Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lut 21, 2019 1:15 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nadwyżka rozplodu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Sylwekk12

WysłanyWysłany: Sro Paź 24, 2018 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Arturze potwierdzam tak miało być. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w odbiorze i wysłaniu samiczka choć nie udało się jej uratować. Dzwoniłem kilka razy pod Pana numer z którego Pan dzwonił nawet całkiem nie dawno jak wysłał mi Pan smsa ale brak odzewu ..
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Czw Paź 25, 2018 4:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

You tube
Gdzie sa pieniadze za las.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Paź 25, 2018 6:53
PostTemat postu : SĄ TELEFONY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....Szanowny Kolego Sylwekk12......oczywiście,że może się tak zdarzyć jak Szanowny Kolega to przedstawia,ale na przyszłość radziłbym chcąc tak na prawdę odwdzięczyć się Koledze zadzwonić do zarządu oddziału,czy okręgu i zapewne znajdzie się tam osoba,która pomoże ustalić adres,czy telefon,bo po to przyjął funkcje,by pomagać.Wielokrotnie tak załatwiałem związkowe sprawy,więc uważam,że nadal mamy wielu oddanych i autentycznie przejętych swoją funkcją Działaczy ,Hodowców,czy Miłośników naszego sportu co chętnie pomogą i nieraz z dużego kłopotu wybawią.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Paź 25, 2018 7:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:
mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:
Widzę że główka sama nie pracuje i trza się podpierać cudzymi cytatami.Masz rację myślenie niektórych boli.

ALE CHOCIASZ RĘCE MAM BRUDNE A ZOBACZ W CUDZYSŁOWIU SĄ TE IDIOTYZMY OFERMO
NO PRZYZNAJ SIE OBROBIŁEŚ STAREGO M.... CZY NIE ?

I ręce może masz czyste,ale w głowie napewno nasra..

,, I uważasz że tym wpisem podważysz moją uczciwość i wiarygodność,więc się srogo zawiedziesz.Właśnie określiłeś swój charakter bez honoru i ambicji.Ja już z tobą skończyłem,gdyż nie ma dalszej dyskusji z człowiekiem podłym,kłamliwym bez honoru i ambicji.Tym napewno nie zbijesz kapitału na tym forum.Hodowcy już napewno ciebie określili.Szuja zawsze znajdzie szuję więc życzę udanych poszukiwań. ,,

auf Wiedersehen

Żeby u kogoś coś podważyć ten ktoś musi to mieć. A wątpliwą jest twoja wiarygodność i uczciwość to jest moje zdanie i takie mogę mieć, takie moje prawo. Kapitału na tobie i przy tobie to napewno nie zbiję za mały tutaj jesteś bym mógł coś na tobie ugrał. Natomiast jesteś dużym dzieciakiem ,który obrażony zabiera zabawki i idzie do domu.Trzeba było tak postąpić przed wejściem w tą dyskusję może coś byś uratował z tego jak mówisz wiarygodności i uczciwości ,bo te wartości nie są na pokaż i to otoczenie ocenia twoje wartości i twoje postępowanie,a nie ocenia na podstawie tego co ty o sobie piszesz.A że jesteś szują i nie wiarygodnym,to można stwierdzić na podstawie pewnych przekłamań które tworzysz w cytatach innych by były bardziej na twoja korzyść jedno wymazane słowo nieraz może zmienić sens całego wpisu. Próbkę takiej manipulacji twojej zrobiłem na twoim wpisie czyste zastąpiłem brudne. Nie manipuluj przy wpisach innych,bo to nie ładnie i Twoja inteligencja jest tak rozwinięta i na takim poziomie że nie potrafisz swojego autorstwa wpisu zamieścić i podpierasz się nie swoimi wpisami.Wiesz kolego jak to się nazywa ograniczenie umysłowe nawet jak bierzesz to w cudzysłów, treszeczkę własnej inwencji, i nie zwracaj się do mnie po Niemiecku nawet w formie grzecznościowej.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Paź 25, 2018 9:54
PostTemat postu : Re: SĄ TELEFONY
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy....Szanowny Kolego Sylwekk12......oczywiście,że może się tak zdarzyć jak Szanowny Kolega to przedstawia,ale na przyszłość radziłbym chcąc tak na prawdę odwdzięczyć się Koledze zadzwonić do zarządu oddziału,czy okręgu i zapewne znajdzie się tam osoba,która pomoże ustalić adres,czy telefon,bo po to przyjął funkcje,by pomagać.Wielokrotnie tak załatwiałem związkowe sprawy,więc uważam,że nadal mamy wielu oddanych i autentycznie przejętych swoją funkcją Działaczy ,Hodowców,czy Miłośników naszego sportu co chętnie pomogą i nieraz z dużego kłopotu wybawią.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

JAK ZWYKLE KOLEGA WIESŁAW MA RACJĘ SĄ ODDZIAŁY W KTÓRYCH BEZ PROBLEMU MOŻNA OTRZYMAĆ POMOC :)

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: