Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 21, 2019 19:03 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nadwyżka rozplodu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Sylwekk12

WysłanyWysłany: Pią Paź 19, 2018 17:25
PostTemat postu : Nadwyżka rozplodu
Odpowiedz z cytatem

Witam . Z racji tego że brat likwiduje hodowlę i zabrałem od niego sporo gołębi muszę odsprzedac kilka swoich ponieważ nie znajdę tyle miejsca dla wszystkich . Gołębie sprzedam za kilka złotych ( na przysłowiową karmę) a i dorzucę coś z późnych które miały zasilić jeszcze golebnik rozplodowy. Golebie 2-3 letnie z ciekawych hodowlii.Myślę że były by w sam raz dla młodych hodowców na początek przygody . W razie pytań lub zainteresowania proszę pisać lub dzwonić 721442721. Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
arti1982arti

WysłanyWysłany: Wto Paź 23, 2018 18:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Jak tam ta samiczka co pojechałem po nią 50 km i wysłałem,ci kolego Damianie, miałeś się odwdzięczyć, pewnie wiesz o czym piszę,ja jak komuś obiecuję to się z tego wywiązuje.
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Paź 23, 2018 19:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

arti1982arti napisał:
Witam.Jak tam ta samiczka co pojechałem po nią 50 km i wysłałem,ci kolego Damianie, miałeś się odwdzięczyć, pewnie wiesz o czym piszę,ja jak komuś obiecuję to się z tego wywiązuje.

A to potwierdzenie o tym co zamieścił powyżej arti1982 na temat Sylwekk12

Forum: NA KAŻDY TEMAT
Temat: Pomoc Wysłany: Wto Maj 15, 2018 21:05
Kolego arti1982arti serdeczne podziękowanie za odbiór i wysyłkę golebia. Takich hodowców się ceni , oby każdy podchodził tak do naszych pupili . W najbliższym czasie postaram się odwdzięczyć :)
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Paź 23, 2018 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTI nie przejmuj się to tak jest nie raz brak dobrej woli nie raz zapomnienie . Ja nabyłem zegar od jednego kolegi i w ramach rekompensaty miałem dostać super młódka do rozpłodu i nic z tego nie wyszło ..... pewnie kolega zapomniał .
Czasami lepiej nie strzępić gardła .
Często jest tak że dobro do nas powraca podwójnie ...... do tej płowej dostałem młodego inbreda na nią i córkę 808 . Pozdrawiam Mirek

hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 5:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
ARTI nie przejmuj się to tak jest nie raz brak dobrej woli nie raz zapomnienie . Ja nabyłem zegar od jednego kolegi i w ramach rekompensaty miałem dostać super młódka do rozpłodu i nic z tego nie wyszło ..... pewnie kolega zapomniał .
Czasami lepiej nie strzępić gardła .
Często jest tak że dobro do nas powraca podwójnie ...... do tej płowej dostałem młodego inbreda na nią i córkę 808 . Pozdrawiam Mirek

Chłopie co ty tu wypisujesz,Arti1982 nie przedstawił tą sytuację bo się nią przejmuje tylko by naświetlić uczciwość niektórych hodowców którzy tu na forum proszą o pomoc.A póżniej wychodzi jak wychodzi.A ty pitolisz głupoty tak jak byś nieuczciwca bronił.Jakie zapomnienie nie bądz naiwny,Choć ty to robisz z premedytacja.Bo twoją domeną jest obrona nieuczciwych hodowców. Coś o tym wiem kolego mirek2001.A o co z tą płową chodzi,bo można przy tobie się pogubić.Ty ją kupiłeś czy oddałeś właścicielowi.Bo jeżeli kupiłeś ,bo to tak niedawno przedstawiałeś to jak mamy rozumieć to dobro które podwójnie powraca.Coś kolego kręcisz i pitolisz. A do Arti1982 proponuję nie ciągnąć dalej tematu bo mirek2001 i jemu podobni jeszcze chwila a odwrócą temat że ty byłeś nie uczciwy,bo przy oddawaniu gołąbka trzeba było wysłać jeszcze worek karmy.Dobry Lot.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla mirka2001,po jego znikającym postem ,nie zbadane są tajemnice ludzkiego umysłu.
A to jego znikający post
Można i tak
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=70998
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Specjalnie dla mirka2001,po jego znikającym postem ,nie zbadane są tajemnice ludzkiego umysłu.
A to jego znikający post
Można i tak hodowca 51
Jakim ty musisz być perfidnym człowiekiem,jakim hodowcą.Podejrzewam że takim który nie cofnie się do najgorszych rzeczy.Czym się ty w życiu kierujesz jakimi kryteriami się kierujesz.Człowieku co nowy wpis to się pogrążasz.Zaczynam podejrzewać że byłbyś zdolny dla osiągnięcia własnych korzyści posunąć się do najgorszych rzeczy. Ciebie hodowcy w koło ciebie powinni się obawiać o swe stada.A wiesz dlaczego bo bardzo łatwo przychodzi tobie rzucanie nie prawdziwych oskarżeń,wiec nie byłbym zdziwiony że posunąłbyś się do gorszych rzeczy.
TY O SOBIE PISAŁEŚ BO PODOBNO OBROBIŁEŚ STAREGO MILERA ........
A JA SPOKOJNIE CZEKAM NA LICYTACJĘ HA HAAAA.

http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolypromowane&nr=70998

hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 właśnie dałeś próbkę tego że nie zbadane są tajemnice ludzkiego umysłu.A jak widzę jak ktoś na końcu swojego postu zamieszcza HA HAAAA to jakbym miał z dzieciakiem do czynienia nie z dorosłą osobą. Chłopie ogarnij się .Dobry Lot
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 19:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51

Wysłany: Sro Paź 24, 2018 21:44
Temat postu :

Mirek2001 właśnie dałeś próbkę tego że nie zbadane są tajemnice ludzkiego umysłu.A jak widzę jak ktoś na końcu swojego postu zamieszcza HA HAAAA to jakbym miał z dzieciakiem do czynienia nie z dorosłą osobą. Chłopie ogarnij się .Dobry Lot

Jak to mówią nasze piękne polskie przysłowia "UDERZ W STÓŁ NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ"

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Sro Paź 24, 2018 21:00, w całości zmieniany 1 raz

mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 19:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:

,,Jakim ty musisz być perfidnym człowiekiem,jakim hodowcą.Podejrzewam że takim który nie cofnie się do najgorszych rzeczy.Czym się ty w życiu kierujesz jakimi kryteriami się kierujesz.Człowieku co nowy wpis to się pogrążasz.Zaczynam podejrzewać że byłbyś zdolny dla osiągnięcia własnych korzyści posunąć się do najgorszych rzeczy. Ciebie hodowcy w koło ciebie powinni się obawiać o swe stada.A wiesz dlaczego bo bardzo łatwo przychodzi tobie rzucanie nie prawdziwych oskarżeń,wiec nie byłbym zdziwiony że posunąłbyś się do gorszych rzeczy,,

A TO JEST CYTAT TWOICH SŁÓW SKIEROWANYCH DO MNIE ......... I TU POWINNO PAŚĆ SŁOWO NA W.....

hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 19:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że główka sama nie pracuje i trza się podpierać cudzymi cytatami.Masz rację myślenie niektórych boli.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 19:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Widzę że główka sama nie pracuje i trza się podpierać cudzymi cytatami.Masz rację myślenie niektórych boli.

ALE CHOCIASZ RĘCE MAM CZYSTE A ZOBACZ W CUDZYSŁOWIU SĄ TE IDIOTYZMY !! OFERMO
NO PRZYZNAJ SIE OBROBIŁEŚ STAREGO M.... CZY NIE ?

hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 20:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:

I ręce może masz czyste,ale w głowie napewno nasra..
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:

I ręce może masz czyste,ale w głowie napewno nasra..

,, I uważasz że tym wpisem podważysz moją uczciwość i wiarygodność,więc się srogo zawiedziesz.Właśnie określiłeś swój charakter bez honoru i ambicji.Ja już z tobą skończyłem,gdyż nie ma dalszej dyskusji z człowiekiem podłym,kłamliwym bez honoru i ambicji.Tym napewno nie zbijesz kapitału na tym forum.Hodowcy już napewno ciebie określili.Szuja zawsze znajdzie szuję więc życzę udanych poszukiwań. ,,

auf Wiedersehen

hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 20:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:

A tym wpisem co chciałeś udowodnić czystość swojego umysłu,ale kolego wyszło odwrotnie. Co zabolało,a mówiłem że nie których myślenie logiczne może boleć.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: