Grzegorz
Gajdziński Tadeusz

proszeni są o pilny kontakt telefoniczny 663 666 600 z Panem Januszem celem uzgodnienia odbioru.

Z poważaniem

Prezes Oddział Toruń

Andrzej Prądzyński , podziękowanie od kol . szpak123. dla sponsora DL.
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 9:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wielki szacunek dla Pana Janusza za ufundowanie tak pięknych i cennych nagród. Jestem pod wrażeniem Wszystkim dobrych przygotowań do kolejnego sezonu i sukcesów na wystawach. Pozdrawiam.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: